Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
RŮŽENÍN

RŮŽENÍN

 

Energetické afrodisiakum – podpora sexuality.

Kámen dobra, zdraví a lásky, harmonie vztahů,

ochrany a síly.

Studie Magické Pohody.

Základní informace.

Růženín jako receptivní kámen patří mezi kameny uklidňující a zbavující stresu, vztahují se k lásce, sexualitě, moudrosti, soucitu, výřečnosti, spánku, snům, přátelství, růstu, plodnosti, prosperitě, spiritualitě, psychismu a mystice.

Barva: bílá, světle růžová, růžová

Naleziště: ČR a v zahraničí

Energie: receptivní

Původ: pozemský

Znamení zvěrokruhu: Býk, váhy

Planeta: Uran

Element: voda

Numerologie: 6

Čakra: 4

Energetická voda: ano, výroba prostřednictvím Elis Ezep EVK za 10 minut

Užití: vnitřní / vnější

Koupel: ano, vana, nápoje, bazénová terapie

Přikládání kamene: ano

Nošení: ano, nejlépe v kontaktu s pokožkou

Citlivost: na slunce

Aktivace kamene: dotykem, mentálně

Hluboké čištění: Elis Ezep CL nebo v zemi

Očista: vodou, Elis Ezep ARK

Nabíjení: měsíční svit, denní světlo, zářičem Elis Ezep ARK 15 minut

Přidružený kov: stříbro, zlato

Přidružený kov se používá se pro zesílení nebo doplnění účinků.

Snáší se ve skupině kamenů: ano

 

Vlastnosti skupiny kamenů vytváří nové možnosti jejich společného energetického využití. Tyto vazby se využívají například při sestavování známých magických misek

pro energetickou úpravu prostorů a jako významná podpora při řešení různých problémů jejich uživatelů.

 

Dotazy, které patří do oblasti osobní diagnostiky:

Je tento kámen vhodný pro mou osobu?

Je tento kámen vhodný pro můj osobní záměr?

Mám schopnost příjmu této energie z kamene?

Poskytne mi tento kámen potřebnou ochranu před xxxx?

Pomůže mi při podpoře léčby mého problému?

Je můj zdravotní problém ovlivněn důsledkem pobytu v GPZ?

Je růženín vhodný na podporu léčby, konkrétně mé alergie?

Pomůže mi růženín v mém vztahu s partnerem/partnerkou?

Jak dokáže růženín upravit energeticky můj prostor doma?

Je energie v prostoru mé postele v pořádku?

Lze tento prostor ještě více vylepšit?

Jsou tam nějaké negativní anomálie?

Co se bude dít, když přidám do postele aktivované růženíny?

Jaký kámen byste mi doporučili a proč?

Kdy kámen použít a kdy ne (období, část dne, čas)

Doporučená fáze dne užívání síly kamene?

Lze tento kámen nosit / užívat trvale?

Kdo má aktivovat kámen, šperk, jak a proč aktivovat?

Je vhodný růženín pro doplnění mé životní energie?

Lze ho použít k výrobě esence pro vanovou koupel?

Má tento kámen pro mě podstatný harmonizační vliv?

Jaký vliv růženínu lze očekávat u mého pejska?

 

Harmonizační kameny, které jsou přiřazeny k určitým znamením nám především pomáhají vyrovnat slabosti a problémy charakteristické pro dané znamení, například zvěrokruh nebo postavení planet. Pomoc však může přijít nejen dle data Vašeho narození, ale také dle momentální situace nebo aktuální potřeby těla a duše.

 

V oblasti sexu:

Tento kámen přináší do našeho života významnou podporu v různých rovinách a je tak schopen pozitivně ovlivňovat nejen tekutiny a prostor, ale hlavně nás samotné. Pomáhá nám při sexuálních obtížích, posiluje pohlavní orgány, srdce a krevní oběh a dodává potřebnou vitalitu. Růženín podporuje a harmonizuje emoce a city spojené s láskou. Energeticky upravuje prostor místnosti pro vytvoření optimálních podmínek harmonického vztahu nejen partnerů, ale celkové všech rodinných příslušníků.

 

Časté dotazy:

Jakou sílu má růženín jako afrodisiakum?

Srovnání účinků růženínu, celeru, kustovnice, quarany, vanilky a dalších.

Lze srovnat sílu vlivu růženínu a dostupných doplňků na podporu erekce?

Kde hledat jeho významný vliv na sexualitu?

Kolik potřebuji kamenů na podporu mého osobního záměru?

Pomůže mi růženín při partnerských krizích?

Energetický vliv na ženu a muže.

Bazén nebo vana s růženinovou vodou (esencí).

 

Zákazníci uvádějí mnoho osobních dotazů pro tento kámen. Stačí tyto dotazy sepsat a poslat nám k porovnání s Vaší fotografií. Vliv účinnosti kamene na jednotlivé problémy a potřeby jednotlivce je u každého z měřených osob (subjektů) jiný, tedy dle potřeby těla a duše každého z nás. Nejsme všichni stejní. Důležité informace pro osobní využití nehledejte pouze v obecné rovině. Každý z nás je originál, má svůj život, jiné problémy v různých rovinách, má své osobní překážky a cíle. Důvěra v tyto přírodní síly každého z nás, má své jiné místo na pozici osobní důležitosti a potřeby. V případě získání přesných informací, doporučujeme měřit každý kámen zvlášť. To samé platí u vybraného kamene ve vztahu k uživateli a potřeby využití této přírodní síly k nějakému účelu. Pro informaci jsme zveřejnili některé dotazy klientů v článku o kameni Hematit.

 

Růženín prohlubuje i vnímavost našich smyslů k umění, zejména k hudbě, která bez potřeby slov dokáže v naší duši rozkmitat vibrace, jež mu nejsou nepodobné, oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci, tvořivého ducha a schopnost vidět dál než kam dosahují naše smysly. Při řešení problémů a při komunikaci s lidmi nás učí trpělivosti, ponechat věcem potřebný prostor a čas, neboť jen ta, přirozeným postupem dojdeme nejbezpečněji k cíli. Učí nás věnovat pozornost i jiným názorům, třebaže opačným, které nám mohou rozšířit obzor. Umění naslouchat. V duchovní rovině nás provází na cestě hledání jako strážný anděl. S jeho pomocí se lépe „ubráníme“ všemu špatnému a hrubému, co nás při naší slabosti někdy strhuje zpět. Při meditaci nám pomáhá otevřít srdce nadsmyslové lásce, která nezná potřebu vlastnit.

 

Zdravotně je těžiště jeho vlivu v centru srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje vše, co souvisí s činností srdce a s psychosomatickými poruchami, které mají příčinu v poraněných a posléze potlačených emocích. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Dále pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů, u žen i mužů, a neplodnosti. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Růženín lze dobře použít i k masážím pokožky pro potřebné prokrvení a předání léčivého vlivu kamene.

    

Vnitřně užívaná růženínová voda (esence) pomáhá neutralizovat negativní vliv vlastních myšlenek a nevhodné látky, které v sobě denně hromadíme špatnou životosprávou.

 

Povrchově léčí kožní záněty, hojí popáleniny způsobené ohněm nebo horkými předměty. Využívá se pro vanové a bazénové koupele, obklady.

 

Některé informace o kameni se mohou lišit a to například vlivem příměsí nebo převládajícího složení příslušného kamene. Ve zkratce řečeno: „Není kámen jako kámen“. Pokud je potřeba mít tyto informace co nejpřesnější, doporučujeme měřit každý kámen zvlášť. To samé platí u vybraného kamene ve vztahu k samotnému uživateli, interakci a potřeby využití této přírodní síly pro konkrétní účel.

 

Energetický vliv kamene obecně na:

  1. čakru 15%
  2. čakru 15%
  3. čakru 15%
  4. čakru 100%
  5. čakru 60%
  6. čakru 60%
  7. čakru 80%

Centra rukou: 20%

Centra nohou:20%

 

Základem úspěchu využití síly kamene, je naše schopnost příjmu, důvěra v tyto přírodní síly, aktivace kamene a jeho energetická údržba a umístění. Energie kamenů působí do prostoru, na rostliny, zvířata, na vodu, člověka a ovlivňuje tak naše zdraví, chování, jednání. Jejich vliv můžeme využít nejen pro jejich krásu nebo dekoraci. Můžeme jejich energetický potenciál více zacílit na potřeby a problémy, které nás provází naším životem. Podpora zdraví, jednání, myšlení, emoce, osobní zájmy různého druhu, ochrana, potlačení negativních vlivů osob, elektrosmogu, GPZ nebo osobního posílení životní energie, ovlivnění prostoru, kvality vody apod.

 

Z využití energetického vlivu kamene vybíráme:

Mírnění agrese, přecitlivělost, optimální rozvoj dítěte, přehnaná dráždivost, ztvrdlé jizvy, láska, nešťastná láska, nedostatek látkové výměny, modřiny, nedostatek laskavosti, sklony k násilnosti, necitelnost, nepřátelskost, nespokojenost, odmítání sebe sama, citové rány, podpora při nemocích jako Alzheimerova, Parkinsona, roztroušená skleróza nebo stařecké demence. Růženín lze velmi dobře rovněž použít k podpoře léčby různých zdravotních problémů.

 

Růženín je vhodný na očistu prostorů, neutralizaci elektrosmogu, doplnění osobní životní energie, při podpoře usínání (nespavost), například z důvodů myšlenek blokujících vstup do spánkových hladin nezpracovanými zážitky z prožitého dne apod.

 

Růženín, jako receptivní kámen doporučujeme do některých kombinací skupin kamenů nebo jako komplementární dvojice s Magickou miskou, zářičem BTA nebo orgonitem. Jejich energie se doplňují a účinky zesilují.

 

Srdeční kámen lásky a zdraví, léčí smutek, posiluje lásku, podpora sexuality, podpora partnerská harmonie, při nespavosti, nočních můrách, nočního pomočování.

Bolesti hlavy a bolesti všeobecně, žlučník, pásový opar.

Poruchy srdečního rytmu.

Podpora něžnosti a smyslnosti.

Odstraňuje zábrany spojené s partnerstvím

Posiluje sexuální touhu a prokrvení pohlavních orgánů.

Pomůže celkově zlepšit a posílit mužskou erekci.

Podporuje ženskou sexualitu.

Posílení srdeční činnosti a celého oběhového systému

Podporuje vylučování nečistot z těla a tělních tekutin.

Pomáhá při plicních problémech.

Neutralizuje negativní vliv energetického znečištění.

Doporučen k čištění a navýšení prostorové energie.

Odrušení GPZ a podobných anomálií.

Růženín působí ochranně před negativním vlivem lidí.

 

K energetickému čištění a kvalitní regeneraci těchto a dalších kamenů, doporučujeme sadu energetických zářičů Elis Ezep CL, ARK, EVK. Výrazně urychlíte a zkvalitníte samotný proces čištění a regenerace kamenů. Předností těchto zářičů proti původním starým technikám, je vysoká účinnost, kvalita a rychlost ošetření kamene. Zářičem Elis Ezep CL lze vymazat nejen nežádoucí energetické otisky předchozích majitelů a jejich vlivů, ale i vložené programy. Lze tímto způsobem nahradit nebezpečné čištění v soli nebo zdlouhavé čištění zakopáním do země na dobu minimálně 14 dní. Očištěný a energeticky upravený kámen doporučujeme nepůjčovat cizím osobám a návštěvám do ruky. Zabráníte tak vytvoření nechtěných energetických otisků, převzatým informacím a vlivu od cizí osoby.

 

Léčivá síla kamene může významně pomoci při zdravotních nebo jiných problémech. Doporučujeme ověřit schopnost příjmu klienta pro tyto energie. Při nedůvěře a záporném postoji uživatele, nelze očekávat pozitivní vliv kamene. Tělo jí zpravidla nepřijme. Pro využití pozitivního vlivu kamene doporučujeme mít potřebnou důvěru v energetické působení kamenů, vlastní rozhodnutí a trochu té duchovní úrovně (není zde myšlena církev ani náboženství).

 

K dosažení nebo posílení záměrů při práci s kamenem, můžeme zapojit do akce vliv barev, přidružených kovů a dalších kamenů nebo komplementů pracujících pro posílení nebo doplnění určitého vlivu. Kámen aktivujeme pro potřeby své osoby nebo celé rodiny. Potřebná komunikace s kamenem probíhá zpravidla mentálně. Informace zde nabízené jsou v obecné rovině. V našem obchodě Vám pomůžeme vybrat vhodný kámen prostřednictvím diagnostického měření přímo pro Vaši osobu.

Informace z tohoto článku nenahrazují klasickou lékařskou péči. Vliv kamenů může být silný a účinný, ale nemusí být vždy všemocný. Někdy jim můžeme špatně porozumět. Máte li jakékoliv pochybnosti o jejich užití a svého zdravotního stavu, poraďte se s odborníkem. Nejsme lékaři. Obsah tohoto článku slouží pouze pro informativní účely a netvoří odborné rady.

 

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

 

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

 

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz