Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA 130,00 Kč (5,20 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 18,00 Kč (0,72 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 246,00 Kč (9,84 EUR)
skladem

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 226,00 Kč (9,04 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 276,00 Kč (11,04 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 257,00 Kč (10,28 EUR)
INSPIRUJTE SE

Kameny od A-Z » KAMENY H-CH » HEŘMANOVSKÁ KOULE
HEŘMANOVSKÁ KOULE

 

HEŘMANOVSKÁ KOULE přírodní zvláštnost.

MAGICKÁ POHODA studie 2011(kámen na zvýšení intuice)

Energetický vliv Heřmanovské koule řadíme mezi přírodní zvláštnosti, jako jsou léčivé studánky, silová místa a mnoho dalších přírodních úkazů opředených pro laika tajemstvím. Informace o tomto záhadném kameni z různých důvodů nejsou v odborné literatuře ani na internetu dostupné. Ti kteří ví, co je posláním Heřmanovské koule, zarytě mlčí. Pokud však přeci něco najdete, pozorně tyto informace prověřte. Nemusí se vždy zakládat na pravdě. Buď špatným výkladem nebo záměrem. Majitel Heřmanovské koule sám brzy pozná jaký významný pozitivní vliv kámen má a co interakce s kamenem znamená.

Základní informace:
Pomáhá otevírat a zprůchodnit  6.čakru (Šivovo oko)
Kámen zvyšuje intuici
Jedná se o projektivní kámen
Harmonizující široké spektrum oblastí
Působí v úrovni duchovní a mentální
Čakra: 6, ale i další
Naleziště: Heřmanov, Chile a dále ve světě jen sporadicky
Znamení zvěrokruhu: Vodnář
Planeta: Slunce
Element: oheň
Číslo: 12
Esence: dle návodu v dokumentaci
Aktivace kamene: interakce

Heřmanovská koule je přírodní zvláštnost. Pro vysoký vibrační vliv kamene, energetický potenciál (v jednotkách Bovis) a zajímavé vlastnosti, přikládáme zvláštní písemnou dokumentaci ke každému zakoupenému kameni pouze pro vážné zákazníky a na vyžádání. Naleznete zde informace jak s kamenem pracovat, kde ho umisťovat, jak připravit esenci z kamene a její využití, jak harmonizovat a chránit proti negativnímu působení prostory, osoby, potraviny a zvýšit jim energetickou hodnotu a další zajímavé informace, které jsou důsledkem vibrací tohoto kamene. Tyto informace, co je nám známo dosud nikdo nezveřejnil.
Neveřejná příloha:Více informací z neveřejné studie Magické pohody k tomuto kameni zašleme pouze na vyžádání a v rámci objednávky příslušného kamene. Neveřejná příloha (dokumentace) obsahuje souhrnné a podrobnější informace o energetickém působení kamene.Děkujeme za pochopení. Kolektiv Magické pohody.
Děkujeme všem spokojeným zákazníkům, kteří nás oslovili a informovali nás o vlivu kamene v jejich podmínkách.

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.