Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Kameny od A-Z
  3. ACHÁTY
  4. ACHÁT BOTSWANA
ACHÁT BOTSWANA

Podpora léčení, ochrana, magie

 

Každý kus je svým způsobem originál, dle převládajícího vrstevnatého složení.

Přesné informace se tedy váží vždy k jednomu kameni. To znamená, že obecné informace z různých důvěryhodných zdrojů se mohou lišit a všichni mají pravdu.

 

Studie Magické Pohody, základní informace:

Barva: šedé odstíny

Naleziště obecně: ČR, v zahraničí

Energie: receptivní

Původ: pozemský

Znamení zvěrokruhu: váhy, střelec, kozoroh

Planeta: Saturn

Element: vzduch

Numerologie: 4

Čakra: 1

Energetická voda: ano, nejlépe prostřednictvím Elis Ezep EVK

Užití: vnitřní, vnější

Koupel: NE

Přikládání: NE

Nošení: ANO, nejlépe v kontaktu s pokožkou

Citlivost: neurčena

Aktivace kamene: mentálně

Hluboké čištění: Elis Ezep CL

Očista: vodou, Elis Ezep ARK

Nabíjení: Elis Ezep ARK

Přidružený kov: ocel

Přidružený kámen: 2 (stříbrné oko, hessonit – žlutý granát)

Přidružený kámen a kov se používá se pro zesílení nebo doplnění účinků.

Snáší se běžně ve skupině kamenů: částečně, duálně s BTA nebo orgonitem

Schopnost příjmu této energie: na dotaz

 

Některé informace o kameni stejného druhu a názvu se mohou lišit a to například vlivem příměsí nebo převládajícího složení příslušného kamene. Ve zkratce řečeno: „Není kámen jako kámen“. Pokud je potřeba mít tyto informace co nejpřesnější, doporučujeme měřit každý kámen zvlášť. To samé platí u vybraného kamene ve vztahu k uživateli a potřeby využití této přírodní síly k nějakému konkrétnímu účelu.

 

 

Energetický vliv kamene obecně na:

1.čakru  100%

2.čakru    90%

3.čakru    70%

4.čakru    65%

5.čakru    65%

6.čakru    60%

7.čakru    10%

Centra rukou: 100%

Centra nohou:100%

 

Magický vliv kamene:

V oblasti fyzické 100%, duševní 100%, duchovní 85%

 

Využití energetického vlivu kamene:

Z naší studie vybíráme:

Achát Botswana.

Využití dle vlivu na jednotlivé čakry nebo specifické energie každého kamene. Čistí a posiluje plíce, vodu používáme na čištění pleti a na vlasy. Celkově posiluje organismus a snižuje nervozitu. (Energetická voda, kámen v kontaktu s tělem, energetická miska v prostoru). Snižují horečku – obklady z energetické vody. Zvyšují plodnost i sexuální aktivitu a usnadňují těhotenství. Zmírňují bolesti hlavy, očí, kloubů přikládáním. Voda z kamene podporuje léčbu kožních nemocí. Kámen lze využít k ochraně a magii (doporučujeme potřebné znalosti). Acháty lze obecně využít k podpoře léčení nebo upevnění zdraví. Buď nošením, využíváním léčivých vod z těchto kamenů nebo prostorovým zářením například v miskách. Z energetického vlivu na čakry a orgány s touto čakrou spojené, lze rozpoznat, kde je síla kamene výraznější. Lze je velmi dobře rovněž použít k ozdravění a navýšení prostorové energie (více v rubrice: „Měření prostorů“), k magickým záměrům k obnově nebo posílení fyzické síly, pro krásu. Zde je potřeba objasnit přesný pojem krása a z jakého pohledu. Rovněž je zde zastoupeno pozitivní ovlivnění psychiky a to zejména odvahy. Achát patří také mezi ochranné kameny a je dobré určit, před čím se chceme chránit a jakou formou. Může to být třeba forma intuice. Pokud je achát ve shodě s planetou Merkur, zastoupený žlutou barvou, lze posilovat komunikaci, výřečnost, mentalitu, moudrost. Podporu achátů můžeme rovněž hledat v obranné magii, odvaze, vůli. Některé acháty lze využít pro zbavení stresu, snů, podpory spánku a další. K dosažení cílů zapojujeme do hry vliv barev, například svící, přidružených kovů a dalších kamenů pracujících pro posílení nebo doplnění určitého vlivu. Informace zde nabízené jsou v obecné rovině základních pravidel. Pro využití potřebného pozitivního vlivu doporučujeme důvěru, vlastní rozhodnutí, trochu té duchovní úrovně a znalostí přírodních sil (není zde myšlena církev ani náboženství).

 

Výsledky zde námi uvedené se mohou rozcházet s informacemi na internetu, z jiných kontinentů a časového období nebo autorů některých knih s touto tématikou. Tyto informace jsou podloženy naší studií starého učení, přírodní magie a nových poznatků současnosti. Pokud jste rozhodnuti s kamenem pracovat, berte tyto informace jako orientaci v množství metafyzických vlastností kamene připisované různými autory a potřebné informace si řádně vždy prověřte. Děkujeme za pochopení. Pokud je kámen vhodný i k podpoře léčení, doporučujeme konzultovat tyto možnosti s odborným lékařem. K energetickému čištění a kvalitní regeneraci těchto kamenů, doporučujeme sadu zářičů Elis Ezep CL, ARK, EVK. Urychlíte a zkvalitníte samotný proces čištění a regenerace kamenů. Předností těchto zářičů proti původním starým technikám, je vysoká účinnost, kvalita a rychlost ošetření kamene. Zářičem Elis Ezep CL lze vymazat nejen nežádoucí energetické otisky předchozích majitelů a jejich vlivů, ale i vložené programy. Léčivá síla kamene nebo jeho energetický vliv nemá v současné době příliš velkou podporu vědeckých kruhů, ale může významně pomoci při zdravotních nebo jiných problémech. Doporučujeme ověřit schopnost příjmu této energie. Při nedůvěře a záporném postoji uživatele, nelze očekávat pozitivní vliv kamene. V našem obchodě Vám pomůžeme vybrat vhodný kámen.

 

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím kontaktní e-mail:

info.magicka.pohoda@seznam.cz

Za kolektiv vyřizuje jednatel Magické Pohody, Luděk Červenka, tel: 604379000

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

Kolektiv Magické pohody.

 

achat_botswana

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz