Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 272,00 Kč (10,71 EUR)
skladem
NAŠE CENA 226,00 Kč (8,90 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 276,00 Kč (10,87 EUR)
INSPIRUJTE SE

Kameny od A-Z » KAMENY O » ORGONIT
ORGONIT

Magická pohoda

V našem obchodě je naleznete ZDE

 

Náš obchod je zaměřen převážně na prodej a studium léčivých minerálů. Hlubším studiem zjišťujeme jejich působení a využití energetického potenciálu pro zdraví člověka. Samozřejmě do této kategorie patří i další pomůcky alternativní medicíny, včetně tvarových zářičů a v poslední době energetických transformátorů jako je orgonit. Jeho vývoj se stále zdokonaluje a výrobců přibývá. Před několika lety nám byl znám v ČR pouze jeden výrobce. Dnes je jich více.

 

V podstatě se jedná o energetický transformátor o mimořádné síle, která je dána velikostí, tvarem a hlavně obsahem samotného výrobku. Mnoho podrobných článků naleznete na internetu, kde si postupně poskládáte všechny informace a tak pochopíte, že se jedná o dobrou věc, která pracuje v podstatě stále a bez údržby.

Tedy jednorázová investice bez škodlivých vedlejších účinků, pomůžete svému zdraví, zvýšíte životní energii v místnosti nebo okolí a ještě pomůžete přírodě. Stáváte se tak její opravdovou součástí. Důležitá věta: „Má dáti, dal“. Příroda vám za to poskytne více ze svého blahodárného vlivu, než se vám může zdát.

 

V dnešní době zde nebude již pravděpodobně nutné podrobně rozepisovat účinky orgonitu. Orgonit byl dlouho zkoumán v zahraničí i u nás a během let je stále vylepšován. Má mnoho tvarů a jeho konstrukce je přizpůsobována k různým způsobům použití. Podrobné informace o účincích prodávaných orgonitů naleznete na stránkách prodejců a jejich texty jsou převážně chráněné autorským právem.

 

Co je důležité vědět při koupi tohoto energetického transformátoru, je jeho opravdová funkčnost, tedy schopnost orgonitu transformovat negativní energii v pozitivní. Orgonit je také vhodný pro finančně zajímavé podnikatelské záměry a tím se může stát v rukách spekulantů a výrobců neúčinných napodobenin pouhou dekorací. Doporučujeme nakupovat s rozvahou.

 

Tedy k čemu tato dobrá věc vlastně slouží?

Můžeme říci, že se jedná o (laicky řečeno) pračku negativních energií různých forem a vibrací, které na nás působí ze všech stran. Tuto energii orgonit transformuje na kladnou, která nás dobíjí, posiluje, léčí a uvádí nás do rovnováhy. Tedy do harmonie. A to je velmi důležité pro náš život a poslání na zemi. Nedostatek životní energie má za následek „třeba“ nemoc ve fyzické rovině a to je pouze jeden z velkých problémů, který nás na cestě životem postihuje, omezuje při veškeré činnosti, stojí nemalé peníze při nákupu léků a mnoho stráveného času léčením a cestováním k lékaři.

 

Vývoj orgonitu dlouho sledujeme, testujeme prezentované informace a v posledních letech pracujeme na dalším výzkumu, vývoji a výrobě energeticky silných a účinných orgonitů. Vzorky těchto pryskyřicových orgonitů nabízíme v naší prodejně. Vyrábíme  orgonity účinnosti na různá použití a speciální zakázky. Orgonity jsou plněny směsí kovových odpadů jako je: titan, bronz, měď, mosaz, železo, dural, hliník. Další důležitou roli zde hraje směs léčivých kamenů, aktivní nebo pasivní jádro orgonitu, mentální techniky a samotný tvar orgonitu. Rozhodně se zde nejedná o exkluzivní dekorativní předměty. Jde nám více o jejich účinnost než o krásu. V podstatě stejně jako je náš prodej léčivých kamenů, které většinou nejsou v drahokamové kvalitě, za to vykazují léčivé účinky, které jsou jim připisovány a našimi odborníky ověřovány a dále ve studijním centru zkoumány a doplňovány.

 

Vyrábíme orgonity pro různé účely jako je čištění vody, doplňková léčba a prevence nemocí, ochrana před negativním vlivem, energetické posílení místností, zvýšení záporných iontů, ochrana potravin, posílení životního prostředí. Speciální orgonity jsou složeny z předem určených poměrů směsí kovů a přesným počtem léčivých kamenů a krystalů. Kameny jsou předem energeticky upraveny. Zaručují tak spolehlivý vysoký transformační výkon a energetickou stálost. Jedná se tedy o laděné orgonity s vysokým energetickým účinkem pro konkrétní účel s výhodou zachování ostatních vlastností přisuzovaných obecně k orgonitům. Víme dobře, že orgonity fungují a jak fungují. Jde nám o to, aby i ostatní lidé pochopili o co tu vlastně jde a k čemu je to dobré. Zdravější bydlení, lepší potraviny a tekutiny, méně elektro smogu, méně zdravotních problémů vlivem nízké životní energie.

Kde tyto orgonity umístíte:

Na pracovištích, v kancelářích, ve všech místnostech v domácnosti, v lednici, v blízkosti škodlivé elektroniky, ve vozidlech, na polích a zahradách, ve volné přírodě.

Po umístění orgonitů provádíme měření našim zákazníkům dle zaslaných fotografií a poskytujeme tak informace o navýšení energetického potenciálu v daném prostoru.

 

Orgonity (povrchově upravené – přívěsky) mohou být v kontaktu s tělem a tedy nošeny jako talisman, drženy v rukách atd. Zde platí naše rada, blíže znamená více. Je dobré znát energetickou účinnost se vzdáleností působení. Zajímavé a důležité informace jsou i projevy jejich energetického účinku a počínající vliv na proces samoléčení, detoxikace a celkové harmonizace prostoru či přírody. Jako je to u alternativní léčby možné, může dojít k přechodnému zhoršení zdravotního stavu, třeba formou únavy, bolestem hlavy, pocit zimy a jiné. U většiny případů tyto pocity v krátké době odezní. Záleží na citlivosti osob. V našem případě jsme se s těmito projevy nesetkali.

 

Studiem těchto vzorků, které jsou součástí našeho prodeje nebo speciální výroby, předkládáme informace, které jsme ověřili:

Orgonit harmonizuje okolí (dvě slova v podstatě řeší mnoho)

Neutralizuje negativní působení elektromagnetického záření vysílačů

a veškeré elektroniky.

Částečně eliminuje (až 70%) působení geopatogenních zón.

Ruší psychopatogenní zóny a pole.

Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem.

Energeticky čistí vodu, rybníky, řeky, studny. Voda se časem začne čistit.

Čištění a ochrana potravin v ledničkách. Prodlouží se životnost potravin.

Orgonit přímo neléčí, ale dodává do okolí svou vibrací životní energii a pohlcuje široké spektrum negativní energie. Díky tomuto stavu dochází k léčení a uzdravování nejen lidí, ale působí také na zvířata, rostliny, stromy, vodu, potraviny a celé okolí.

Transformuje destruktivní energie (široké spektrum negativních energií).

Čistí, vitalizuje a nabíjí tělo, domy, okolí živou energií.

Pozitivně působí na růst rostlin a stromů ve svém okolí.

Podporuje meditaci, duchovní komunikaci a různé léčivé terapie.

Tedy urychluje léčbu nemocí a celkovou autodetoxikaci.

Zvyšuje hladinu záporných iontů ve svém dosahu.

V kombinaci více orgonitů v jednom prostoru se účinek zvyšuje.

Pryskyřicové orgonity mají stabilní účinek.

 

 

 

ORGONITY roku 2012

Rok 2012 je rokem očekávání změn a ty postupně přicházejí. Některé změny se dotýkají i orgonitů. A o tom zde bude řeč. Přelom roku byl pro náš kolektiv úspěšný v diagnostice i energetickém působení nových vyvíjených orgonitů. Zde jsme provedli změny v přípravě a technologii výroby samotných orgonitů nové generace.

 

Kromě běžných tvarů vám představujeme orgonit ve tvaru koule o velikosti pouhých 40ti mm. Energetické působení dle našich poznatků této koule je velmi silné a účinnost je překvapující. Průběžným měřením zjistíte, že aktivovaná energie orgonitu vzrůstá cca po dobu 30ti dnů na své maximum.

Lze tak dosáhnout energetického potenciálu 6 000 000 000 až 12 000 000 000 BJ (řízená energie).

Ve vzdálenosti 90ti metrů od samotného orgonitu byla naměřena pulzní energie aktivovaného orgonitu ještě o síle 12 000 BJ.

 

Orgonit polokoule

Aktivovaná energie na:

3 500 000 000  až 7 000 000 000 BJ

Dosah pulzní energie: 2 000 m

Dosah pulzní řízený:  3500 m

 

 

Výroba těchto orgonitů již není dílem okamžiku, ale je zapotřebí min. 7 až 14 dní pro jejich specifickou výrobu za určitých podmínek a zajištění vhodných komponentů samotné náplně orgonitu. Cena je úměrná vynaloženému úsilí a času.

Tento výrobek je určen pro ty, kteří toto zařízení chtějí používat.

Děkujeme vám za toto pochopení.

 

Doporučené prodejní ceny:

Orgonit koule:

bez podstavce:    880 Kč.

s podstavcem:    930 Kč.

řízená energie:    1500 Kč

 

Orgonit polokoule:

bez podstavce: 680 Kč

s podstavcem:  730 Kč

řízená energie: 850 Kč

 

Orgonity doporučujeme. Pomůžete sobě, svému okolí i přírodě.

Nezapomeňte, že s narůstající vzdáleností klesá účinnost orgonitu.

Na druhou stranu je ale jeden orgonit více, jak žádný.

 

Nenahrazuje odbornou lékařskou péči, ale může významně pomoci. Je to na vašem svobodném rozhodnutí.

Hodně štěstí, pohody a dostatek životní energie přeje:

kolektiv pracovníků Magické pohody.

 

 

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.