Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
LÉČIVÝ BAZÉN

(domácí terapie)

PRODUKTY ZDE

Více informací k bazénové terapii - ZDE

bazen 

Může pomoci při:

Posílení imunity, podpora léčby alergií, celkové revitalizaci, rehabilitaci, srdečních chorob, pohybovém systému, kožních problémů a oslabených funkcí orgánů nebo systémů v našem těle. 

Využití vlivu léčivých vlastností některých kamenů můžeme použít například ve svém bazénu nejen k letnímu osvěžení, ale i podpoře uzdravení mnohých zdravotních problémů, k posílení a revitalizaci našeho organismu. K tomu, aby normální pitná voda měla cílený léčivý vliv na člověka, je potřeba tuto vodu obohatit buď minerální substancí, nebo informací z vybraných minerálů a následně navýšit vlastní potenciál této vody, aby působení bylo dostatečně silné. Přírodní léčivé prameny mají na člověka obecně blahodárný vliv, ale mohou zatěžovat jeho organismus vysokým obsahem minerálních látek obsažených ve vodě. 

Druhý problém je, že nejsou vždy po ruce. Je potřeba za nimi cestovat. Voda obohacená informací z vybraných minerálů nebo drahých kamenů se prakticky nemění a požadovaný vliv upravené vody minerály je svými účinky stejný jako v přírodě. Jezdíme do lázní, kde využíváme sílu přírodních pramenů, ale jsme zatíženi finančními výdaji za dopravu, ubytování, poskytnuté služby a potřebným volným časem. Léčivý bazén v období teplých letních dnů můžeme mít prostě doma či na zahradě a využívat jeho vlivu dle aktuální potřeby a času. Životnost kalcitů je v závislosti na průtocích, pH a charakteristice vody postupně se rozpouští.

Naše první praktické testy probíhaly před lety ve vanových koupelích, kde byl testován známý Girasol a další minerály. Výsledky byly pro nás příjemným překvapením. V roce 2014 jsme ověřovali možnosti pro tento druh terapie či relaxace, v bazénu o průměru cca 3,6 metru a výšky vody cca 1metr. Běžný rodinný bazén s pískovou filtrací, pro zpříjemnění horkých dnů. Vodu jsme nejprve energeticky upravili zářičem BTA, aby se nám voda nekazila a nebylo zapotřebí bazénové chemie, zejména chlór, který ve vodě přijímáme kůží a při dlouhodobém nebo častém pobytu ve vodě rozhodně našemu organismu příliš neprospívá. Vznikla tak fyzikálně upravená voda, která má blahodárný vliv na člověka. 

Dále probíhaly praktické testy s vybranými kameny. Nabízí se dvě jednoduchá řešení: 

Umístily jsme vybrané minerály do síťky a upevnit na straně bazénu. Zde nám kameny pracovaly velmi dobře a kolísavá teplota vody urychlovala proces předání potřebné informace (informační energie) do vody. Při plném vytížení bazénu nebo dětských hrách, se však často stávalo, že se síťka utrhla a kameny se rozkutálely po dně bazény. Uvolněné kameny tak motivovaly uživatele bazénu k jejich záchraně a vylovení.

 

bazen2

Druhým řešením uložení kamenů, je využít sítko skimmeru, přepadu vody do filtrace. Protékající voda je neustále oplachuje a kameny jsou stále kontrolou. Lze je čistit a dobíjet naráz. Sítko s kameny vyjmeme, propláchneme pod tekoucí vodou a na 20 minut položíme na aktivovaný deskový zářič Elis Ezep ARK, který nám kameny energeticky upraví a nabije během 20 minut. Následně vrátíme sítko s kameny do skimmeru. To je celé. Každých 14 dní kameny očistíme opláchnutím v čisté vodě a znovu nabijeme zářičem ARK. V období mimo koupací sezónu, lze tyto kameny stejně dobře použít do vanových koupelí. Zájemci o tyto informace a postupy výroby pro vanové koupele, napište nám.

Co potřebujeme, aby se z vašeho bazénu staly domácí lázně? 

1.Vybrat sadu kamenů dle energetického působení, cena dle druhu a váhy zde

2.Revitalizátor vody BTA (fyzikálně upravená voda), cena 390 Kč

3.Zářič Elis Ezep ARK pro energetické čištění a nabíjení kamenů, cena 270 Kč

 

Sestavy kamenů pro konkrétní použití: 

Posílení slabé imunity I: 20x křišťál, 3x achát, 3x slza apačů

Posílení slabé imunity II: 25x křišťál, 3x girasol

Podpora léčby příčin a následků alergií: 30x křišťál, 1x černý turmalín

Podpora léčby příčin a následků alergií I: 10x jaspis červený

Podpora léčby příčin a následků alergií II: 5x akvamarín

Podpora léčby příčin a následků alergií III: 4x jantar, 1x modrý chalcedon

Podpora léčby příčin a následků alergií IV: 3x Růženín, 6x Křišťál, 9x ametyst

Podpora léčby příčin a následků alergií V: kalcit (vybrané barvy)

Celková revitalizace organismu: 20x křišťál, 7x kalcit (směs vybraných barev)

Celková rehabilitace organismu: 40x křišťál, 7x hematit

Srdeční choroby a jejich příčiny: 25x křišťál, 3x růžový chalcedon, 3x bílý opál

Pohybový systém: 10x křišťál, 5x karneol, 40x růženín

Dýchací cesty: 5x dolomit, 3x jadeit (nebo 1x sarder), 7x ametyst

Diabetes: 1x Jantar, 1x chalcedon, 9x ametyst

Kožní problémy: 3x achát, 7x ametyst, 1x girasol 

Mnozí zákazníci také volí metodu diagnostiky z fotografie a sestava kamenů se vybere přímo na potřeby samotného uživatele. Zvyšuje se tak úspěšnost energetického působení kamenů na podporu léčby zdravotního problému uživatele. 

Podobný princip skupiny kamenů působí také v prostoru. Nazýváme ho „Magické misky“.

Umisťujeme je do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů, na pracoviště apod. Kameny svým energetickým potenciálem ovlivňují prostory a jejich uživatele. Kromě různých typů ochran a očisty prostorů, posilují a podporují léčbu různých zdravotních a jiných problémů. 

Léčivá síla kamene může významně pomoci při zdravotních nebo jiných problémech. Doporučujeme ověřit schopnost příjmu klienta pro tyto energie. Při nedůvěře a záporném postoji uživatele, nelze očekávat pozitivní vliv kamene. Tělo tuto energii zpravidla nepřijme. Pro využití pozitivního vlivu kamene doporučujeme mít potřebnou důvěru v energetické působení kamenů, vlastní samostatné rozhodnutí a trochu té duchovní úrovně (není zde myšlena církev ani náboženství).

Pár slov o alergiích

Alergenem může být téměř cokoliv, ale alergické reakce se dají zařadit do několika základních skupin. Látky bílkovinné povahy, které vyvolávají alergickou reakci, se nazývají alergeny. Intenzita reakce je závislá na tom, jak dlouho, v jaké intenzitě a v jakém množství alergen působí. 

Alergeny se dělí na:

  • potravinové - v našich zeměpisných šířkách se jedná zejména o alergie na vejce, mléko, ořechy, sóju, pšeničnou mouku, některé druhy ovoce a zeleniny,
  • kontaktní - reakce je vyvolána kontaktu s kůží nebo sliznicí,
  • inhalační - dostávají se do organismu dýchacími cestami, jedná se o pylová zrnka, plísně, prach, roztoči, zvířecí alergeny,
  • bakteriální a virové – nejnebezpečnější jsou v raném dětství,
  • hmyzí – jedná se o reakce po bodnutí hmyzem, nejčastěji vosy, včely a mravenci,
  • lékové – jedná se zejména o antibiotika, barbituráty a lokální anestetika.

Typů alergií je nepřeberné množství. Níže jsou uvedeny ty nejčastější.

Celoroční alergická onemocnění a jejich příznaky

Mezi nejčastější celoroční (nesezónní) alergická onemocnění patří alergická rýma a astma. Od sezónních onemocnění (například pylové "senné" rýmy) se liší tím, že pacienta trápí po celý rok. Alergeny, které způsobují obtíže u sezónních alergických onemocnění, se naproti tomu vyskytují jen po určitou část roku. 

Alergická rýma

Jde o jednu z nejfrekventovanějších alergických chorob. Pacienti trpí rýmou chronicky nebo se jim toto onemocnění neustále vrací. 

Alergické astma

Astma vzniká v dýchacích cestách. Imunitní buňky reagují na pyl, prach, zvířecí chlupy a další alergeny. Tyto látky pronikají do organismu při dýchání a způsobují alergickou reakci, kterou nazýváme astmatický záchvat. 

Potravinové alergie

Vyvolávajícím alergenem bývají některé potraviny, dále pak nevhodné složky potravy, především barviva, konzervanty a další látky, které do zdravé potraviny nepatří. 

Profesionální alergie

Mohou se projevit jako alergická rýma, astmatické obtíže, ekzémy a další kožní projevy po expozici  mouce, obilí, dřevěnému prachu. 

Sezónní alergická onemocnění a jejich příznaky

Pylová alergie

Pylová alergie se projevuje především alergickou rýmou a alergickým zánětem spojivek. Nejčastější je sezónní alergická rýma, označovaná jako "senná rýma". 

Kopřivka a otoky

Kopřivka je krátkodobé zarudnutí kůže s tvorbou pupínků. Tato alergická reakce může být provázena otoky, které postihují kůži i sliznici. 

Kameny, stejně jako byliny z rostlinné říše, patří mezi přírodní zdroje léčby, posílení, či prevence k udržení našeho pevného zdraví a prostoru kolem nás. Léčivé kameny dodávají svou jedinečnou energii a podporují mnoho procesů v těle, které si ani neuvědomujeme. Energetický vliv kamene může pomoci vyřešit zrovna Váš problém. 

Kameny poskytují informaci a energii, podobně jako byliny. Říkáme tomu informační potenciál.  Poskytují nám nevyčerpatelnou studnici možností jejich uplatnění při posílení, ochraně, regeneraci, očistě, harmonizaci, revitalizaci, načerpání sil, včetně léčivých účinků, předaných a uchovaných v kameni. Získáváním informací z těchto kamenů, ať jsou to minerály, drahé kameny, či fosílie není zpravidla pro některé vládnoucí skupiny, veřejně přijatelné a tak jsou tyto informace a techniky poznání označovány, jako nemožné, nereálné a nevědecké. 

Tyto kameny v sobě ukrývají důležitý informační potenciál získaný svým vznikem a doplněn vlastnostmi zkamenělých rostlin, živočichů, kovů. Pomocí různých technik a postupů, lze tyto informace a energie využít k různým záměrům, cílům, zejména podpory zdraví, rozvoje nebo posílení v různých rovinách, například fyzické, duševní či duchovní. 

Aby léčivý vliv těchto minerálů byl co nejúčinnější a skutečně pomáhal tam, kde je potřeba, doporučujeme, nechat si změřit shodu pozitivního vlivu kamenů s uživatelem nebo uživateli. Zpravidla to bývá celá rodina. Někdy je kladen důraz na jedince, který má určité zdravotní problémy a je zde záměr touto vodou mu pomoci. Důležité informace pro zdravotní podporu nebo jiné osobní využití nehledejte pouze v obecné rovině působení kamenů. Každý z nás je originál, má svůj život, jiné problémy v různých rovinách, zejména zdravotní nebo duševní, má své překážky a cíle. Nejsme všichni stejní. Někteří z nás jsou těmto přírodním alternativním experimentům více otevření nebo naopak uzavření, či nepřístupní a proto jsou i rozdílné účinky v působení na každého z nás. Pokud přemýšlíte nad realizací této vodní bazénové úpravy a nevíte si rady, můžeme Vám pomoci s výběrem. Diagnostikujeme ze zaslaných fotografií zákazníků / uživatelů, potřebné informace. Obsah tohoto článku slouží pouze pro informativní účely a netvoří odborné rady. Děkujeme za Vaši důvěru a pochopení. 

*****************************

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*******************************

Za kolektiv vyřizuje jednatel Magické Pohody, Luděk Červenka

Tel: 604379000 / email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*******************************

 

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz