Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. SLUŽBY-RADY
  4. MĚŘENÍ PROSTORŮ
MĚŘENÍ PROSTORŮ

MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ

Účelem těchto měření je zjištění stavu energetického potenciálu v místnostech, kde přebýváme, pracujeme nebo jen odpočíváme. Vyloučit nebo potvrdit nebezpečí vlivu geopatogenních zón a dalších anomálií, které poškozují náš organismus.

Tato měření provádíme na dálku a to získáním potřebných informací ze zaslaných fotografií. Využíváme tak v praxi ověřenou metodu vzdáleného přístupu.

Zjistíme tak, zda tyto místnosti mají, či nemají dostatečný potenciál pro zdravý pobyt. Protože v těchto prostorách trávíme více času, je dobré se jim věnovat a nepodceňovat tuto skutečnost.

Mezi nežádoucí až nebezpečné patří obecně řečeno GPZ (geopatogenní zóny), včetně dalších anomálií působících ze země, vliv podloží, umístění stavby, vliv stavebních materiálů, vliv předchozích majitelů a jejich otisků, působení nevhodných předmětů v místnosti, zatížení elektrosmogem, negativní vlivy působící zvenčí, vliv cizích nežádoucích osob a psychozóny.

PSYCHOZÓNA

Při měření prostorové energie v místnostech se občas setkáváme s místem, které se nazývá psychozóna. Je to místo zpravidla po proběhlé události (například tragédie, úraz, úmrtí, místo hádek, utrpení, vliv magie, nevhodných předmětů apod.), které negativně působí na prostor, ve kterém se nachází. V tomto prostoru zůstaly po této události negativní otisky. Mohou být ze současnosti, ale i z minulosti staré mnoho desítek let. Jejich vliv z určitých důvodů stále přetrvává. Působí dále v čase jako neviditelný zářič negativní energie a ovlivňuje energeticky a psychicky samotné uživatele a místnost. Při měření prostorové energie v místnosti dochází v těchto místech rovněž k výraznému snížení hladiny energie a rovněž i k možnému přenosu nežádoucích informací na samotné uživatele. Nedostatečná hladina energie v místnosti dále může ovlivňovat zdraví osob, které v těchto místnostech setrvávají. Působí tak negativně/nezdravě silou svého vlivu do okolí. Z energetického hlediska je tento jev podobný jako GPZ. Jedná se ale o psychoenergetickou anomálii, která je pro nás nežádoucí. Lidé citliví na tyto energie, popisují tato místa jako chlad, nepříjemný pocit, pozorování, špatně se soustřeďují na svou činnost a necítí se v blízkosti těchto jevů dobře. Při zjištění těchto psychozón, provádíme jejich očistu, včetně vymazání otisků a následné energetické doplnění.

Každý z nás má svůj vlastní energetický potenciál se kterým hospodaří v průběhu celého dne, každý den, po celý život. Jeho nadměrný úbytek, či nedostatek se projevuje zpravidla únavou, poklesem aktivní činnosti, oslabením. V případě, že tělo je dlouhodobě oslabené, je více náchylné na různé nemoce, či zdravotní problémy. Energetické příjmy a výdaje by měly být v lepším případě vyrovnané, tedy v rovnováze. Pro srovnání uvedu příklad s akumulátorem, který používáme například v automobilu. Pravidelně ho musíme zásobovat elektrickou energií, abychom jí posléze mohli čerpat. Pokud včas nedoplníme tuto energii, akumulátor nám ztrácí svůj výkon až zcela přestane plnit svou funkci. Podobně je to tak s naším tělem.

V případě, že naměřené hodnoty prostor jsou nízké, existují možnosti, jak tuto energii upravit, aby nás posilovala a udržovala naše tělo jako akumulátor stále připravené plnit úkoly. Lze tímto způsobem dále upravit slabý potenciál vody z řádu (viz BTA), či studny, uskladněné potraviny, nápoje, či využít sílu osobního harmonizéru, například dnes užívaný harmonizátor EAST.

Na základě výsledků měření ze zaslaných fotografií e-mailem nebo měřením přímo na místě, se vypracuje optimální návrh celkového řešení, který je vypracován přesně na podmínky každé místnosti, bytu, či celého domu, případného odrušení GPZ, včetně návrhu na posílení potenciálu vody. Nejedná se tedy o univerzální řešení. Každý prostor má své určité energetické podmínky a je potřeba k tomuto prostoru přistupovat individuálně a cíleně. Tedy s větší účinností.

Pro očistu a transformaci prostor se středním dosahem, trvalého účinku vyrábíme přesně laděné orgonity. Jedná se o přesný poměr kovů a minerálů s aktivním jádrem. Tyto orgonity zpravidla pracují jako komplementární dvojice s přírodním zářičem, například ozdobnou miskou s vybranými minerály apod. Každý kámen v této misce plní svou funkci. Tato dvojice odfiltruje negativní složku a navýší potenciál místnosti. Pokud máme zájem navýšit i slabý potenciál vody, kterou pijeme, vaříme z ní a koupeme se, protože i toto je způsob příjmu energie, přikládáme k potrubí zařízení pro energetickou úpravu vody modely typu BTA, které slouží k rychlému navýšení potenciálu proudící vody v trubkách nebo stojaté vody ve studni. BTA lze jednoduše přiložit k filtračnímu okruhu bazénů nebo k cirkulaci teplé vody v topení. Vysoký energetický potenciál tak působí do svého okolí prostřednictvím potrubí a radiátorů. U některých modelů BTA je upřednostněna ochrana proti usazování minerálních látek ve vodě a vzniku patogenů jako jsou koliformní bakterie a jiné nežádoucí mikroorganismy, které my ke svému zdravému životu opravdu nepotřebujeme. Více informací na dotaz.

Pokud vás zajímá, v jakém prostředí žijete, či pracujete, pak stačí zaslat jednoduché fotografie zájmových prostor na e-mail:

info.magicka.pohoda@seznam.cz

Do předmětu zprávy napište: „Měření prostorů Vaše Jméno (příklad Jan Novák)“.

Do přílohy přidejte jednoduché fotografie.

Na základě žádosti o měření (e-mail), vám bude zaslána faktura za poskytnuté služby a je třeba tuto částku zaplatit předem bankovním převodem. Následně, po převedení této částky, Vám budou zaslány výsledky měření a návrh řešení na energetickou úpravu zmiňovaných prostor. Děkujeme za pochopení při platbě předem.

*********************************

Cenu této služby naleznete v sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK.

Vyřizuje Luděk Červenka

Dotazy - konzultace: Tel: 604379000

email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

Budete následně vyzváni k předem zaplacení smluvní částky dle ceníku.

Zde najdete i jiné služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody

 

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz