Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
BTA AUTO

Zajímavé řešení přinášíme odrušovačem BTA auto MAGIC.

Bezpečnější jízda, lepší koncentrace, bez zatížení negativních vlivů, rychlejší reakce.

AUTOMOBIL A RUŠIVÝ VLIV ENERGETICKÝCH POLÍ

Již mnoho článků a knih bylo napsáno na nebezpečný vliv obecně řečeno geopatogenních zón a dalších podobných negativních míst v přírodě nebo v blízkosti elektrospotřebičů, strojů vyzařující elektromagnetické pole, mobilů, vysílačů, vliv spalovacích motorů, mikrovln apod.

Málo kdo však ví, jaká silná rušivá pole nalezne ve svém vlastním automobilu a jakou negativní silou působí na jeho organismus při řízení vozidla. Každý člověk se s touto zkušeností vypořádá po svém. Rozhodně ho to stojí nemálo sil, aby se v tomto prostoru dokázal přesouvat na potřebné vzdálenosti a následně plnil úkoly nebo další plánovanou činnost.

Nazveme jí jako osobní energii. Některé zdroje jí například uvádějí jako životní energii. Ano, je dostatek zdrojů příjmů této osobní energie, ale je také dostatek vlivů a způsobů jak o ní přijít nebo lépe řečeno jak jí nechtěně a zbytečně vydávat. Naše tělo potřebuje pro svou činnost neustále doplňovat energii. Tyto příjmy a výdaje by měly být v lepším případě v rovnováze. Pokud nám energie schází, dostavuje se únava. Pokud je tento stav častý nebo dlouhodobý, hrozí další problémy, jako snížená imunita a nebezpečí z těžkých nemocí.

BTA auto MAGIC odruší negativní pole, ať elektrická, mechanická, magnetická, vysokofrekvenční, geomagnetická. Rovněž řeší psychosomatické zóny, místa častých dopravních nehod, která silně ovlivňují projíždějící řidiče. Upravují slabý vnitřní energetický potenciál ve vozidle na zdravé optimum. Sníží se energetická zátěž, zlepší se koncentrace řidiče na jízdu. Oslabené energetické pole ve vozidle je po vyrušení anomálií doplněno a tělo řidiče nebo spolujezdce je tak schopné přijímat tuto energii jako posilující. Jízda v tomto vozidle minimalizuje řidiči či spolujezdcům zbytečné energetické výdaje vlivem těchto poklesů a zátěže. Tělo ve vozidle je energeticky posilováno podobně jako například pobyt v lese, či v přírodě. Dlouhá jízda v takto upraveném vozidle by neměla být vysilujícím činem, ale požitkem z jízdy. Svou ušetřenou životní energii použijte účelněji.

Zařízení BTA auto MAGIC je neelektrické, nechemické, nemagnetické.

Pro zájemce o vlastní kontrolní měření zatížení prostoru nabízíme níže fotografie prostoru vozidla bez úprav a následná fotografie po úpravě zařízením BTA auto MAGIC. Měřeno z prostoru sedačky řidiče. Posuďte sami.

12

 

 

© Magická pohoda 2016

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz