Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
HARMONIZÁTOR EAST

HARMONIZÁTOR EAST

Energetický zářič Magické Pohody

Pracuje na principu předání informační energie, která ovlivňuje oslabená místa. Působí na celé tělo tam, kde je potřeba. Harmonizuje celou bytost.

Zářič je určen pro osoby, které jsou schopné přijmout tuto energii. Před nákupem je dobré se poradit s odborníky na tuto problematiku.

Složení zářiče tvoří lahvička z modrého skla s uzávěrem. Aktivní roztok 10 ml obsahující informační energetický potenciál.

EAST ve svém energetickém dosahu:

Působí na celé tělo tam, kde je potřeba. Harmonizuje celou bytost. Předává informační energii do míst, kde je disharmonie. Působí tak na oslabená místa v těle. Jednotlivé buňky, či celé oblasti v těle postupně tato oslabená či poškozená místa obnovují svůj vlastní energetický potenciál a postupně revitalizují až do stavu energetické samostatnosti a jejich plné harmonizace s celým tělem. East má pozitivní vliv na svého uživatele. Nejsou nám známy žádné vedlejší účinky.

Harmonizátor East svým výkonem dále potlačuje GPZ a jiné škodlivé anomálie. Snižuje negativní vliv elektrosmogu. Upravuje nízký potenciál v místnosti. Blokuje negativní vlivy působící z okolí. Bio-likviduje nežádoucí mikroorganismy. Vytváří významnou ochranu před negativním vlivem cizích osob. Svým širokým informačním potenciálem vytváří specifické energetické ochranné pole. 

Aktivace harmonizátoru:

Lahvičku krátce podržet v ruce a v duchu poprosit Vyšší Moc o pomoc.

Harmonizátor začne působit jako energetický zářič. Následně ho mít ve své blízkosti, maximálně do vzdálenosti pěti metrů. Blíže, znamená lépe. Na noc se doporučuje harmonizátor odkládat na noční stolek. Nezapomenout v duchu poděkovat Vyšší Moci. 

Doporučení před nákupem:

Harmonizátor se nedoporučuje osobám, které nemají pro tyto metody dostatek důvěry a svým záporným postojem mohou blokovat příjem těchto informačních energií. Nelze tak následně očekávat pozitivní změny. Před realizací nákupu je dobré se poradit s odborníky na tuto problematiku. 

Obsah aktivní kapaliny v lahvičce není určen pro vnitřní užití. Životnost zářiče je 5 let od první aktivace uživatelem. Efektivní působení harmonizátoru je do pěti metrů. 

Harmonizátor EAST je určen pouze pro jednu osobu, která provedla aktivaci zářiče. Není vhodné, aby se jiné osoby dotýkaly této lahvičky. 

Pro osobní konzultaci, využijte prosím nejlépe kontaktní e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz nebo tel: 604379000

Děkujeme za zpětnou odezvu.

Kolektiv Magické pohody

2015

***

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz