Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
KYVADLONěkolik rad než se rozhodnete pro práci s kyvadlem

Absolvujte základní kurz kyvadla
Na internetu je dostatečné množství nabídek těchto kurzů.
Na každém kurzu Vám vytestují, jestli máte vhodné předpoklady pro práci s kyvadlem.
Naučíte se, jaké kyvadlo je nejvhodnější, jak s ním pracovat a jak získat správné informace přes naše Vyšší Já tak, aby Vás neovlivňovaly jiné zdroje, jako je podvědomí, vědomí a další.
Studujte z knih. Sbírejte informace. Nepodceňujte práci s kyvadlem.
Budete potřebovat čas, peníze,  energii, klid a vhodné prostředí pro kvalitní práci.
Způsob komunikace přes naše Vyšší Já je nejčastější a nejjednodušší. Tato součást naší osobnosti je schopna přesně vyhodnotit, co je pro nás nevhodnější. Pokud se necháme vést naším Vyšším Já, můžeme očekávat zkvalitnění našeho života, vyřešení zdravotních i psychických problémů.

Zvolte si metodu práce s kyvadlem:

LSVJ - Léčení skrze Vyšší Já
SRT - Spiritual Response Therapy

Čím tato metoda není:

- náhradou běžné lékařské praxe
- lidovým léčitelstvím
- léčením pomocí přikládání rukou
- šířením náboženství


LSVJ - Léčení skrze Vyšší Já
LSVJ - je nová metoda spirituálního léčení prostřednictvím Vyššího Já (sboru duchovních bytostí). Pro práci s LSVJ musí mít člověk očištěné své Vyšší Já a musí být napojen na „Vyšší Já“ svým učitelem.
Jde v podstatě o stejnou metodu jako je SRT (Spiritual Response Therapy), ale určitý rozdíl zde přece jenom je. Zakladatelem SRT je pan Robert Ernest Detzler z USA. Je to jeho originální metoda, chráněná ochrannou známkou, a  proto jsou také kurzy SRT podstatně dražší.
„Léčení skrze Vyšší Já“ (LSVJ), což je, na rozdíl od SRT, metoda ještě i o něco málo rozšířenější, ale hlavně: je to už „vyčištěná“ metoda. Bylo totiž zjištěno, že v originálním SRT jsou některé tabulky, se kterými Vyšší Já (u vícero lidí) absolutně odmítá komunikovat. A to je pravděpodobně také důvod, proč si někteří absolventi kurzu SRT stěžují, že metoda SRT jim nefunguje. V LSVJ už tyto tabulky byly nahrazeny jinými - a  spolu s tím vyčištěno vše potřebné.
Při práci s LSVJ/SRT je terapeut v přímém kontaktu s „Vyšším Já“, které vyhledává v záznamech klientovy duše zápisy o negativních programech, blocích, překážkách, negativních energiích, motivacích apod. Terapeut s pomocí kyvadla vyhledává v tabulkách programy, které způsobují problémy a potíže klienta. Po vyhledání negativních programů a energií dochází k jejich vyčištění, a pokud je třeba, i k jejich odstranění. Při LSVJ/SRT se objevují i různé negativní a škodlivé energie z minulých životů, např. přísahy a sliby, prokletí, zablokované čakry, smlouvy, genetická a karmická přesvědčení, programy sebetrestání, traumatické zážitky a mnoho dalších.
Metodou LSVJ/SRT můžeme všem lidem (ale i zvířatům) odstranit přivtělené duše, zharmonizovat jim čakry a srovnat jemnohmotná těla, odstranit veškeré karmické blokády a zátěže až do minulých životů po celé časové linii. Lze vytestovat, čím byli v minulém životě, kdy žili, s kým vyrovnávají karmu, jaké jsou skutečné příčiny jejich nynějších nemocí, jakým způsobem je odstranit. Dále lze zjistit, jestli mají nějaké mentální programy a návyky, kdy a kde tyto programy vznikly (minulé a příčinné životy), jaké je naprogramování jejich duše, duchovní dysfunkce ... atd. Touto metodou můžeme odstranit všechny blokující přísahy a postoje, sliby a tvrzení. Lze také čistit zvířata, místnosti, domy, geopatogenní zóny, negativní energie před důležitým jednáním, před zkouškami ...

a mnoho dalších problémů, které lidem komplikují a ztěžují život. Konečné čištění probíhá na všech úrovních a životech (paralelní světy), na všech rovinách existence. Bloky, které máme, se totiž prolínají do různých dimenzí a životů. Zadržování negativní energie z minulých životů může být hlavním důvodem nemoci nebo disharmonie v tomto životě a v životech příštích. Některé programy se mohou aktivovat např. ve chvíli, kdy dosáhneme určitého věku - nebo když jsou vyvolány nějakou událostí či okolností v životě.
Při tomto léčení je nutná aktivní spolupráce klienta, jeho vědomá ochota přijmout změnu (například změnit své návyky, odstranit své negativní myšlení či jednání nebo přestat jíst určitá nezdravá jídla apod.). Mnoho klientů totiž žije v představě, že terapeut s  pomocí spirituálního léčení vyčistí a odstraní jejich problémy - a tím je věc vyřešena. Pak čekají na „zázrak“ - bez jakékoliv snahy z vlastní strany. Pokud klient nezmění svůj způsob života, myšlení a jednání, potom znovu vytvoří prostor pro opětovný vznik či návrat těch energií, které již jednou byly vyčištěny - a nemoc se vrátí! Předpokladem vyléčení je, že klient se bude na svém vyléčení aktivně podílet aspoň ze 60 % - a  těch zbývajících 40 % tvoří pomoc léčitelů a ostatních lidí.

Naučíte se, co můžete řešit touto metodou:
- psychická traumata
- únavu, deprese, strachy, fobie
- vztahy – partnerské, pracovní – vyčištění vzájemných blokujících energií, závislostí
- problémy s učením, stresem, soustředěním
- odvádění přivtělených duší a dalších duchovních parazitů
- testování, kterých vitamínů, minerálů máte v těle nedostatek
- diagnostika a náprava zablokované a disharmonické čakry
- diagnostika a čištění aury
- zjišťování zón s negativní energií
- zjišťování pravosti materiálů
- psychický stav, odolnost, celkové zdraví a mnoho dalšího

SRT - Spiritual Response Therapy
Spiritual Response Therapy - metoda, ve které se pracuje se záznamy duše, které systém identifikuje a čistí. Autorem této metody je pan Robert Detzler z USA.
Akašické záznamy duše, které obsahují všechno, co duše prožila od stvoření až po přítomný okamžik (včetně programů týkajících se budoucnosti), v sobě nesou také všechny disharmonické programy včetně všech negativních emocí a omezujících myšlenek. Tyto podvědomé programy často nutí člověka myslet, cítit a jednat způsobem, který je v rozporu s jeho nejvyššími zájmy a brání mu, aby mohl zcela svobodně a plně prožít svůj život. Výsledkem těchto negativních programů jsou také duševní choroby. Rovněž všechny fyzické choroby, vzniklé nahromaděním stresů, jsou materializovanou podobou negativních programů.
Ten fakt, že SRT odstraní všechny negativní bloky z podvědomí a všechny myšlenky a návyky bránící pravému uvědomování si reality doslova znamená, že je člověku vymazána negativní informace, a tudíž může začít život s čistou myslí. Negativní informací se myslí zákonitost příčiny a následku, tedy to, že je člověk zodpovědný za svůj život, jeho kvalitu a budoucnost.
SRT pomáhá člověku uvědomit si pravdivý stav věcí. Je tak velice účinnou terapií vedoucí k čistotě mysli a uvědomění si našich nejvyšších lidských hodnot. Je tedy na člověku, aby si čistou mysl a vyšší stav vědomí, ke kterému jej SRT pozvedne, udržel a dál se vlastním úsilím duševně vyvíjel.
Za pomocí SRT se člověk zbavuje také fyzické nemoci. Vyčištění negativních podvědomých programů způsobí, že už nepotřebuje nemoc jako nástroj sebeuvědomovacího procesu. Proces sebeuvědomování byl totiž naplněn prostřednictvím terapie SRT.

SRT čistí nebo-li odprogramovává například:
1. Předprogramované nemoci (některé duše přicházejí na svět s různými nemocemi, které si ve stavu mezi smrtí a novým zrozením - v tzv. bardu - naprogramovaly)
2. Předprogramovanou smrt
3. Přivtělené duše z aury i z těla
4. Vyčistí celý dům od neobvyklých úkazů a neg. energií
5. Očistí i zemřelé, kteří se ještě nenarodili
6. Pomůže odstranit překážky na prosperitě, neboť očišťuje od jakýchkoliv slibů a přísah z minulých životů (např. klášterního slibu chudoby)
7. Vyčistí celé okolí tím, že spolu s čištěním mysli člověka pracuje i na lidech, kteří se na jeho programech nějak zúčastnili
8. Slaďuje partnerské a mezilidské vztahy, neboť vymazává jakékoliv vzájemné negativní energie.
9. Čistí také zvířata a rostliny
10.Pomocí SRT je možné provést restrukturování mozku, vyčištění neg. základny života a její přeměnu na pozitivní.
Často již po jednom čištění pomocí SRT se může člověk zbavit různých alergií, bolestí a jiných problémů. Je výhodou, že při aplikaci SRT není třeba podstoupit náročné regrese do věku příčiny. Při terapii SRT se naše podvědomí, v němž jsou uloženy příčiny naprosté většiny našich problémů, čistí efektivněji, rychleji a hlavně bezbolestně.

Pokud jste pochopili význam práce s kyvadlem a nepatříte mezi skeptiky, vyberte si své kyvadlo.
Mnoho štěstí přeje kolektiv Magické pohody.

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz