Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. SLUŽBY-RADY
  4. SEDMERO SLUŽEB
SEDMERO SLUŽEB

SEDMERO SLUŽEB

Balíček Magické pohody

 

Co takový balíček obsahuje:

1.            Měření obytných prostorů (zdravé či nezdravé bydlení).

2.            Měření potenciálu Vašeho lůžka a jeho vliv na Vaší osobu.

3.            Měření osobní životní energie ráno a večer.

4.            Měření současného stavu imunitního systému.

5.            Měření potenciálu vody, kterou pijete.

6.            Měření osobní schopnosti příjmu pozitivních energií kamenů.

7.            Měření správné funkce pěti orgánů v těle dle vlastního určení.

Na základě zvýšeného zájmu o tato měření z let minulých, nabízí Magická pohoda všem zájemcům zajímavý jarní balíček služeb, cenově dostupný v rámci sdružených služeb a diagnostických možností Magické pohody dnes.

Co lze od měření očekávat?

Bod 1

Nedostatek potřebné hladiny prostorové energie v místnostech, může být příčinou časté únavy, bolestí hlavy, celkové snížení pracovní výkonnosti, ovlivnění nálady, poruchy učení a je zde riziko častějšího výskytu vážných onemocnění, například rakoviny, cukrovky, mozkové a srdeční příhody, Alzheimeru, Parkinsona, alergií, různých dysfunkcí a jiné. Tělo je v těchto prostorách vysilováno a nečerpá zde potřebnou životní energii pro další činnost. Kromě geopatogenních zón a dalších anomálií zde nacházíme vliv stavebního materiálu, psychozóny (místa neštěstí, úrazů, úmrtí apod.), negativní vliv předchozích majitelů, elektrosmog, vliv některých předmětů, v horších případech zde nalezneme různé entity nebo zbloudilé duše. Ideální je zjištění, že se ve Vašich místnostech nenachází žádné závažné anomálie. Pokud ano, umíme je vyrušit a navýšit. Rozhodně stojí za to vědět, jak je na tom Vaše zázemí. Zdravé bydlení snižuje riziko zdravotních problémů.

Bod 2

Měření potenciálu Vašeho lůžka a jeho vliv na Vaší osobu, která toto lůžko užívá.

Pomocí získaných fotografií měříme hodnoty energie v prostoru lůžka. Pokud je toto lůžko umístěno na energeticky nevhodném místě, naměříme zde velmi slabý potenciál. Člověk, který po celodenním trmácení unaven uléhá na lůžko, očekává kvalitní spánek a načerpání potřebných sil. Zde však k tomuto příjmu někdy nedochází. Tělo fyzicky odpočívá, ale má nedostatek životní energie. Životní energie u každé osoby by měla být ráno vyšší jak večer. Pokud k těmto výsledkům dojde, řešíme je návrhem na odrušení negativního vlivu a doplnění prostorové energie. Dříve se muselo lůžko přesunout na jiné místo. Dnes již toto není potřeba.

Bod 3

Měření osobní životní energie ráno a večer.

Člověk, který pracuje nebo odpočívá v nezdravých prostorách s nízkým potenciálem energie, setkává se s nepříjemnými lidmi, řeší nepříjemné situace, je často ve stresu nebo spěchu, má větší energetické výdaje než příjmy. Výdaje a příjmy by měly být v rovnováze. Je to podobné jako například s autobaterií. Nelze jí donekonečna vybíjet. Energii potřebnou pro život přijímáme různými způsoby, například v potravě, vodě, v přírodě, v příjemném prostředí, vlivem barev a vůní, hudbou a spánkem ve zdravém prostředí, kde je dostatek prostorové energie na předání našemu tělu a dobití naší baterie. Nedostatek vlastní energie může postupně vyvolat řadu problémů, které se mohou vystupňovat v dlouhodobé oslabení a větší náchylnosti na řadu nepříjemných nemocí.

Bod 4

Měření současného stavu imunitního systému.

Imunitní systém zajišťuje obranyschopnost našeho organismu. Imunitní systém, který na ochranu těla je kromě jiného závislý i na dostatku energie, bývá v nezdravých prostorech zpravidla oslaben a vznikají podmínky pro různé typy onemocnění. Pokud není k dispozici měrná jednotka na měření stavu imunity, použijeme procenta. Imunitní systém ve výborném stavu má u nás až 100%. Běžně nemocný nachlazený člověk má hodnoty nižší. Naše orientační informační měření Vám ukáže aktuální stav vašeho imunitního systému.

Bod 5

Měření potenciálu vody, kterou pijete.

Voda z Vašeho kohoutku putuje zpravidla přes čističku, je čerpána, stlačena a než dorazí do Vaší domácnosti, urazí dlouhou cestu v potrubí. Potrubí vede přes různé podzemní anomálie, které mohou potenciál vody ovlivnit. Její energetický potenciál na konci u uživatele bývá zpravidla nižší a voda původní, to znamená v primárním zdroji (pramen, vrt apod.). Tato voda je samozřejmě chemicky a bakteriálně kvalitní, ale není svým energetickým potenciálem schopna dostatečně dobíjet a posilovat Vaše tělo potřebnou energií, například při sprchování, pití, vařením pokrmů. I zde můžeme v případě špatných výsledků této vodě pomoci a navýšit její potenciál na zdravou úroveň lesních pramenů a studánek, které tuto potřebnou sílu mají. I naše kohoutková voda může mít vlastnosti posilujících nebo léčivých pramenů.

Bod 6

Měření osobní schopnosti příjmu pozitivních energií kamenů.

Zde se jedná o využití posilujících nebo léčivých energií zejména domácích šperků nebo volných kamenů, které tvoří v bytech nejen dekoraci, ale mají zpravidla pozitivní vliv na prostor a samotného uživatele. Dnes víme, že schopnost příjmu těchto energií nemá každý z nás. Důvodem je hlavně nedůvěra v tyto přírodní síly. Může za to trochu dnešní doba, vliv rodičů a jejich vedení k přírodě, prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, názory kolegů a přátel, informační média a také veliký tlak společnosti na potlačení samoléčení a některých osvědčených receptů našich předků. Pobyt v přírodě má pozitivní vliv na nás, máme léčivé stromy, byliny a energická místa. Pokud naše tělo blokuje tyto přírodní síly, nepřijímá jejich blahodárné energie. Rozhodně je to volba každého z nás. Víte, na kolik procent jste Vy schopni přijímat tyto levné přírodní síly a využít je pro potřeby svého těla?

Bod 7

Měření správné funkce až pěti orgánů v těle dle vlastního určení.

Oblíbené dotazy zákazníků na různé orgány, části těla, systémy nebo funkce. Samozřejmě, že naše odpovědi jsou pouhé informace získané z Vašich fotografií, metodou vzdáleného přístupu s Vaším mentálním souhlasem. Nelze je tedy brát jako rozbor z akreditované laboratoře. Naše diagnostické pracoviště Vám proto nemůže poskytnout žádné záruky za poskytnuté odpovědi.

Způsob měření:

Samotné měření se provádí na našem diagnostickém pracovišti a to ze zaslaných fotografií místností, Vašeho portrétu, popřípadě fotografií všech uživatelů bytu nebo rodinného domku a to prostřednictvím níže uvedeného e-mailu. Není nutné měření na místě.

Jak objednat toto měření:

Zašlete prosím na e-mail jednoduché fotografie místností, které potřebujete změřit.

Uveďte, zda se jedná o byt nebo rodinný dům. Každý obrázek pojmenujte, například ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, hala, kuchyň apod. Dále zašlete obrázek sklenice vody a Vaši fotografii, popřípadě fotografie ostatních uživatelů bytu, pokud s tímto měřením samozřejmě souhlasí. Doporučujeme poslat také jednu fotografii se sklenicí pitné vody. Je to z důvodů měření potenciálu vody.

Služba je zpoplatněná dle platného ceníku pro tuto zájmovou akci. Fakturu za poskytnuté služby Vám zašleme po provedeném měření, zároveň s výsledky a případným návrhem řešení, zpravidla do 7mi dnů, dle pořadí zakázek. Pro fakturační údaje uveďte adresu a psč, kontaktní telefon pro případné dotazy. Částku za Tyto služby je potřeba zaplatit předem. Děkujeme Vám za projevenou důvěru pro tato měření a děkujeme za pochopení při platbě předem. Nejsme lékaři. Obsah tohoto článku slouží pouze pro informativní účely a netvoří odborné rady.

Ceník služeb včetně: „SEDMERO SLUŽEB“.O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz