Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
ŠUNGIT

 

ŠUNGIT – KÁMEN ZDRAVÍ

BARVA:     černá

ČIŠTĚNÍ:     Pokud používáme vodní výluh, vzniká na kameni šlem, který po každém použití odstraníme. Opláchneme pod tekoucí vodou.

 

Země původu: Rusko

V našem obchodě je naleznete ZDE

Čím je pro nás ve zkratce prospěšný šungit:

Čistí a dezinfikuje vodu,

dále jí obohacuje stopovými prvky,

zvyšuje její energetickou strukturu,

a hlavně jí nabijí a aktivuje.

Efektivně pohlcuje elektromagnetické záření,

odrušuje geopatogenní zóny,

harmonizuje prostředí,

má léčivé a hojivé účinky,

dodává energii a silu.

 

Jak si počínat v první fázi, než se obložíme šungitem, abychom upevnili své zdraví.

Velmi se nám osvědčily šungitové pyramidy. Tedy jednu umístíme v místnosti, kde často přebýváme. Druhou dáme do blízkosti počítače, pokud ho máme. Pokud ne, odrušíme alespoň záření mobilu. Třetí pyramidu zakoupíme pro pokusy s vodou, kterou čistíme a aktivujeme. Příznivci práce s kyvadlem si mohou účinky ověřit. My to už víme. 

Více: 

Šungit řadíme tedy mezi léčivé minerály. Jeho stáří se odhaduje na 2 miliardy let a má pro nás blahodárné léčebné vlastnosti. Vynikající léčivé vlastnosti šungitu byly známé již po celá staletí, ale díky novým objevům vědců a lékařů se stal šungit všeobecně známým teprve v posledním desetiletí.

Podle výsledků seriózních klinických zkoušek je možné s pomocí Šungitu léčit srdečně-cévní, svalové a obzvláště kloubní nemoci a nemoci pohybového ústrojí, což umožňuje, abychom ho právem pokládali za „kámen zdraví“. 

Využívání šungitu v léčení Aneb co se o šungitu píše:

Spektrum léčebného využití šungitu je natolik široké, že v Rusku vznikl a běžně se používá nový termín "šungitoterapie". Je to ohromující kámen se zázračnými léčebnými účinky, jemuž se dějiny vyhnuly nejspíš jen proto, že se vyskytuje v nezalidněných severních krajích.

První, co se začalo zkoumat a využívat, byly úžasné hojivé schopnosti šungitu. Po šungitových roztocích se začaly vyrábět pasty a masti ze šungitového prášku. Ukázalo se, že účinkují více než vodní obklady. Masti a pasty se používají při různých kožních onemocněních, odřeninách, popáleninách a opařeninách, bodnutích hmyzem, revmatických bolestech atd.

V petrohradském popáleninovém středisku se již několik let používají šungitové pasty, které se osvědčily jako účinný léčebný prostředek, zmírňující silné bolesti postižených části těla a velmi výrazně urychlující proces hojení.

Ze šungitu se vyrábí celá řada výrobků pro péči o vlasy, pleť a pokožku. Šampony a balzámy na vlasy ochraňují proti lupům a vypadávání vlasů, oživují barvu, podporují růst a pevnost vlasů. Sprchový tělový gel má výrazné hojivé a protizánětlivé účinky. Jeho použiti je velice vhodné u pokožky s alergickými reakcemi, u lupének, ekzémů a akné. Zlepšuje hojení jizev, kvalitu a celkový vzhled pokožky. 

Na výhradně léčebné účely byl šungit poprvé použit jako stavební materiál v dětském alergologickém sanatoriu "Čajka". Na způsob léčebných solných komor byl jeden z pavilonů sanatoria zevnitř zcela obložen deskami z léčivého kamene. Lékaři zjišťují, že po nedlouhém pobytu v šungitovém pavilonu se malí pacienti urychleně uzdravují, zvyšuje se efektivnost tradiční léčby, snižuje se frekvence nemocí z nachlazení, chřipky aj. a zlepšuje se celkový zdravotní stav. Pokus vystavět takovéto místnosti byl nejednou úspěšně opakován i na jiných místech.

První a zatím jediná v Moskvě léčivá komnata ze šungitu byla nedávno otevřena v centru známého psychologa, léčitele a spisovatele Alexandra Svijaše. (Alexandr Svijaš je známý českým čtenářům díky překladům jeho knih Karma, Jak získávat informace z jemnohmotného světa, Co nám stojí na cestě k bohatství, Chceš být zdravý? S chutí do toho!, Lekce osudu, Usměj se, dokud není pozdě - pozn. red.) Za dostupný poplatek za hodinovou návštěvu komnaty si nyní každý, kdo chce, může na sobě vyzkoušet léčivé působení zázračného kamene. Obeznámit se s novinkou přišli do Svijašova centra vedoucí představitelé moskevské vlády v čele s primátorem hlavního města Ruska Jurijem Lužkovym, který věnuje velkou osobní pozornost zkoumání šungitu a možnostem a perspektivám jeho víceúčelového využití.

Roste popularita šungitových dlaždic a obkladaček i v interiérech soukromých domků a bytů.

Kromě toho ruské podniky vyrábějí ze šungitu terapeutické pásy a destičky určené pro aplikace na problémová místa, pyramidy, koule a clony na odstraňování geopatogenního a technopatogenního vlivu, šperky, korálky, přívěsky, figurky, léčivé dekorační obrazy aj. Odborníci na šungitoterapii doporučují pravidelné nošení šungitových přívěsků, korálek nebo náhrdelníků při poruchách štítné žlázy, syndromu chronické únavy, oslabené imunitě a na celkové posílení organizmu.

Zdroje:

časopis MEDIUM č. 11/2005

ŠUNGIT. Legendy, fakta, informace – Irina Vobliková

V knize najdete mnoho dalších příkladů využití tohoto léčivého kamene

O šungitu je toho napsáno dosti, včetně zajímavých a podrobných návodů.

Vřele doporučujeme hlubší studium.

Nenahrazuje odbornou lékařskou péči, ale může významně pomoci. Je to na vašem svobodném rozhodnutí.

*****************************

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*******************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz