Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
MAGICKÉ MISKY

1234

Účel, vliv, složení, měření, výroba, cena, údržba

Posílení, harmonizace, ochrana prostorů a osob, podpora léčby.

Magické misky obsahují kombinace sil přírodních kamenů a lze jejich energetický vliv uplatnit ve třech rovinách a to fyzické, duševní a duchovní. Tyto energie kamenů lze za dodržení určitých podmínek kombinovat a získáme tak magický vliv duchovních a přírodních sil s dlouhodobým účinkem.

Magická miska se skládá většinou z porcelánové, keramické, skleněné, dřevěné misky nebo pákistánského onyxu a dále z určitého počtu přírodních opracovaných nebo surových kamenů, většinou projektivních a receptivních polarit. Jejich magický vliv je tvořen základní miskou, sestavou kamenů vzájemně působících energií a vloženým informačním záměrem. Magická miska je tak naladěna a pracuje jako přírodní energetický zářič.

Tyto sestavy kamenů nám zejména slouží pro harmonizaci prostorů, doplnění chybějícího energetického potenciálu, na ochranu prostorů před vnějším nebo vnitřním vlivem, podpora léčby formou přírodní energie, očista vnitřních vlivů nebo také pro potřeby samotného uživatele, například formou osobního posílení, ochrany nebo jiné potřeby.

Jejich magický vliv spočívá v kombinaci přesně vybraných kamenů, které vyzařují informační potenciál určité síly. Jejich vzájemná kombinace energií tak výrazně působí ve svém energetickém dosahu na prostory, ve kterém jsou umístěny, dále na uživatele, zvířata nebo i předměty. Lze tímto způsobem pomoci řešit mnohé problémy v různých rovinách.

Mezi časté požadavky zákazníků patří:

Navýšení zdravé energie prostoru, podpora soustředění, relaxace, posílení životní energie, posílení imunity, posílení při léčbě, poruchách spánku, problémy při zátěži elektrosmogu, různé typy ochran, očista a harmonizace prostorů, pro posílení nebo ochraně při duchovní a jiné nefyzické činnosti.

Tyto magické misky se nám rovněž velice dobře uplatnily při tzv. duální činnosti. Tedy formou komplementárních dvojic, například s orgonity nebo zářiči typů BTA a to pro vyrušení nezdravého vlivu GPZ a podobných nezdravých anomáliích, působících ze země nebo nevhodným vlivem stavebního materiálu budov. V kombinaci s výkonnými zářiči nové generace BTA MS lze za určitých podmínek dobře vyrušit vliv GPZ a naplnit prostor zdravou energií. Pro srovnání, podobné síle lesa, přírodním pramenům, vrcholků hor, energie květin, barev apod. Tyto prostory jsou nadále dlouhodobě energeticky zdravé a s dostatečným potenciálem pro kategorie zdravé bydlení. Lze tak následně očekávat méně nemocí a jiných zdravotních problémů, které byly dříve aktivovány vlivem působení negativních energií, které byly okolo nás nebo působily ze země. Více o GPZ v článku „Měření prostorů“.

Abychom zajistili maximální účinnost a správné složení těchto sestav kamenů, doporučujeme provést před nákupem magické misky měření prostoru (místnosti) a to metodou vzdáleného přístupu. Zákazník nám zašle prostřednictvím elektronické pošty obrázek prostředí, do kterého by rád umístil tuto misku. Uvede krátce, co je důvodem tohoto nákupu. Například, posílení, relaxace, únava, poruchy spánku apod. Následně vyhodnotíme z fotografie potřebné informace tohoto prostoru. Pokud je to v našich možnostech, sestavíme magickou misku se sadou kamenů pro tento daný účel.

Pokud je potřeba využívat tuto sílu kamenů i samotným uživatelem a to z výše některých uvedených důvodů nebo jiných, doporučujeme zaslat libovolnou fotografii i uživatele. Pokud nejste přímo uživatelem, vyžádejte si od člověka na fotografii (uživatele) mentální souhlas k jeho měření pro tyto účely. Sestava kamenů je následně přesně sestavena nejen pro energetické potřeby dané místnosti, ale i pro svého uživatele. Všechny typy magických misek se vyrábí převážně na zakázku. Nelze na ně použít pravidlo obecného vlivu energie kamenů. Každé prostředí není stejné a jiné potřeby může mít i samotný uživatel.

Potřeba výroby těchto misek vznikla na základě požadavků zákazníků, jako pomoc či podpora při řešení jejich fyzických, duševních nebo duchovních problémů, nebo jen pro doplnění energetického potenciálu, který nese v sobě onu magickou informaci. Miska tak pracuje jako přírodní zářič a upravuje svým energetickým potenciálem prostor, ve kterém se nachází. Každý kámen, stejně jako rostlina vyzařuje ze sebe energii, která nás může nějakým způsobem ovlivnit. Rostliny v místnosti na nás působí svou krásou, barvou, vůní a pokud jsou čerstvé, tak i energií. Pokud chceme některé vlastnosti nebo účinky uchovat co nejdéle, sušíme rostliny na čaje, vyrábíme tinktury, masti apod. Pořád ale jsme omezeni časem. Účinky během doby slábnou a jsme nuceni si opatřit nové. Proč ne. Ale.

Energie přírodních kamenů a jejich informační potenciál je v podstatě dlouhodobý a stálý. Když se o kámen správně staráme, vydrží nám jeho energie po řadu pokolení. Těžko říci jak dlouho. Většina těchto minerálů je starší jak lidstvo samotné. Každý kámen má svou specifickou sílu a lze ho používat k mnoha účelům, v našem případě zejména k posílení našeho zdraví, harmonizaci prostoru, doplnění slabé prostorové energie nebo podpoře léčebného procesu. Tyto energetické misky můžeme zařadit jako velmi vhodné komplementární dvojice zejména k orgonitům, kde vzájemnou vazbou v prostoru vytváří lepší energetické podmínky pro náš pobyt, pracovní či relaxační. Naše tělo tak čerpá (jedna z forem energetického příjmu) lépe a snadněji tak důležitou životní energii, kterou potřebuje pro svou vitalitu a výdaje při každodenní činnosti, ochranu před negativními vlivy nebo překonání nemocí.

Magické misky svým složením a programem obsahují další informační energie, které bychom součtem vlastností daných kamenů v misce nenašli. Spojením těchto sil vznikají zajímavé účelové možnosti využití energie kamenů působících ve skupině, aniž by se rušivě ovlivňovaly. Uveďme jeden z mnoha příkladů, například korunovační klenoty. Sestava kamenů není náhodná. Vraťme se ale k našim miskám. Měřením těchto vlivů zjistíme, že se odkrývají určité možnosti na podporu oblastí, kde nám tyto energie mohou pomoci.

Opět se však setkáváme s problémem, že každému z nás není dopřáno tento pozitivní vliv maximálně využít. Tento problém tkví v něm samotném. Může to být nedůvěra, skepse, záporný přístup, vlastní přesvědčení, karmický vliv, výchova, vliv společnosti, a podobně. Přírodní energii, ať ji nazveme jakkoliv, může využít jen ten, který má zájem a je schopen jí přijmout. Pak lze očekávat pozitivní výsledky, popisované k různým technikám, zářičům, symbolům, přírodním vlivům stromů, rostlin, kamenů, barev, vůní, zvukům a dalším energiím přírodního nebo duchovního původu. Člověk se však stále učí a mění. Může tak časem změnit i svůj negativní názor na přírodní síly, které ho denně obklopují.

Magické misky vyrábíme nejen pro radost, ale také pro širší využití těchto skupinových energetických vlivů kamenů. Sestavy kamenů se pečlivě vybírají, měří a pomocí různých technik upravují. Věříme, že zákazníkům za splnění podmínek dodají to, co od nich očekávají. Podporu, sílu, naději.

Každá miska svým složením a energetickým vlivem je v podstatě originál a proto nelze předem přesně určit cenu jednotlivé sestavy. Cena je vypočítána až po provedeném měření, výběrem vhodné misky, sestavy kamenů, zajištění optimálních podmínek a nezbytnou rituální aktivaci kamenů. V praxi se cena pohybuje cca od 250 do 1980 Kč. Zákazník je o této částce předem informován.

Misky a kameny čistíme dle potřeby a to pouze vlažnou vodou.

Zajímavé navrhované sestavy našimi zákazníky:

Pro očistu prostoru.

Pro celkové zklidnění a relaxaci.

Pro podporu mysli a soustředění, například při učení.

Pro posílení osobní imunity.

Pro posílení životní energie/vitální síly

Pro posílení prostorové energie v místnosti.

Pro potlačení nočního chrapotu.

Pro potlačení negativních vlivů v místnosti (negativní energetické otisky).

Pro ochranu před nežádoucími duchovními bytostmi.

Pro posílení a ochranu prostoru při realizaci školení, seminářů

Pro doplnění energie při předávání Reiki a podobných technik.

Pro radost a dobrý pocit.

Při poruchách spánku nebo obtížném usínání.

V některých případech doporučujeme pro odrušení nebo posílení přidat zářiče BTA nebo BTA MS nebo alespoň orgonit. Při osobní harmonizaci těla lze rovněž přírodní doplňky kombinovat, doplňovat a využít síly například harmonizéru EAST.

Pro realizaci sestav magických misek, dotazů či návrhů,

použijte prosím e-mail:

info.magicka.pohoda@seznam.cz

Poskytnete nám tak více času a možností pro lepší odpověď.

Nejsme lékaři. Nedoporučujeme používat přírodní energetické zářiče k přímé léčbě

bez souhlasu odborného lékaře. Využijte léčivou sílu těchto zářičů k podpoře oficiální léčby. Děkujeme vám za projevenou důvěru.

Vyřizuje Luděk Červenka

tel: 604 379 000

Vybrané magické misky najdete ZDE pro inspiraci nebo měření

a kontroly síly informačního pole, ochran a pozitivních vlivů.

Misky na zobrazené v počítači jsou aktivní a lze na dálku přijímat

nebo ověřovat tyto příjemné pozitivní energie.

©­ Magická pohoda 2016

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz