Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA 130,00 Kč (5,20 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 130,00 Kč (5,20 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 246,00 Kč (9,84 EUR)
INSPIRUJTE SE

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 296,00 Kč (11,84 EUR)
skladem
NAŠE CENA 226,00 Kč (9,04 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 232,00 Kč (9,28 EUR)
INSPIRUJTE SE

ČLÁNKY » 21-30 » AKCE PRO ZÁKAZNÍKY
AKCE PRO ZÁKAZNÍKY - MAGICKÉ POHODY
 
AKCE PRO ZÁKAZNÍKY - MAGICKÉ POHODY
 
DIAGNOSTIKA / MĚŘENÍ – PLACENÁ SLUŽBA NYNÍ ZDARMA
Akce končí 20. 12. 2017
 
Pro všechny zákazníky Magické pohody nabízíme zdarma měření, která jsou v průběhu roku běžně placená. Všechna tato měření se provádí na dálku, bez nutnosti osobní účasti zákazníka. Vyhledání potřebných informací je diagnostikováno ze zaslané fotografie žadatele, popřípadě fotografií prostorů a předmětů.
 
Pokud tuto informaci žádáte pro jinou osobu, například jako dárek apod., je zapotřebí souhlasu měření této osoby a její fotografii. U nezletilých dětí ve své péči dává souhlas jeden z rodičů, zákonný zástupce. Totéž platí pro nesvéprávné.
 
Pro poskytnutí kvalitního poradenství doporučujeme zaslat vždy jednoduchou osobní fotografii. Pro měření prostor, lůžek, vody nebo předmětů, pořiďte rovněž jednoduché fotografie těchto prostorů. Měření provádíme metodou vzdáleného přístupu pomocí zaslaných fotografií, ze kterých získáme potřebné informace. Tato metoda je pro zákazníka mnohem jednodušší, rychlejší a levnější. Šetří se čas a peníze za dopravu. Stačí v dnešní době využít internet. Pomůžeme vám tak přesněji určit vhodnost (účel, využití, záměr) kamene, způsob nošení nebo umístění, jeho interakce s uživatelem a schopností příjmu těchto energií. Touto metodou lze získat potřebné informace, které jako zákazník jistě rád využijete. Můžeme zjistit, zda je váš záměr nákupu vhodný či ne. Vynaložené finanční prostředky při tomto nákupu nebývají pak zpravidla nevhodnou či zbytečnou investicí.
Děkujeme Vám za projevenou důvěru.
 
Dále lze ověřit, zda je žadatel schopen přijmout například léčivé informace z kamenů.
Jeho odmítavý přístup nebo obecně nedůvěra, může tyto pozitivní energie kamene blokovat.
 
Měření již zakoupeného kamene a energetické shody s uživatelem
Rozdílové měření prostoru před a po umístění kamene, zářiče BTA, Magické misky apod.
Hledám kameny pro výrobu léčivé vody
Měření a výroba Magické Misky na zakázku dle požadavku, pokud je reálný.
 
Zajímavá měření:
Kromě často žádaného měření energetického prostoru místností, kde je zpravidla potřeba získání informace, zda se tyto prostory nenacházejí v místech podzemních škodlivých anomálií typu GPZ apod., které jsou zpravidla příčinou různých zdravotních problémů a nemocí, se provádí měření energie nad lůžkem uživatele a životní síla samotného uživatele ráno a večer. Naměřené rozdílové hodnoty nám pomohou zjistit nebo vyloučit mnohé problémy a navrhnout různá opatření. Mezi další zajímavé měření patří například partnerská shoda, schopnost příjmu přírodních energií, hledání vody, rozbor vody, záporné hodnoty různých potravin a nápojů, vliv různých předmětů, typy ochran před negativním vlivem, porovnání vlivu kamene a osoby uživatele, vlastnosti tekutin a zářičů typu Elis Ezep, energetická podpora konkrétního problému apod. Všechna tato měření v dnešní době probíhají bez osobní účasti a potřebné informace se získávají ze zaslaných fotografií. Šetří se čas a peníze. Informace jsou stejné.
 
JAK DÁLE POSTUPOVAT
 
Pokud jste rozhodnuti využít tyto služby, zašlete na e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz
1.Svůj dotaz. Do předmětu napište AKCE PRO ZÁKAZNÍKY
2.Zašlete jednoduchou fotografii uživatele, popřípadě další fotografi
3.Odešlete. Tímto krokem nám poskytujete potřebný mentální souhlas k měření.
4.Je zapotřebí zaplatit pouze manipulační poplatek 50Kč, který nám pokrývá nezbytné náklady spojené s účetnictvím a administrativou. Bankovní účet: 2300355048/2010 Fio bank a.s., Variabilní symbol: Vaše jméno. Děkujeme za projevenou důvěru a pochopení při platbě předem.
 
DIAGNOSTIKA / MĚŘENÍ – JE ZCELA ZDARMA ( původní ceny zjistíte ZDE )
 
S naměřenými výsledky Vám zašleme e-mailem i fakturu za manipulační poplatek.

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.