Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
VARISCIT

Studie Magické pohody 2010

Pro poznání zajímavých vlastností tohoto kamene, vám předkládáme k nahlédnutí část z rozsáhlé studie o tomto kameni, která byla ukončena v roce 2010.

Protože informace o Variscitu na českém trhu v dostupné literatuře scházejí nebo nejsou tak dostupné, rozhodli jsme se vám alespoň touto cestou předložit pár zajímavých poznatků.

Variscit je doporučován pro alternativní způsob léčby impotence a sexuální aktivity, plicních chorob, cukrovky, srdečních chorob, cholesterolu, slinivky, sleziny, jater, pylových alergií, ureo systému včetně prostaty a dalších zdravotních problémů.

Protože tento kámen významně energeticky ovlivňuje také 7. čakru, dostává se nám od něj pomoci v oblasti duševních chorob, intuitivního vnímání, zlepšení činnosti mozku a paměti a tak dále viz níže. Kdo potřebuje uklidnit své nervy a nemá po ruce Meduňku nebo Dobromysl, Variscit je rozhodně dobrým řešením.

Pro své další vlastnosti ho lze použít pro meditaci, duchovní činnosti, práci v alfa hladinách, astrálním cestování nebo jako ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí.

Variscit je krásný zelený drahokam patřící do skupiny fosfátů. Jedná se o poměrně vzácný nerost. Nevyskytuje se v hojnosti. Jeho jasný vzhled udává přítomnost malého množství chromu. Název tohoto drahokamu, je odvozen od středověkého názvu Variscia. Je to poměrně měkký kámen, který se snadno poškodí nešetrným zacházením, kyselinou, teplem, parní čističkou nebo mikrovlnkou. Má jemný voskový lesk a dobře se opracovává. Je využíván při výrobě různých šperků, jako náhrdelníky, náušnice a náramky. Variscit drahokam, není-li použit pro své různorodé zdravotní a mystické vlastnosti, měl by být určitě využit jako šperk pro svou naprostou krásu. Variscit je také někdy zaměňován s tyrkysem.

Původ: Německo, Rakousko, Utah, Arkansas, Austrálie, Brazílie, Severní, Jižní a Střední Amerika.

Naše nabízené vzorky pochází ze Severní Ameriky

Barvy se liší od světlých odstínů zelené až po tmavé, někdy i namodralé.

Element: Voda

Znamení zvěrokruhu: vodnář, kozoroh, štír, blíženci, býk, váhy, lev

(Variscit však pomáhá i těm, co nejsou v tomto znamení)

Jedná se o kámen – dvojí polarity

Tento kámen je: ochranný, léčivý, harmonizující

Kámen působí ve všech třech rovinách, tedy fyzické, mentální, astrální

Na základě vašich častých dotazů vám předkládáme v příloze pro zákazníky:

Zajímavé poznatky a podrobnější informace. Jak lze Variscit aktivovat různými způsoby. Na co je posilující energetický vliv tohoto kamene. Nejlepší léčivý vliv na tělesné orgány. Do jaké vzdálenosti kámen aktivně působí. Seznam zdravotních problémů, kde může Variscit pomoci. Jak správně nosit a kde ho umístit. Co kámen harmonizuje. Variscit má mnoho léčebných použití a popisujeme také jaké.

Víme kde je jeho pomoc účinná. Sexualita, ranní erekce ,impotence a další. Někoho to možná zajímá. Tady bych rád chtěl ještě něco říci. Připisované blahodárné účinky máme ověřené. To však neznamená, že když si koupím kámen, že zdravotní nebo jiný problém vždy zmizí. Variscit pracuje energeticky správně jak má, ale někdy je třeba znát více. Například diagnostika konkrétního problému ukáže, že je třeba použít ještě něco navíc a k tomu něco změnit, třeba životosprávu atd. Je to jako když chcete vyčistit rybník pomocí orgonitů. Ano jde to, jsme o tom přesvědčeni, ale diagnostika nám zde napoví, že přítok do rybníka je zdrojem jeho znečištění a orgonitů potřebujete určité množství. Jinak můžete čistit jak dlouho chcete, dokud neuděláte něco s tím přítokem. Další zajímavá poznámka je práce s kamenem. Dám si ho na krk a hotovo. Další chyba. Kámen nepracuje naplno. Taky proč. Nikdo ho o tuto službu v duchu nepoprosil a po sejmutí mu nikdo nepoděkoval a ani ho nikdo neopláchl pod vodou. V tomto případě jeho energetické vyzařování je pouze spontánní a slabé. Nevěříte? Odborníci v tomto oboru toto již dávno znají. Dobrým příkladem jsou Moqui Marbles. Jejich energie stoupne až 1000x.

Neveřejná příloha:

Více informací z neveřejné studie Magické pohody k tomuto kameni zašleme pouze na vyžádání a v rámci objednávky příslušného kamene. Neveřejná příloha (dokumentace) obsahuje souhrnné a podrobnější informace o energetickém působení kamene, používání, energetické údržbě (čištění a dobíjení), intenzitě, způsoby aktivace kamene, vliv na ostatní čakry, a mnohem více.

Informace o působení těchto kamenů jsou pouze náš osobní názor, který se zakládá na odborném studiu těchto kamenů, mentálních technik a diagnostikou metodami alternativní medicíny.

Terapie tímto kamenem nenahrazuje odbornou lékařskou péči, ale může významně pomoci.

Je to na vašem svobodném rozhodnutí.

*****************************

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*******************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz