Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 276,00 Kč (10,87 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 299,00 Kč (11,77 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 232,00 Kč (9,14 EUR)
INSPIRUJTE SE

ČLÁNKY » VÝROBA LÉČIVÉ VODY » ENERGETICKÝ ZÁŘIČ
ENERGETICKÝ ZÁŘIČ

(výrobek Magické pohody)

elis_ezep_2015

Zvyšuje energetický potenciál tekutin
Je doporučován pro výrobu elixírů
Pracuje v dosahu jakéhokoliv biomateriálu
Likviduje nežádoucí informace ve vodě
Urychluje předání léčivých informací z kamenů
Působí rychle a razantně v těsné blízkosti
Nelze nechat zářič působit dlouhodobě s vodou (max 270 minut)

Výrobek je určen pro ty, kteří toto zařízení chtějí využívat pro své zdraví.
Tento zářič byl navržen jako doplněk při výrobě elixírů z léčivých kamenů, zejména pro sady kamenů označené M1 a další. Energie uložená do vody je za použití tohoto zářiče silnější a doba potřebná pro výrobu této vody podstatně kratší. Výrobek byl testován na běžné pitné vodě z vodovodního městského řádu, která nepřesahuje energetickou hodnotu 7300 BJ. Takto upravená voda je schopna mnohem lépe přijmout informace předané z kamenů. Zde platí pravidlo, že čím méně je ve vodě nežádoucích substancí, škodlivin a cizích informací, tím lépe. Čistá voda přijímá a uchovává v sobě nejlépe nové informace předané z kamenů. Zde pomáhá vyvinutý zářič. Lze ho rovněž použít i pro úpravu balené vody a jiných nápojů a získat tak vysoký energetický potenciál koncentrovaný v tekutině.

Manipulace:
Zářič se umístí obrázkem nahoru pod skleněnou nádobu s vodou obsahující vložené kameny a nechá se působit 10 minut. Vznikne tak léčivá substance o stejném energetickém potenciálu až 14 000 BJ (Bovisových jednotek), jako je to u vložených kamenů do vody bez přítomnosti zářiče, ale za 24 hodin působení. Při delším působení zářiče se energetická hodnota stále zvyšuje a po 270 minutách dosahuje svého maxima, což je 12 000 000 BJ. V dalších minutách působení dochází k postupné ztrátě nashromážděné energie.

Vývoj zářiče:
Stejně jako při vývoji náhrdelníku Mlhovského kardumenu (původ - deštné pralesy), bylo nutné i zde sáhnout hluboko do historie a podívat se na výrobky našich předků Keltů. Jejich spirála je známá dodnes a často se používá. Doba pokročila a přišel čas upravit vlastnosti tohoto původního zářiče, který byl vyroben ke konkrétním účelům tehdejší doby. Upravit mu energetický tok, soustředit výkon do tunelu a výrazně zesílit působení. Podařilo se.

Složení zářiče:
Finální výrobek ve viditelném spektru obsahuje obyčejný bílý tiskový papír, laserový tisk a laminovací fólii pro lepší manipulaci a delší životnost.
Kopírování zářiče:
Zářič je vyroben kombinací duchovních informací a mentálních technik Magické pohody. Jeho kopírováním se převede pouze jeho viditelná část (obrázek).
Při ověřování výkonu zářiče, pracujte prosím s originálem, nikoliv s obrázkem z webu. Informace nejsou z tohoto obrázku přístupné.

Životnost zářiče: 10 let

Pokud nedojde k mechanickému poškození. Zářič nepřekládejte, neohýbejte, nečistěte pomocí mentálních technik. Zářič je přenosný a je určen pro každého zájemce s dobrým úmyslem pracovat na svém zdraví. Zničení zářiče proveďte přestřižením viditelné části, obrázku.
Nepoužívejte zářič k jiným účelům, než pro které byl navržen.
Zářič je již aktivován během výroby.

Poděkování:
Touto cestou chceme poděkovat zejména duchovním mistrům a průvodcům v celé hierarchii, kteří se podíleli na vývoji zářiče až do jeho současné materiální podoby. Poděkování patří rovněž celému kolektivu Magické pohody, odborným poradcům z Farmy a Slunečního vrchu.

Upozornění:
Nesprávné používání tohoto zářiče je na vlastní riziko každé osoby. Zadní strana zářiče výrazně odebírá energii ve svém zadním směru. V tomto směru by neměl být žádný biomateriál (voda, potraviny, rostliny, živočichové). Při odkládání zářiče, doporučujeme zadní stranu směřovat do sklepních, půdních nebo prázdných prostor, kde se předpokládá absence biomateriálu. Kolektiv Magické pohody v tomto případě „špatné manipulace“ se zářičem nenese žádnou odpovědnost.
Doporučujeme experimenty a pokusy s námi předem konzultovat. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně pozitivní energie všem uživatelům.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.