Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O NAŠÍ FIRMĚ
  3. O NAŠÍ FIRMĚ
O nás

Naše firma MAGICKÁ POHODA, byla založena v roce 2009.

Zabýváme se prodejem léčivých minerálů a drahokamů. Upřednostňujeme prodej po jednom kuse, kupujete ten kámen, který vidíte. Sníží se tak riziko zklamání, že získáte horší kámen než na ilustračním obrázku.

Magická pohoda vznikla nejen z velké důvěry k působení těchto kamenů, ale i s cílem vytvořit pomocí těchto energií, příjemné prostředí domova plné harmonie, které nás nabíjí po každodenním vyčerpání, léčí tělo i duši a chrání před různými negativními vlivy osob a okolí. K této práci využíváme duchovních znalostí v léčitelských oborech, alternativní medicíny, odborných knih a konzultacemi s odborníky.

Informace o vlastnostech kamenů, tvarových zářičích nebo využití energie ověřujeme vlastními diagnostickými prostředky a využíváme tak informační potenciál těchto produktů. Nezabýváme se černou magií, kartami ani věštěním.

Bojujeme vlastním způsobem proti infekčnímu nakažení klíštětem. Nabízíme pro tyto účely ochranný náhrdelník: “Kardumen“. Snížili jsme riziko nakažení bez požití chemické expozice těla.

Naše poradna: „Rozcestník při nákupu“ je určena pro zákazníky, kteří nechtějí kupovat tzv.: „Zajíce v pytli“ a mají potřebnou důvěru v působení těchto sil. Cílem tohoto poradenství je pomoci s výběrem vhodného kamene a využít jeho přírodního vlivu pro svou potřebu nebo pomoc blízkým.

LÉČIVÁ HARMONIZAČNÍ ENERGIE KAMENŮ

Tyto kameny mají vlastnosti, které se dají vědecky těžko doložit, ale mají duchovní význam a napomáhají zdraví, energeticky zlepší náš prostor, pozitivně působí na naše tělo, odruší geopatogenní zóny, potlačí vliv elektrosmogu a chrání nás před různými negativními vlivy osob a prostředí.

Léčivá harmonizační energie kamenů je součástí velmi staré a rozsáhlé alternativní medicíny. Každý kámen vyzařuje svou energii a to jak ve své přírodní formě, tak po opracování nebo informační úpravě. Energie těchto kamenů působí blahodárně na náš organismus a záleží pouze na nás, zda ji využijeme pro své zdraví nebo zavrhneme díky svým názorům a současnému způsobu žití.

Ve vyspělých kulturách byly a jsou tyto kameny ceněny nejen kvůli kráse, ale především pro své léčivé a harmonizační účinky. Kameny vznikaly miliony let v nitru Země, prošly v hluboké temnotě procesem vývoje, až byly objeveny lidmi a vyneseny na denní světlo.

Tyto kameny jsou vytvořeny z prvků naší mateřské planety. Jsou energeticky spojeny se zemí a vesmírem. Jsou prostředníky kosmických vlastností a energií. Ve svých krystalických strukturách obsahují principy řádu, které nás spojují s řádem kosmickým a harmonizují naše tělo i duši.

Procházíme obdobím, kdy se začíná otevřeně hovořit o léčivé energii, která je kolem nás, o přírodním léčitelství, bylinkářích, energetických zářičích, léčivé vodě a dalších. Obecně lze hovořit o informační energii. V každém období našeho vývoje má tento nevědecký obor své příznivce a odpůrce. Je to na našem svobodném rozhodnutí.

Je mnoho způsobů jak energii získat ve prospěch svého zdraví a spokojeného plnohodnotného života. Léčivá harmonizační energie kamenů rovněž patří mezi tyto pozitivní rezonátory a jsou určeny pro tělesné, duševní a duchovní zdraví.

V dnešní době vynakládáme nemalé prostředky na nákup stále dražších léků a různých potravinových doplňků. Je to opravdu ten správný směr? Nenastal již čas procitnout a společně s vyspělým zdravotnictvím určit pevné místo v naší společnosti rovněž alternativní medicíně? Ve hře je pochopitelně velký finanční byznys společností a pohodlí zákazníků, kterým tento způsob pomoci nebo terapie, mnohdy s vedlejšími účinky vyhovuje.

Léčivá harmonizační energie kamenů má zde své místo. Jejich používaní, ošetřování a nabíjení popisuje mnoho knih dnes již běžně dostupných. Kameny působí pomaleji, ale dlouhodobě a nevyžadují další velké finanční náklady na jejich udržovaní. Prakticky nestárnou, nekazí se, nemají datum spotřeby. Je to dar pro zlepšení zdraví, od přírody pro nás pro všechny. Záleží pouze na nás, zda tuto možnost využijeme.

Jak tyto kameny získat?

Každý z nás nemá potřebné základní znalosti a možnosti získat tyto kameny na patřičných nalezištích nebo tržištích. Některé se dají nalézt i u nás v Čechách, jiné v cizině. Jeden ze způsobů je, zakoupit si příslušné kameny v obchodě. A to buď vážit osobní návštěvu do kamenného obchodu, nebo si vybrat zboží přes internet v elektronickém obchodě (e-shopu) a nechat si vybrané zboží zaslat domů. To záleží na individuálním přístupu každého z vás, pořizovací ceně a nákladech na dopravu.

Náš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem. Každý kámen, než se dostane ke svému uživateli, prochází rukama různých lidí, od nálezců, sběratelů, obchodníků, dopravců a je těmito lidmi často energeticky ovlivněn. Jsou různé způsoby odstranění těchto nežádoucích otisků, jejich čištění a nabíjení, aby nás tyto energetické otisky negativně neovlivňovaly a pozitivní vliv a síly kamene byl zachován. Více informací poskytuje odborná literatura nebo naše studie. Léčivé kameny se pak stanou vaší nedílnou současní příjemného bydlení, alternativní léčby a domácí (magické) pohody. Podstatu kamene člověk nezmění, ta je daná. Může ji však posílit, oslabit, ale nemůže ji změnit. Pokud se o kameny řádně staráme, jejich energetický vliv je silnější a je zde předpoklad úspěšného dosažení požadovaného vlivu. Smícháme-li různé kameny bez potřebných znalostí, jejich vliv pak nemusí být ten správný a pozitivní. Sestavy kamenů vybíráme pečlivě a kontrolujeme následným měřením.

Tímto způsobem a energetickou úpravou, lze sestavit kameny například formou Magické misky a získat tak velmi zajímavé vlivy a silné působení na prostor a uživatele samotného. Možnosti využití těchto sestav jsou široké.

Každý kámen vyzařuje svou vlastní energií a informací (vlastnost kamene). Tyto síly jsou nám k dispozici a působí na naše tělo, vodu nebo prostor. Můžeme využít jejich pozitivní vliv a sílu všude tam, kde je potřeba. Pokud máme vlastní zájem, důvěru a jsme těmto silám přístupní.

PROČ ZÁŘIČE typu ELIS EZEP

K energetickému čištění a kvalitní regeneraci těchto a dalších kamenů, doporučujeme sadu energetických zářičů Elis Ezep CL, ARK, EVK. Výrazně urychlíte a zkvalitníte samotný proces čištění a regenerace kamenů. Předností těchto zářičů proti původním starým technikám, je vysoká účinnost, kvalita a rychlost ošetření kamene. Zářičem Elis Ezep CL lze vymazat nejen nežádoucí energetické otisky předchozích majitelů a jejich vlivů, ale i vložené programy. Lze tímto způsobem nahradit nebezpečné čištění v soli nebo zdlouhavé čištění zakopáním do země na dobu minimálně 14-21 dní. Očištěný a energeticky upravený kámen doporučujeme nepůjčovat cizím osobám a návštěvám. Zabráníte tak nechtěným energetickým otiskům, převzatým nežádoucím informacím a vlivu od cizí osoby.

BTA zářič na fyzikální úpravu vody

Upravená voda systémem G-AKTIV prostřednictvím jednotek BTA,

Které pracují jako energetický zářič působící na okolní vodu a prostor.

Energetická stálost jednotky BTA je 30 let.

Vlastnosti upravené vody:

Dochází ke zlepšení fyzikálních (nikoliv chemických) vlastností vody

Voda je revitalizována, upravena od negativních vlivů anomálií

Upravena na přechodovou tvrdost, voda se chová jako měkká

Snižuje se usazování vodního kamene

Aktivovaná voda již neobsahuje mikrobiologicky nežádoucí organismy

Snižuje negativní vliv ostatních nežádoucích příměsí ve vodě

Má široké spektrum pozitivního vlivu na člověka, zvířata, rostliny

Má vlastnosti přisuzované léčivým pramenům, zdravá voda

Ovlivňuje celkovou regeneraci člověka

Energetický potenciál navyšuje na zdravou úroveň

Pomocí BTA lze vyrušit negativní vlivy GPZ a dalších anomálií

Krátkým přiložením lze upravit i ostatní nápoje

Více o zářičích hledejte v levém sloupci na hlavní stránce.


Informace z tohoto článku nenahrazují klasickou lékařskou péči. Vliv kamenů může být silný a účinný, ale nemusí být vždy všemocný. Máte-li jakékoliv pochybnosti o jejich užití a svého zdravotního stavu, poraďte se s odborníkem. Nejsme lékaři. Upozorňujeme, že léčivé vlastnosti kamenů jsou duchovními podporami k uzdravení a nejsou to předpisy nebo informace o zdravotní péči. Obsah tohoto článku slouží pouze pro informativní účely a netvoří odborné rady.

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu, zájem a věříme, že budete spokojeni.

Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova. Rádi Vám s výběrem pomůžeme. Je to naše živobytí.

Nakupovat u nás je zábava!

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek nebo prostřednictvím naší poradny: „Rozcestník při nákupu“.

Své názory nebo dotazy můžete také zviditelnit v našem Blogu.

Pro klasickou korespondenci informačního charakteru použijte

e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

© Kolektiv Magické pohody

JSME NA FACEBOOKU
pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz