Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. 11-20
  4. ANGÍNA a LÉČIVÉ KAMENY
ANGÍNA a LÉČIVÉ KAMENY

 

Angína čili tonzilitida je zánět krčních mandlí. Jedná se o onemocnění bakteriálního, virového, nebo výjimečně mykotického původu. Šíří se formou kapénkové infekce. Angína je běžné onemocnění a v případě bakteriálního původu je dobře léčitelná antibiotiky. Její inkubační doba je 1–3 dny. Převzato z https://cs.wikipedia.org/wiki

Každý kámen má svou specifickou sílu a lze ho používat k mnoha účelům, zejména k posílení našeho zdraví nebo podpory léčby při zdravotních problémech. Dnes budeme hovořit o Jantaru a jeho projektivním vlivu na náš organismus. Lze ho dnes získat jak v přírodní formě v podobě kousků nebo rekonstruovaný do různých tvarů, velmi často je například používán jako přívěšek na krk ve tvaru srdce apod.

Odborné literatura popisuje Jantar a jeho očistné a široké spektrum léčivých vlastností pro tělo, které vedou k uzdravení. Jantar pohlcuje negativní energie a proměňuje v pozitivní, podobně jako je to u orgonitu. Svou energetickou silou uvádí tělo do harmonického, zdravého stavu a o tom to celé je.

Energetická voda z Jantaru má významný vliv na podporu léčby běžné angíny. Jedná se o obklady na krk typu pryznic. Po druhé aplikaci je zpravidla zánět v krku již bez nálezu a pacient se uzdravuje. Poraďte se o tom s odborným lékařem aplikujícího i alternativní medicínu.

Výroba této vody je velice snadná a rychlá.

Potřebujeme vhodný kousek Jantaru, skleněnou nádobu na vodu a energetický zářič Elis EZEP EVK, který nám slouží pro energetickou úpravu vody a předání léčivých informací z Jantaru do vody. Celý proces výroby energetické vody je hotov za 10 minut.

Obklad na krk. V Jantarové vodě lehce namočíme papírovou utěrku nebo kapesník, přidáme mikrotén a šátek. Doba působení se může lišit. U dětí obecně 2 hodiny večer, u dospělých ponecháme až do rána. Záleží to na rozsahu onemocnění a samotném jedinci.

Pokud Vás tyto informace více zaujaly a přemýšlíte nad nákupem, doporučujeme Vám nechat si předem ověřit schopnost příjmu pozitivního vlivu tohoto kamene. Měření se provádí v našem středisku diagnostické kontroly a to ze zaslané fotografie uživatele. Použitá metoda je v dnešní době pro zákazníka mnohem jednodušší, rychlejší a levnější. Upozorňujeme zákazníky, že nejsme lékaři ani léčitelé. Zabýváme se diagnostikou a prodejem. Pracujeme s informacemi a znalostmi v tomto oboru. Děkujeme za projevenou důvěru a pochopení.

Vyhledání potřebných informací je diagnostikováno ze zaslané fotografie žadatele. Ověříme, zda je žadatel schopen tyto pozitivní informace (z kamenů) přijmout a nejsou zde žádné jiné příčiny nebo překážky, blokující příjmu těchto energií. Odmítavý přístup nebo obecně nedůvěra uživatele může tyto pozitivní energie kamene blokovat. Požadovaný výsledek se nemusí dostavit.

Tajemná síla kamenů a jejich mnoholeté působení nám dává nevyčerpatelné možnosti jak pomoci sobě nebo druhým v problémech jak v oblasti fyzické tak duševní. Ne nadarmo se kameny používají k různým účelům a záměrům. Jejich síla působí celá tisíciletí.

Obsah tohoto článku slouží pouze pro informativní účely a netvoří odborné rady.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz