Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA 190,00 Kč (7,48 EUR)
skladem
NAŠE CENA 246,00 Kč (9,69 EUR)
INSPIRUJTE SE

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 226,00 Kč (8,90 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 257,00 Kč (10,12 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 299,00 Kč (11,77 EUR)
INSPIRUJTE SE

Kameny od A-Z » KAMENY H-CH » CHRYZANTÉMOVÝ KÁMEN
Chryzantémový kámenNaleziště jsou v Číně, v provincii Hunan.
Chryzantémový kámen se jmenuje podle květiny Chryzantémy. Bývá v šedé nebo hnědavé barvě. Kámen je kolem květu obvykle šedý a na zvýraznění kontrastu se dobarvuje na černo. O složení kamene se stále mluví. Někteří odborníci říkají, že obsahuje více než deset stopových prvků.Nebo se říká, že jde o andaluzit. Další teorie zas říká, že jde o kalcitové a celestitové vrasty v šedém vápenci. je mu podobný kámen - andezit neboli "kámen s čínskými znaky".
V Číně je chryzantéma=dlouhověkost.Chryzantéma je jedna ze čtyř uctívaných květin a symbol vznešenosti. V Číně se spojuje spíše s mužskými vlastnostmi. Navíc je chryzantéma symbol pravdy.Chryzantémový kámen je kamenem harmonie. Probouzí naše životní poslání, dává nám odvahu a sílu abychom došli za svým snem a cílem. Chrání černou magií před uhranutím, uřknutím, zaříkáním.,když ho budete nosit u sebe má velký ochranný účinek. Přináší nečekané štěstí, když se rozhodneme jít za svým poslání. Umožňuje cestovat v čase. Pomáhá nám soustředit se na daný okamžik. Pomáhá rozvíjet naše vnitřní já. Zbavuje nás špatných vlastností. Inspiruje, dodává sílu, přináší výsledky našeho snažení. Dodává stabilitu, důvěru a odstraňuje nepřátelství, pocity ublížení. Vyzařuje klid a sebedůvěru do prostředí. Pomáhá nám, překonávat překážky na cestě za radostí, štěstím, láskou a blahobytem.  Vytváří rovnováhu mezi spirituálním a fyzickými aspekty našeho bytí. Pomáhá při problémech s kůží, očima. Hodí pro obnovování vztahů a pomáhá nám dojít ke společným zájmům. Působí proti žárlivosti. Vhodný jako dar i pro lidi, kteří stojí na začátku nějaké nové cesty (rodina, kariéra), nebo pro dva lidi, kteří chtějí strávit zbytek života dohromady. Pomáhá začít a pokračovat. pokud ho použijeme k meditovaní tak s tímto kamenem překonáme překážky a dopracujeme se k blahobytu. Chryzantémový kámen se spojuje s kořenovou čakrou a Třetím okem.

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.