Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. 11-20
  4. TERAPIE KAMENY
TERAPIE KAMENY

 

Tajemná síla kamenů a jejich mnoholeté působení nám dává nevyčerpatelné možnosti jak pomoci sobě nebo druhým v problémech jak v oblasti fyzické tak duševní. Ne nadarmo se kameny používají k různým účelům a záměrům. Jejich síla působí celá tisíciletí.

Dnes nebudeme hovořit o vlivu jednotlivých kamenů či vlivu jejich barev. Tyto možnosti jsou dostatečně popsány v dostupné literatuře i na internetu. Řekněme si něco o kombinacích těchto energií v sestavě kamenů pro konkrétní záměr. Pokud sestavíme kameny, které jsou popisovány se stejným nebo podobným vlivem, nemusí zde vždy dojít k očekávanému působení, ale zpravidla vznikne jiná energetická síla, která působí v různých rovinách a ovlivňuje tak naše orgány nebo mysl. Kameny se vzájemně ovlivňují. Vznikají tak nové informace, které pomocí síly kamenů vyzařují do svého okolí.

Při sestavě těchto kamenů hledáme i příčinu nebo zdroj, který nám způsobuje potíže nebo nás nesprávně ovlivňuje a jeho vliv potlačíme nebo blokujeme. Tyto informace, které na nás působí pro srovnání jako radiové vlny, na nás stále působí a dodávají sílu a informaci. Můžeme tak hovořit o informační energii. Čím je tento zdroj blíže, tím je silnější.

Každý kámen má v přírodě své poslání a tajemnou moc. Spojením těchto přírodních sil lze dosáhnout svého cíle. Důvěřujete těmto informacím, které jsou staré i tisíce let a stále se užívají nejen pro svoji krásu. Některé sady šperků jsou sestavovány ani ne tak z důvodů své krásy, ale pro vlastnosti a informace, které vyzařují. Například korunovační klenoty.

Kameny se dají sestavit k mnoha účelům. Pokud se jedná o působení v daném prostoru, doporučujeme misky s kameny. Svojí energií upravují pozitivně prostor, zvyšují jeho potenciál, brání negativním vlivů, ruší nežádoucí příčiny různých problémů a doplňují do prostoru a všem přítomným vyzařují potřebnou informaci. Tajemná síla kamenů zde pracuje bez přestávek a stále ovlivňuje svůj prostor. V našem případě vždy pozitivně. Černá magie není ten správný směr. Zlo působí zase zlo.

Přesnou kombinací vybraných kamenů lze tak zacílit na maximální vliv pro každého jednotlivce zvlášť a sestavit skupinu kamenů ušitou přímo na míru. Potřeba výroby těchto misek vznikla na základě požadavků zákazníků, jako pomoc či podpora při řešení jejich fyzických, duševních nebo duchovních problémů, nebo jen pro doplnění energetického potenciálu, který nese v sobě onu magickou informaci. Miska tak pracuje jako přírodní zářič a upravuje svým energetickým potenciálem prostor, ve kterém se nachází. Každý kámen, stejně jako rostlina vyzařuje ze sebe energii, která nás může nějakým způsobem pozitivně ovlivnit.

Energie přírodních kamenů a jejich informační potenciál je v podstatě dlouhodobý a stálý. Když se o kámen správně staráme, vydrží nám jeho energie po řadu pokolení. Těžko říci jak dlouho. Většina těchto minerálů je starší jak lidstvo samotné. Každý kámen má svou specifickou sílu a lze ho používat k mnoha účelům, zejména k posílení našeho zdraví, harmonizaci prostoru, doplnění slabé prostorové energie, podpoře léčebného procesu, pozitivním záměrům, podpora sexuálních energií, probuzení lásky, vitalitu, učení, soustředění, usínání, strachu, fobiím, stresu, radosti. pozitivnímu myšlení, ctižádosti, odvaze, temperamentu, podpora jemných citů, odpuštění, ochraně, radosti, tvořivosti, vyrovnanosti, veselé mysli a radosti ze života.

Každá miska svým složením a energetickým vlivem je v podstatě originál a proto nelze předem přesně určit cenu jednotlivé sestavy. Cena je vypočítána až po provedeném měření, výběrem vhodné misky, sestavy kamenů, zajištění optimálních podmínek, čištění, nabíjení a nezbytnou aktivaci kamenů. V praxi se cena pohybuje cca od 350 Kč. Zákazník je o této částce vždy předem informován.

Pro získání potřebných údajů pro sestavu misky s kameny je potřeba získat tyto informace od samotného uživatele. Provádíme to metodou vzdáleného přístupu pomocí e-mailem zaslané fotografie uživatele. Diagnostikujeme jeho potřeby těla a prostoru a sestavíme tak vhodnou skupinu kamenů. Tato miska pak nese název magická. Nejsme lékaři. Pracujeme pouze s potřebnými informacemi a znalostmi v tomto oboru.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz