Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA 190,00 Kč (7,60 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 246,00 Kč (9,84 EUR)
skladem

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 226,00 Kč (9,04 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 276,00 Kč (11,04 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 232,00 Kč (9,28 EUR)
INSPIRUJTE SE

ČLÁNKY » SLUŽBY-RADY » SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM
SLUŽBY POSKYTOVANÉ ZÁKAZNÍKŮM MAGICKÉ POHODY

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Tato měření provádíme metodou vzdáleného přístupu na základě zaslaných fotografií.

Ušetří se tak čas a peníze spojené s cestováním.

Provádíme:

Měření GPZ a dalších energetických anomálií v prostorech, včetně vypracovaného návrhu na jejich odrušení.

Jedná se zpravidla o obytné či pracovní prostory. Energeticky slabé místnosti působí na náš organismus negativně a člověk se zde necítí dobře. Dochází často k únavě, bolestem hlavy, nesoustředění, snížením imunity a při dlouhodobém působení těchto prostorů hrozí i riziko vážného onemocnění.

Každý z nás má svůj vlastní energetický potenciál, se kterým hospodaří v průběhu celého dne, každý den, po celý život. Ráno je tento potenciál vyšší, člověk je odpočatý a plný čerstvých sil. Lze to pro orientaci přirovnat k nabitému akumulátoru. Večer, po celodenních energetických výdajích je tento potenciál nižší. Akumulátor je vybitý, potřebuje nabít. Energetický nadměrný úbytek, či nedostatek se projevuje zpravidla únavou, poklesem aktivní činnosti, oslabením. V případě, že tělo je dlouhodobě oslabené, je více náchylné na různé nemoce, či zdravotní problémy. Energetické příjmy a výdaje by měly být v lepším případě vyrovnané, tedy v rovnováze. Náš dům, byt či pracoviště nám může energeticky pomoci, pokud tato zdravá prostorová energie bude mít tento potenciál silnější, jak ta naše. Jak prosté.

V dnešní době, kdy jsme zatížení elektrosmogem, pracovních chaosem a spěchem, bychom měli čerpat dostatek životné energie / vitální síly a to nejen z čerstvých potravin a nápojů, pobytem v přírodě, ale i z prostředí, ve kterém se nacházíme, pracujeme nebo odpočíváme. Je potřeba mít dostatek energie na druhý den. V prostorech, kde se vyskytují GPZ nebo jiné energetické anomálie nedochází k dostatečnému posílení našeho těla touto energií. Naše tělo je dále zatěžováno a nemá dostatek potřebné vitální energie. Je potřeba tyto prostory upravit tak, aby nám sloužily pro zdraví a čerpání potřebných sil pro další činnost.

V praxi při měření následně zjistíme, že v některých prostorech je velmi nízká hladina energie, která nás neposiluje, ale naopak energeticky zatěžuje. Dochází tak postupně k celé řetězové reakci, kterou pociťujeme jako častou únavu, sníženou imunitu, časté onemocnění a celkově snížená fyzická i duševní výkonnost. V těchto prostorech je i vysoké riziko možnosti vážnějších onemocnění. Při měření rovněž zjišťujeme i úrovně potenciálu vody, kterou pijeme, používáme k vaření nebo očistě těla. Tato voda bývá zpravidla oslabena a to jak vlivem potrubí, čerpáním, tlakem a průchodem v zemi přes GPZ nebo jiná energeticky poškozená místa. I tuto vodu lze opravit a její potenciál navýšit na zdravé hodnoty, které lze srovnat s lesními prameny či léčivou studánkou.

Osoby, které po celodenním pracovním zatížení hledají ve svých domovech odpočinek a potřebu načerpání životní energie, jinak řečeno vitální síly, bohužel nečerpají tuto prostorovou energii, protože její hodnoty jsou nižší než jejich vlastní. Dochází tak instinktivně k tomu, že tento energetický deficit člověk dohání například kalorickou potravou, slazenými nápoji, polehává, cítí se unaven a hledá potřebnou energii, kde se dá. Energetické příjmy a výdaje by měly být v rovnováze. Pokud tomu tak není, býváme zpravidla častěji unaveni a nemocní.

Nabízíme touto cestou jednoduché a účinné řešení, jak zjistit, jaký energetický potenciál má váš byt, dům nebo pracoviště.

Podrobná zpráva obsahuje informace o energetickém zatížení, anomáliích včetně GPZ, psychozón, nevhodných předmětech, negativního vlivu působícího zvenčí, kvalita a vitální energie vody, kterou pijete a užíváte. Dále se provádí měření životní energie a stav imunity uživatelů a to z lůžek, které jsou v domě nebo bytě. Zjistíte tak, jaký vliv na vás působí ve vaší posteli. Tato informace bývá dosti důležitá, pokud v těchto prostorách žijete déle a není to na jednu noc.

Po vypracování zprávy o výsledcích měření, je navrženo řešení, jaká učinit opatření, aby vaše prostory byly zdravé a nezatěžovaly vaše tělo energetickými anomáliemi, pokud se tam vyskytují.

Provádíme měření metodou vzdáleného přístupu na základě zaslaných fotografií nebo jednoduchého půdorysného schématu vašeho bytu, domu nebo pracoviště.

Ušetří se tak čas a peníze spojené s cestováním.

Jak objednat toto měření:

Zašlete prosím na e-mail jednoduché fotografie místností, které potřebujete změřit.

Uveďte, zda se jedná o panelový nebo rodinný dům. Každý obrázek pojmenujte,

Například ložnice, dětský pokoj, hala apod.

Uveďte zdroj vody jako studna, obecní nebo městský řád apod.

Doporučuji poslat také jednu fotografii se sklenicí pitné vody, třeba z kuchyně.

Je to z důvodů měření potenciálu vody, zda není také energeticky ovlivněna.

Pro fakturační údaje prosím také uveďte adresu a telefon.

V případě dotazů volejte: 604379000

e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

Vyřizuje Luděk Červenka

*********************************

Cenu této služby naleznete v sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK.

Vyřizuje Luděk Červenka,

Dotazy - konzultace: Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

Budete následně vyzváni k předem zaplacení smluvní částky dle ceníku.

Zde najdete i jiné služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.