Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. 11-20
  4. KAMENY A ŽIVOTNÍ ENERGIE
KAMENY A ŽIVOTNÍ ENERGIE

Člověk je jako baterie, Večer je vybitý a ráno nabitý. Opět je řeč o tzv. životní energii, kterou potřebujeme pro naši činnost a udržení zdraví. Pokud výdaje této životní síly jsou větší jak příjmy, je naše tělo unavené, vyčerpané a snadno náchylné na nemoce neboť i imunitní systém nemá dostatek síly na obranu.

Každý z nás nemá ty znalosti a schopnosti jak čerpat energii například ze stromů, rostlin, planet, živlů, barev apod. Nebo být prostředníkem tzv. vesmírných energií například reiki a tento potenciál dle potřeby ovládat. Těchto druhů energií je celá řada o různé intenzitě a informačním náboji. Naše tělo přijímá tyto energie a ukládá je pod názvem životní energie.

Abychom našemu tělu zajistili příjem i v době, kdy nemáme podmínky pro příjem, to znamená například konzumací potravin, pobytem v přírodě, koupáním, sluněním, odpočinkem apod., lze využít síly přírodních zářičů ve formě kamenů, které máme ve své blízkosti, na sobě nebo ve formě energetických nápojů.

Příroda nám nabízí nepřeberné množství těchto kamenných zářičů, které vyzařují do okolí svou sílu desítky až tisíce let. Je v nich nashromážděna obrovská síla. Výhodou těchto kamenných pomocníků je, že nevyžadují přiliž velkou údržbu, neobsahují nebezpečná éčka, glutamáty, modifikovaný škrob ani konzervanty. Jsou to prosté zdroje přírodních energií a je pouze na nás, zda tento potenciál využijeme.

Každý kámen má svou danou energii, která obsahuje informaci a sílu vyzařovaní. Říkáme tomu informační potenciál. Tento potenciál dokáže ovlivnit naše tělo nejen v rovině fyzické, ale i duševní nebo duchovní. Posiluje, léčí, čistí, chrání, harmonizuje. Lze této síly využít podobně jako u léčivých rostlin, čerstvého ovoce a zeleniny. Kameny působí pomaleji, ale stále. Tělo tyto impulsy přijímá a reaguje.

Dle našich poznatků lze využít těchto sil k doplnění naší životní energie, posílení orgánů a jejich funkcí nebo zacílit na problémy, které nás provázejí. Kameny působí jednotlivě, ale i ve skupinách, kde dochází k vytvoření dalších informačních energií. Které rozšiřují možnosti využití.

Velmi oblíbené jsou například sestavy kamenů pod názvem magické misky, které obsahují pečlivě vybrané a energeticky upravené kameny. Lze tyto sestavy doslova ušít na míru, například jako energetická podpora při léčbě, očista nebo ochrana prostorů, problémy s usínáním, doplnění životní energie, pro dobrý sex, relaxaci, podpora slabého imunitního systému, harmonizace prostorů, při výskytu GPZ nebo jiných anomálií a hlavně pro osobní potřebu nebo vlastní záměr uživatele.

V praxi lze těchto kamenů dále využívat v kombinaci s dalšími léčebnými postupy celostní i alternativní medicíny nebo doplňky stravy zejména doplněním vitamínů a minerálů, které se tělu nedostávají.

Kameny tedy lze využít:

Samostatně (síla jednotlivých kamenů)

Ve skupině (sestava magické misky pro vlastní záměr uživatele)

Sady pro výrobu energetických nápojů

Jako doplněk podpory léčby s využitím dalších léčebných metod a postupů.

Základem zdravého hodnotného spánku, který vám dodá také potřebnou životní energii je energeticky silný prostor bez negativních vlivů geopatogenních zón, stavebních materiálů a jiných anomálií. Je dobré znát, v jakém prostoru žijete a odpočíváte. Tato měření provádíme metodou vzdáleného přístupu. Lze se tak předem vyhnout mnoha zdravotním problémům či komplikacím.

Nejsme lékaři, zabýváme se energetickým působením kamenů a vlivem energií.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

 

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz