Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Kameny od A-Z
  3. KAMENY H-CH
  4. CHRYZANTÉMOVÝ KÁMEN
Chryzantémový kámenNaleziště jsou v Číně, v provincii Hunan.
Chryzantémový kámen se jmenuje podle květiny Chryzantémy. Bývá v šedé nebo hnědavé barvě. Kámen je kolem květu obvykle šedý a na zvýraznění kontrastu se dobarvuje na černo. O složení kamene se stále mluví. Někteří odborníci říkají, že obsahuje více než deset stopových prvků.Nebo se říká, že jde o andaluzit. Další teorie zas říká, že jde o kalcitové a celestitové vrasty v šedém vápenci. je mu podobný kámen - andezit neboli "kámen s čínskými znaky".
V Číně je chryzantéma=dlouhověkost.Chryzantéma je jedna ze čtyř uctívaných květin a symbol vznešenosti. V Číně se spojuje spíše s mužskými vlastnostmi. Navíc je chryzantéma symbol pravdy.Chryzantémový kámen je kamenem harmonie. Probouzí naše životní poslání, dává nám odvahu a sílu abychom došli za svým snem a cílem. Chrání černou magií před uhranutím, uřknutím, zaříkáním.,když ho budete nosit u sebe má velký ochranný účinek. Přináší nečekané štěstí, když se rozhodneme jít za svým poslání. Umožňuje cestovat v čase. Pomáhá nám soustředit se na daný okamžik. Pomáhá rozvíjet naše vnitřní já. Zbavuje nás špatných vlastností. Inspiruje, dodává sílu, přináší výsledky našeho snažení. Dodává stabilitu, důvěru a odstraňuje nepřátelství, pocity ublížení. Vyzařuje klid a sebedůvěru do prostředí. Pomáhá nám, překonávat překážky na cestě za radostí, štěstím, láskou a blahobytem.  Vytváří rovnováhu mezi spirituálním a fyzickými aspekty našeho bytí. Pomáhá při problémech s kůží, očima. Hodí pro obnovování vztahů a pomáhá nám dojít ke společným zájmům. Působí proti žárlivosti. Vhodný jako dar i pro lidi, kteří stojí na začátku nějaké nové cesty (rodina, kariéra), nebo pro dva lidi, kteří chtějí strávit zbytek života dohromady. Pomáhá začít a pokračovat. pokud ho použijeme k meditovaní tak s tímto kamenem překonáme překážky a dopracujeme se k blahobytu. Chryzantémový kámen se spojuje s kořenovou čakrou a Třetím okem.

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz