Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
ENERGETICKÝ ZÁŘIČ

(výrobek Magické pohody)

elis_ezep_2015

Zvyšuje energetický potenciál tekutin
Je doporučován pro výrobu elixírů
Pracuje v dosahu jakéhokoliv biomateriálu
Likviduje nežádoucí informace ve vodě
Urychluje předání léčivých informací z kamenů
Působí rychle a razantně v těsné blízkosti
Nelze nechat zářič působit dlouhodobě s vodou (max 270 minut)

Výrobek je určen pro ty, kteří toto zařízení chtějí využívat pro své zdraví.
Tento zářič byl navržen jako doplněk při výrobě elixírů z léčivých kamenů, zejména pro sady kamenů označené M1 a další. Energie uložená do vody je za použití tohoto zářiče silnější a doba potřebná pro výrobu této vody podstatně kratší. Výrobek byl testován na běžné pitné vodě z vodovodního městského řádu, která nepřesahuje energetickou hodnotu 7300 BJ. Takto upravená voda je schopna mnohem lépe přijmout informace předané z kamenů. Zde platí pravidlo, že čím méně je ve vodě nežádoucích substancí, škodlivin a cizích informací, tím lépe. Čistá voda přijímá a uchovává v sobě nejlépe nové informace předané z kamenů. Zde pomáhá vyvinutý zářič. Lze ho rovněž použít i pro úpravu balené vody a jiných nápojů a získat tak vysoký energetický potenciál koncentrovaný v tekutině.

Manipulace:
Zářič se umístí obrázkem nahoru pod skleněnou nádobu s vodou obsahující vložené kameny a nechá se působit 10 minut. Vznikne tak léčivá substance o stejném energetickém potenciálu až 14 000 BJ (Bovisových jednotek), jako je to u vložených kamenů do vody bez přítomnosti zářiče, ale za 24 hodin působení. Při delším působení zářiče se energetická hodnota stále zvyšuje a po 270 minutách dosahuje svého maxima, což je 12 000 000 BJ. V dalších minutách působení dochází k postupné ztrátě nashromážděné energie.

Vývoj zářiče:
Stejně jako při vývoji náhrdelníku Mlhovského kardumenu (původ - deštné pralesy), bylo nutné i zde sáhnout hluboko do historie a podívat se na výrobky našich předků Keltů. Jejich spirála je známá dodnes a často se používá. Doba pokročila a přišel čas upravit vlastnosti tohoto původního zářiče, který byl vyroben ke konkrétním účelům tehdejší doby. Upravit mu energetický tok, soustředit výkon do tunelu a výrazně zesílit působení. Podařilo se.

Složení zářiče:
Finální výrobek ve viditelném spektru obsahuje obyčejný bílý tiskový papír, laserový tisk a laminovací fólii pro lepší manipulaci a delší životnost.
Kopírování zářiče:
Zářič je vyroben kombinací duchovních informací a mentálních technik Magické pohody. Jeho kopírováním se převede pouze jeho viditelná část (obrázek).
Při ověřování výkonu zářiče, pracujte prosím s originálem, nikoliv s obrázkem z webu. Informace nejsou z tohoto obrázku přístupné.

Životnost zářiče: 10 let

Pokud nedojde k mechanickému poškození. Zářič nepřekládejte, neohýbejte, nečistěte pomocí mentálních technik. Zářič je přenosný a je určen pro každého zájemce s dobrým úmyslem pracovat na svém zdraví. Zničení zářiče proveďte přestřižením viditelné části, obrázku.
Nepoužívejte zářič k jiným účelům, než pro které byl navržen.
Zářič je již aktivován během výroby.

Poděkování:
Touto cestou chceme poděkovat zejména duchovním mistrům a průvodcům v celé hierarchii, kteří se podíleli na vývoji zářiče až do jeho současné materiální podoby. Poděkování patří rovněž celému kolektivu Magické pohody, odborným poradcům z Farmy a Slunečního vrchu.

Upozornění:
Nesprávné používání tohoto zářiče je na vlastní riziko každé osoby. Zadní strana zářiče výrazně odebírá energii ve svém zadním směru. V tomto směru by neměl být žádný biomateriál (voda, potraviny, rostliny, živočichové). Při odkládání zářiče, doporučujeme zadní stranu směřovat do sklepních, půdních nebo prázdných prostor, kde se předpokládá absence biomateriálu. Kolektiv Magické pohody v tomto případě „špatné manipulace“ se zářičem nenese žádnou odpovědnost.
Doporučujeme experimenty a pokusy s námi předem konzultovat. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně pozitivní energie všem uživatelům.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz