Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
LEPIDOLIT

PRODUKTY ZDE

Studie Magické Pohody

základní informace:

(intelekt, sebevědomí, imunita, alergie, klouby, kůže, bolesti, elektrosmog)

(stres, obavy, deprese, zklidnění)

 

Barva: fialová, růžová

Naleziště: ČR, USA, Madagaskar, Brazílie a další

Energie: JIN, receptivní

Původ: pozemský

Znamení zvěrokruhu: váhy

Planeta: Slunce

Element: Země

Numerologie: 7

Čakra: 7

Energetická voda / esence: ANO

Metoda: přímá prostřednictvím Elis Ezep EVK za 10  minut

Užití: vnitřní, vnější

Koupel: ANO

Přikládání kamene: ANO

Nošení: ANO

Pozitivní vliv na prostor: ANO

Komplementární dvojice s BTA / East: ANO

Součást Magické misky: ANO

Citlivost: křehký, prudké zahřátí

Běžná očista: Elis Ezep ARK, voda

Hluboké čištění: zářičem Elis Ezep CL

Nabíjení: Elis Ezep ARK

Přidružený kov: ANO

Přidružený kámen: ANO

Přidružený kámen a kov se používá se pro zesílení nebo doplnění účinků.

Snáší se ve skupině kamenů:

Aktivace kamene: na dotaz

 

Dotazy, které patří do oblasti diagnostiky:

Je tento kámen vhodný pro mou osobu?

Mám schopnost příjmu této energie?

Talisman / amulet a posílení či ochrana.

Vliv účinnosti kamene na jednotlivé problémy a potřeby jednotlivce.

 

Důležité informace pro osobní využití nehledejte pouze v obecné rovině. Každý z nás je originál, má svůj život, jiné problémy v různých rovinách, má své osobní překážky a cíle. Důvěra v tyto přírodní síly každého z nás, má své jiné místo na pozici osobní důležitosti a potřeby.

 

Některé informace o kameni stejného druhu a názvu se mohou lišit a to například vlivem různých příměsí nebo převládajícího složení příslušného kamene. Ve zkratce řečeno: „Není kámen jako kámen“. Pokud je potřeba mít tyto informace co nejpřesnější, doporučujeme měřit každý kámen zvlášť. To samé platí u vybraného kamene ve vztahu k uživateli a potřeby využití této přírodní síly k nějakému účelu.

 

Energetický vliv kamene obecně na:

1. čakru 30%

2. čakru 35%

3. čakru 55%

4. čakru 35%

5. čakru 80%

6. čakru 90%

7. čakru 100%

Centra rukou: 95%

Centra nohou: 95%

 

Každý kus tohoto kamene je svým způsobem originál a to dle převládajícího složení. Přesné informace se tedy váží vždy k jednomu kameni nebo místu nálezu. To znamená, že obecné informace z různých důvěryhodných zdrojů se mohou lišit a „všichni“ mohou mít v podstatě pravdu.

 

Základem skutečného využití síly kamene, je naše schopnost příjmu, důvěra v tyto přírodní síly, aktivace kamene a jeho energetická údržba a umístění. Energie kamenů působí do prostoru, na rostliny, zvířata, na vodu, člověka a ovlivňuje tak naše zdraví, chování, jednání. Jejich vliv můžeme využít nejen pro jejich krásu nebo dekoraci. Můžeme jejich energetický potenciál více zacílit na potřeby a problémy, které nás provází naším životem. Podpora zdraví, jednání, myšlení, emoce, osobní zájmy různého druhu, ochrana, potlačení negativních vlivů osob, elektrosmogu, GPZ nebo osobního posílení, ovlivnění prostoru, kvality vody apod.

 

 

Využití energetického vlivu kamene:

 

Některé zdroje uvádějí, že Lepidolit je kámen, který nás obecně uklidňuje, rozpouští negativní emoce, stres, deprese, hněv, vztek, strach, paniku a stabilizuje různé výkyvy nálad.

 

Dle našich informací je Lepidolit nejen kamenem pro emoce a psychiku, ale je to kámen s léčivým vlivem i v rovině fyzické. Lze ho využít jako podporu léčby různých bolestí pohybového aparátu, srdečních, plicních problémů a kožních problémů. Používá se kontaktně, nosí se při sobě, působí na prostor jako magická miska nebo skupiny kamenů, pozitivně ovlivňuje prostor, ruší anomálie a GPZ, elektrosmog. Z jeho vody je možné využít koupele, obklady nebo nápoj. V duchovní rovině se uplatní jako ochranný kámen nebo pro duchovní činnost.

 

Lepidolit, jako prostorový kámen se dále využívá tam, kde se setkávají lidé, probíhají různé schůzky či rozhovory, řeší se problémy. Pomůže vám vést diskuzi v klidu a bez zbytečných emocí. V domácnostech je jeho místo v obývacím pokoji a to ve formě skupiny kamenů, magické misky nebo jako pomocník při rušení prostorovího negativního vlivu anomálií, GPT, elektrosmogu, nejlépe ve dvojici se zářičem BTA nebo orgonitem.

 

Výsledky zde námi uvedené se mohou rozcházet s informacemi na internetu, z jiných kontinentů a časového období nebo autorů některých knih s touto tématikou. Tyto informace jsou podloženy naší studií starého učení, měřením a získáním nových poznatků v současnosti. Pokud jste rozhodnuti s kamenem pracovat, berte tyto informace jako orientaci v množství metafyzických vlastností kamene připisované různými autory a potřebné informace si řádně vždy prověřte. Děkujeme za pochopení. Pokud je kámen vhodný i k podpoře léčení, doporučujeme konzultovat tyto možnosti s odborným lékařem.

 

K energetickému čištění a kvalitní regeneraci těchto a dalších kamenů, doporučujeme sadu zářičů Elis Ezep CL, ARK, EVK. Urychlíte a zkvalitníte samotný proces čištění a regenerace kamenů. Předností těchto zářičů proti původním starým technikám, je vysoká účinnost, kvalita a rychlost ošetření kamene. Zářičem Elis Ezep CL lze vymazat nejen nežádoucí energetické otisky předchozích majitelů a jejich vlivů, ale i vložené programy. Léčivá síla kamene nebo jeho energetický vliv nemá v současné době příliš velkou podporu vědeckých kruhů, ale může významně pomoci při zdravotních nebo jiných problémech.

 

Doporučujeme ověřit schopnost příjmu klienta pro tyto energie. Při nedůvěře a záporném postoji uživatele, nelze očekávat pozitivní vliv kamene. Pro využití pozitivního vlivu kamene doporučujeme potřebnou důvěru v energetické působení kamenů, vlastní rozhodnutí a trochu té duchovní úrovně (není zde myšlena církev ani náboženství).

 

Očištěný a energeticky upravený kámen doporučujeme nepůjčovat cizím osobám a návštěvám. Zabráníte tak nechtěným energetickým otiskům a nežádoucím převzatým informacím a nechtěnému vlivu od cizí osoby.

 

K dosažení nebo posílení záměrů při práci s kamenem, můžeme zapojujit do akce vliv barev, přidružených kovů a dalších kamenů nebo komplementů pracujících pro posílení nebo doplnění určitého vlivu. Kámen aktivujeme pro potřeby své osoby. Potřebná komunikace s kamenem probíhá zpravidla mentálně, prosba o pomoc, poděkování, doplnění informačním vlivem, posílení vlivu. Informace zde nabízené jsou v obecné rovině. V našem obchodě Vám pomůžeme vybrat vhodný kámen prostřednictvím diagnostického měření Vaší osoby. Nejsme lékaři ani léčitelé. Obsah tohoto článku slouží pouze pro informativní účely a netvoří odborné rady.

 

 

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU zde

 

kontaktní e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

Za kolektiv vyřizuje jednatel Magické Pohody, Luděk Červenka, tel: 604379000

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

© Kolektiv Magické pohody 2017

 

 

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz