Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
DIOPSID

 

 

 

Studie Magické Pohody

základní informace:

(prevence, léčba, harmonizace, podpora učení, psychika, emoce)

PRODUKTY ZDE

Barva: bílá, zelená

Naleziště: Brazílie, USA, Namibie, Srí Lanka, Madagaskar a další.

Energie: dvojí polarita

Původ: pozemský

Znamení zvěrokruhu: Ryby

Planeta: Slunce

Element: vzduch

Numerologie: 9

Čakra: 4

Energetická voda / esence: ano

Metoda: přímá prostřednictvím Elis Ezep EVK

Užití: vnitřní, vnější

Koupel: ne

Přikládání kamene: ano

Nošení: ano

Vliv na prostor: ano

Komplementární dvojice s BTA / East: ano

Součást Magické misky: ano

Citlivost: křehký

Hluboké čištění: zářičem Elis Ezep CL

Očista: kouřem, bílé světlo, Elis Ezep ARK

Nabíjení: nepřímé denní světlo, zářičem Elis Ezep ARK

Přidružený kov: zlato, stříbro, bronz

Přidružený kámen: křišťál a další

Přidružený kámen a kov se používá se pro zesílení nebo doplnění účinků.

Snáší se ve skupině kamenů: ano

Aktivace kamene: na dotaz

Vhodný pro mou osobu?: na dotaz

Schopnost příjmu této energie: na dotaz

Talisman / amulet: dle diagnostiky

 

Některé informace o kameni stejného druhu a názvu se mohou lišit a to například vlivem různých příměsí nebo převládajícího složení příslušného kamene. Ve zkratce řečeno: „Není kámen jako kámen“. Pokud je potřeba mít tyto informace co nejpřesnější, doporučujeme měřit každý kámen zvlášť. To samé platí u vybraného kamene ve vztahu k uživateli a potřeby využití této přírodní síly k nějakému účelu.

 

Energetický vliv kamene obecně na:

1. čakru 15%

2. čakru 20%

3. čakru 20%

4. čakru 100%

5. čakru 15%

6. čakru 5%

7. čakru 90%

Centra rukou: 85%

Centra nohou:90%

 

Každý kus tohoto kamene je svým způsobem originál a to dle převládajícího složení. Přesné informace se tedy váží vždy k jednomu kameni nebo místu nálezu. To znamená, že obecné informace z různých důvěryhodných zdrojů se mohou lišit a všichni mohou mít v podstatě pravdu.

 

Využití energetického vlivu kamene:

 

Diopsid je znám jako harmonizátor psychiky či emocí negativity apod. Upravuje různé typy hladin do harmonie, tedy do rovnováhy. Velký, pomocníkem je při psychických problémech. Pomáhá dále vyrovnat například hladiny hormonů nebo kyselost v organismu. Pozitivní vliv má i ve fyzické rovině, například srdce, krevní oběh, krevní tlak, plíce, při bolestech svalů, křečích a zánětech. Jeho významnou podporu hledejme při podpoře obecně učení, intuice, intelektu, paměti.

 

Diopsid se požívá jako šperkový kámen v podobě náramků, náhrdelníků, prstenů. V surové neopracované formě ho lze přikládat na postižená místa, nosit při sobě nebo mu vytvořit důstojné místo v prostoru pokoje v blízkosti svého uživatele. Diopsid se také používá při výrobě Magických misek, prostorových přírodních zářičů nebo jako komplementární dvojice se zářiči East nebo BTA. Má tak významný harmonizační vliv na prostor a své hostitele. Pokud si necháme udělat osobní rozbor jeho vlivu na čakry, zjistíme další možnosti jeho blahodárného využití na náš organismus. Využitím diopsidové vody lze dále rozšířit možnosti využití tohoto kamene.

 

Výsledky zde námi uvedené se mohou rozcházet s informacemi na internetu, z jiných kontinentů a časového období nebo autorů některých knih s touto tématikou. Tyto informace jsou podloženy naší studií starého učení, měřením a nových poznatků současnosti. Pokud jste rozhodnuti s kamenem pracovat, berte tyto informace jako orientaci v množství metafyzických vlastností kamene připisované různými autory a potřebné informace si řádně vždy prověřte. Děkujeme za pochopení. Pokud je kámen vhodný i k podpoře léčení, doporučujeme konzultovat tyto možnosti s odborným lékařem.

 

K energetickému čištění a kvalitní regeneraci těchto a dalších kamenů, doporučujeme sadu zářičů Elis Ezep CL, ARK, EVK. Urychlíte a zkvalitníte samotný proces čištění a regenerace kamenů. Předností těchto zářičů proti původním starým technikám, je vysoká účinnost, kvalita a rychlost ošetření kamene. Zářičem Elis Ezep CL lze vymazat nejen nežádoucí energetické otisky předchozích majitelů a jejich vlivů, ale i vložené programy. Léčivá síla kamene nebo jeho energetický vliv nemá v současné době příliš velkou podporu vědeckých kruhů, ale může významně pomoci při zdravotních nebo jiných problémech.

 

Doporučujeme ověřit schopnost příjmu klienta pro tyto energie. Při nedůvěře a záporném postoji uživatele, nelze očekávat pozitivní vliv kamene. Pro využití potřebného pozitivního vlivu doporučujeme potřebnou důvěru, vlastní rozhodnutí, trochu té duchovní úrovně (není zde myšlena církev ani náboženství).

 

K dosažení nebo posílení záměrů zapojujeme do hry vliv barev, přidružených kovů a dalších kamenů nebo komplementů pracujících pro posílení nebo doplnění určitého vlivu. Informace zde nabízené jsou v obecné rovině. V našem obchodě Vám pomůžeme vybrat vhodný kámen prostřednictvím diagnostického měření Vaší osoby. Nejsme lékaři ani léčitelé. Obsah tohoto článku slouží pouze pro informativní účely a netvoří odborné rady.

 

 

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU zde

 

kontaktní e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

Za kolektiv vyřizuje jednatel Magické Pohody,

Luděk Červenka, tel: 604379000

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

© Kolektiv Magické pohody 2017

 

 

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz