Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. 11-20
  4. HUBNEME S POMOCÍ KAMENŮ
HUBNEME S POMOCÍ LÉČIVÝCH KAMENŮ

miska_na_hubnutiKaždá bylinka, strom či kámen má v přírodě své poslání a tajemnou moc. Stejně tomu je to i u kamenů, které v dnešní době jsou trochu opomíjeny a vytlačovány syntetickými přípravky. V kamenech je ukryta síla, které nám může pomoci stejně jako bylinkový čaj nebo jiné prostředky. Proto, aby tyto síly nám pomáhaly je třeba trochu důvěry v působení těchto přírodních pomocníků, vlastní rozhodnutí a chuť s tímto problémem něco udělat. Ne nadarmo se kameny používají k různým účelům a záměrům. Jejich síla působí celá tisíciletí.

Každý kámen v sobě ukrývá vlastnosti, které můžeme využít jak v oblasti fyzické, duševní či přímé ovlivnění psychiky. Nezapomeňme také na ochranné kameny, které nám pomáhají nejen před negativním vlivem cizích osob, rušení geopatogenních zón a anomálií, ale také nás chrání například před kousnutím klíštětem, (viz Mlhovský kardumen).

Dnes budeme hovořit o hubnutí pomocí kamenů.

Řešení se nabízí a to hned několik, například pitím energetické vody z vybraných kamenů, využití skupinové síly kombinací vybraných kamenů v podobě magických misek nebo nošením kamenů na těle.

Pro vlastní hubnutí však nestačí energie kamene s příslušnou informací. Při hubnutí je velmi zatížená nervová soustava, psychika a je k tomuto kroku potřeba dostatek sil, aby to člověk nevzdal dřív, než začne samotný proces zhubnutí. Hubnout je zapotřebí pomalu. Tělo se tomuto procesu brání a dá nám to najevo všemi dostupnými prostředky. Kdo chce doopravdy zhubnout, měl by s těmito překážkami počítat.

Při sestavovaní vybraných kamenů, například do magických misek, kombinujeme síly kamenů pro podnět hubnutí, dodáním potřebné životní energie pro fyzické tělo a duši, aby naše nervová soustava byla v klidu a proces hubnutí se nestal kyselým procesem a podnětem k hádkám.

Nyní nám zbývá již upravit svůj bohatý jídelníček a zapojit tělo do pohybu, který nám vyhovuje a jsme schopni ho skutečně realizovat a pak nepovolit. Výsledek se dostaví.

Pro potřeby hubnutí je často popisován zejména kámen avanturín, šiva, jaspis, křišťál, sodalit, angelit a další. Nebudeme zde však popisovat vlastnosti každého kamene zvlášť, protože kameny ve skupině poskytují další síly (informační potenciál), které vznikají až jejich sloučením do skupiny. Příroda je mocná čarodějka.

Přesnou kombinací vybraných kamenů lze tak zacílit na maximální vliv pro každého jednotlivce zvlášť a sestavit skupinu kamenů ušitou přímo na míru. Potřeba výroby těchto misek vznikla na základě požadavků zákazníků, jako pomoc či podpora při řešení jejich fyzických, duševních nebo duchovních problémů, nebo jen pro doplnění energetického potenciálu, který nese v sobě onu magickou informaci. Miska tak pracuje jako přírodní zářič a upravuje svým energetickým potenciálem prostor, ve kterém se nachází. Každý kámen, stejně jako rostlina vyzařuje ze sebe energii, která nás může nějakým způsobem pozitivně ovlivnit.

Energie přírodních kamenů a jejich informační potenciál je v podstatě dlouhodobý a stálý. Když se o kámen správně staráme, vydrží nám jeho energie po řadu pokolení. Těžko říci jak dlouho. Většina těchto minerálů je starší jak lidstvo samotné. Každý kámen má svou specifickou sílu a lze ho používat k mnoha účelům, zejména k posílení našeho zdraví, harmonizaci prostoru, doplnění slabé prostorové energie, podpoře léčebného procesu nebo v našem případě při podpoře procesu hubnutí.

Každá miska svým složením a energetickým vlivem je v podstatě originál a proto nelze předem přesně určit cenu jednotlivé sestavy. Cena je vypočítána až po provedeném měření, výběrem vhodné misky, sestavy kamenů, zajištění optimálních podmínek, čištění, nabíjení a nezbytnou aktivaci kamenů. V praxi se cena pohybuje cca od 350 Kč. Zákazník je o této částce vždy předem informován.

Pro získání potřebných údajů pro sestavu misky s kameny je potřeba získat tyto informace od samotného uživatele. Provádíme to metodou vzdáleného přístupu pomocí e-mailem zaslané fotografie uživatele. Diagnostikujeme jeho potřeby těla a sestavíme tak vhodnou skupinu kamenů.

Nejsme lékaři.

Pracujeme pouze s potřebnými informacemi a znalostmi v tomto oboru.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz