Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. SLUŽBY-RADY
  4. SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM
SLUŽBY POSKYTOVANÉ ZÁKAZNÍKŮM MAGICKÉ POHODY

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Tato měření provádíme metodou vzdáleného přístupu na základě zaslaných fotografií.

Ušetří se tak čas a peníze spojené s cestováním.

Provádíme:

Měření GPZ a dalších energetických anomálií v prostorech, včetně vypracovaného návrhu na jejich odrušení.

Jedná se zpravidla o obytné či pracovní prostory. Energeticky slabé místnosti působí na náš organismus negativně a člověk se zde necítí dobře. Dochází často k únavě, bolestem hlavy, nesoustředění, snížením imunity a při dlouhodobém působení těchto prostorů hrozí i riziko vážného onemocnění.

Každý z nás má svůj vlastní energetický potenciál, se kterým hospodaří v průběhu celého dne, každý den, po celý život. Ráno je tento potenciál vyšší, člověk je odpočatý a plný čerstvých sil. Lze to pro orientaci přirovnat k nabitému akumulátoru. Večer, po celodenních energetických výdajích je tento potenciál nižší. Akumulátor je vybitý, potřebuje nabít. Energetický nadměrný úbytek, či nedostatek se projevuje zpravidla únavou, poklesem aktivní činnosti, oslabením. V případě, že tělo je dlouhodobě oslabené, je více náchylné na různé nemoce, či zdravotní problémy. Energetické příjmy a výdaje by měly být v lepším případě vyrovnané, tedy v rovnováze. Náš dům, byt či pracoviště nám může energeticky pomoci, pokud tato zdravá prostorová energie bude mít tento potenciál silnější, jak ta naše. Jak prosté.

V dnešní době, kdy jsme zatížení elektrosmogem, pracovních chaosem a spěchem, bychom měli čerpat dostatek životné energie / vitální síly a to nejen z čerstvých potravin a nápojů, pobytem v přírodě, ale i z prostředí, ve kterém se nacházíme, pracujeme nebo odpočíváme. Je potřeba mít dostatek energie na druhý den. V prostorech, kde se vyskytují GPZ nebo jiné energetické anomálie nedochází k dostatečnému posílení našeho těla touto energií. Naše tělo je dále zatěžováno a nemá dostatek potřebné vitální energie. Je potřeba tyto prostory upravit tak, aby nám sloužily pro zdraví a čerpání potřebných sil pro další činnost.

V praxi při měření následně zjistíme, že v některých prostorech je velmi nízká hladina energie, která nás neposiluje, ale naopak energeticky zatěžuje. Dochází tak postupně k celé řetězové reakci, kterou pociťujeme jako častou únavu, sníženou imunitu, časté onemocnění a celkově snížená fyzická i duševní výkonnost. V těchto prostorech je i vysoké riziko možnosti vážnějších onemocnění. Při měření rovněž zjišťujeme i úrovně potenciálu vody, kterou pijeme, používáme k vaření nebo očistě těla. Tato voda bývá zpravidla oslabena a to jak vlivem potrubí, čerpáním, tlakem a průchodem v zemi přes GPZ nebo jiná energeticky poškozená místa. I tuto vodu lze opravit a její potenciál navýšit na zdravé hodnoty, které lze srovnat s lesními prameny či léčivou studánkou.

Osoby, které po celodenním pracovním zatížení hledají ve svých domovech odpočinek a potřebu načerpání životní energie, jinak řečeno vitální síly, bohužel nečerpají tuto prostorovou energii, protože její hodnoty jsou nižší než jejich vlastní. Dochází tak instinktivně k tomu, že tento energetický deficit člověk dohání například kalorickou potravou, slazenými nápoji, polehává, cítí se unaven a hledá potřebnou energii, kde se dá. Energetické příjmy a výdaje by měly být v rovnováze. Pokud tomu tak není, býváme zpravidla častěji unaveni a nemocní.

Nabízíme touto cestou jednoduché a účinné řešení, jak zjistit, jaký energetický potenciál má váš byt, dům nebo pracoviště.

Podrobná zpráva obsahuje informace o energetickém zatížení, anomáliích včetně GPZ, psychozón, nevhodných předmětech, negativního vlivu působícího zvenčí, kvalita a vitální energie vody, kterou pijete a užíváte. Dále se provádí měření životní energie a stav imunity uživatelů a to z lůžek, které jsou v domě nebo bytě. Zjistíte tak, jaký vliv na vás působí ve vaší posteli. Tato informace bývá dosti důležitá, pokud v těchto prostorách žijete déle a není to na jednu noc.

Po vypracování zprávy o výsledcích měření, je navrženo řešení, jaká učinit opatření, aby vaše prostory byly zdravé a nezatěžovaly vaše tělo energetickými anomáliemi, pokud se tam vyskytují.

Provádíme měření metodou vzdáleného přístupu na základě zaslaných fotografií nebo jednoduchého půdorysného schématu vašeho bytu, domu nebo pracoviště.

Ušetří se tak čas a peníze spojené s cestováním.

Jak objednat toto měření:

Zašlete prosím na e-mail jednoduché fotografie místností, které potřebujete změřit.

Uveďte, zda se jedná o panelový nebo rodinný dům. Každý obrázek pojmenujte,

Například ložnice, dětský pokoj, hala apod.

Uveďte zdroj vody jako studna, obecní nebo městský řád apod.

Doporučuji poslat také jednu fotografii se sklenicí pitné vody, třeba z kuchyně.

Je to z důvodů měření potenciálu vody, zda není také energeticky ovlivněna.

Pro fakturační údaje prosím také uveďte adresu a telefon.

V případě dotazů volejte: 604379000

e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

Vyřizuje Luděk Červenka

*********************************

Cenu této služby naleznete v sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK.

Vyřizuje Luděk Červenka,

Dotazy - konzultace: Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

Budete následně vyzváni k předem zaplacení smluvní částky dle ceníku.

Zde najdete i jiné služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz