Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Hledám pomůcky pro energetickou očistu a posílení prostorů
Hledám pomůcky pro energetickou očistu a posílení prostorů

Hledám pomůcky pro energetickou očistu a posílení prostorů.

 

 

Zlepšení prostorové energie lze ovlivnit mnoha faktory. V prvé řadě doporučujeme změření těchto prostorů. Zjistíme tak skutečný stav těchto prostorů a vlivy, které zde působí. Na základě této analýzy, lze pak velmi účinně hodnoty prostorové energie upravit tak, aby nám vyhovovaly, obsahovaly vhodný informační potenciál a celkové hodnoty prostorové energie byly vyšší jak naše životní energie, kterou potřebujeme každý den pro svoji činnost.

 

Kromě již zmiňovaných anomálií, negativně působících ze země, jako jsou GPZ, dutiny, prameny, podloží, stará pohřebiště apod., Hledáme další vlivy, jako jsou psychozóny (místa tragických událostí), vliv barev, vliv předchozích majitelů (energetické otisky), vliv starých předmětů, sošek, stavebního materiálu, elektrosmogu nebo negativní vliv lidí působících vědomě či nevědomě na dálku. Může to být pouhá závist, nenávist, magie, nařknutí, pomluvy atd.

 

Pokud již máme tyto informace, vybíráme účinné prostředky na odrušení těchto negativních vlivů a následně energetického doplnění prostorů a vytvoření dostatečného zdravého potenciálu pro načerpání nových sil a vytvoření ideální rovnováhy, či harmonie prostorů s jejími uživateli. Někdy stačí pouze tyto prostory vysvětit.

 

Mezi často používané pomůcky dnešní doby, patří orgonity. Výhodou je jejich energetická stálost, nevýhodou je jejich malý dosah a výkon. Mnoho orgonitů dnes vyráběných je více neúčinnou bižuterií, než funkčním transformátorem negativních energií. Požadované výsledky se zpravidla nedostaví a měřené prostory mají stále negativní vliv na naše zdraví a psychiku. Orgonity vybírejte pečlivě. Jejich umělecká krása nemusí být stejná jako potřebná účinnost.

 

Často jsou dnes oprašovány staré tvarové zářiče, jako spirály, kříže, symboly. Zde je však problém v neznalosti působení těchto předmětů a neodborným zacházením si můžeme i uškodit.

 

Mezi námi používané a vyvíjené kombinované odrušovače/zářiče patří moduly BTA. Jejich energetický dosah je v poloměru až 15 metrů. Jedná se o plastovou trubičku, cca 12cm dlouhou obsahující uvnitř zářič uložený v kapalině. BTA lze použít jako revitalizátor vody, odrušovač zón, energetický zářič pro navýšení prostorové energie nebo vytvoření potřebného stupně ochrany. Rovněž se nám dobře osvědčil při práci v komplementární dvojici s miskou vybraných kamenů pod názvem: „Magická miska“. Energeticky se tato zařízení vzájemně doplňují.

 

Jako osobní zářič vám nabízíme osobní harmonizátor EAST. Chrání prostor okolo vás, energeticky posiluje, odrušuje prostor ve svém energetickém dosahu a dodává vám potřebný potenciál pro doplnění životní energie. Zářič je v malé lékovce z modrého skla.

 

aktivními zářiči typu BTA (zářič – odrušovač)

orgonity vyrobené přesně na potřeby daného prostoru (odrušovač)

miskou s vybranými kameny (magická miska)

solnou lampou (čistič prostorů)

ametystovou drúzou (čistič prostorů)

EAST (zářič osobní harmonizátor)

kameny pro speciální využití

křišťál v různém seskupení

 

Podle naměřených informací zjistíme energetické zatížení a zvolíme buď jednoduché odrušení, nebo různé kombinace, například:

 

Orgonit a magická miska

BTA a orgonit

BTA a magická miska

 

Cílem těchto sestav je odrušit anomálie, vyčistit prostor a navýšit jeho energetický potenciál na vyšší zdravou úroveň. Dosáhnout tak úrovně zdravého harmonického bydlení. Snížit tak pocit únavy a vyčerpání v rovině fyzické i duševní. Umožnit našemu tělu v těchto prostorách relaxovat a dobíjet se. Minimalizovat zdravotní problémy spojené s negativními vlivy energeticky nevhodných místností.

 

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

 

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

 

*******************************

 

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

 

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz