Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA 190,00 Kč (7,60 EUR)
skladem
NAŠE CENA 130,00 Kč (5,20 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 130,00 Kč (5,20 EUR)
INSPIRUJTE SE

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 276,00 Kč (11,04 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 257,00 Kč (10,28 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 232,00 Kč (9,28 EUR)
INSPIRUJTE SE

ČLÁNKY » ELIS-EZEP » EAST
HARMONIZÁTOR EAST

HARMONIZÁTOR EAST

Energetický zářič Magické Pohody

Pracuje na principu předání informační energie, která ovlivňuje oslabená místa. Působí na celé tělo tam, kde je potřeba. Harmonizuje celou bytost.

Zářič je určen pro osoby, které jsou schopné přijmout tuto energii. Před nákupem je dobré se poradit s odborníky na tuto problematiku.

Složení zářiče tvoří lahvička z modrého skla s uzávěrem. Aktivní roztok 10 ml obsahující informační energetický potenciál.

EAST ve svém energetickém dosahu:

Působí na celé tělo tam, kde je potřeba. Harmonizuje celou bytost. Předává informační energii do míst, kde je disharmonie. Působí tak na oslabená místa v těle. Jednotlivé buňky, či celé oblasti v těle postupně tato oslabená či poškozená místa obnovují svůj vlastní energetický potenciál a postupně revitalizují až do stavu energetické samostatnosti a jejich plné harmonizace s celým tělem. East má pozitivní vliv na svého uživatele. Nejsou nám známy žádné vedlejší účinky.

Harmonizátor East svým výkonem dále potlačuje GPZ a jiné škodlivé anomálie. Snižuje negativní vliv elektrosmogu. Upravuje nízký potenciál v místnosti. Blokuje negativní vlivy působící z okolí. Bio-likviduje nežádoucí mikroorganismy. Vytváří významnou ochranu před negativním vlivem cizích osob. Svým širokým informačním potenciálem vytváří specifické energetické ochranné pole. 

Aktivace harmonizátoru:

Lahvičku krátce podržet v ruce a v duchu poprosit Vyšší Moc o pomoc.

Harmonizátor začne působit jako energetický zářič. Následně ho mít ve své blízkosti, maximálně do vzdálenosti pěti metrů. Blíže, znamená lépe. Na noc se doporučuje harmonizátor odkládat na noční stolek. Nezapomenout v duchu poděkovat Vyšší Moci. 

Doporučení před nákupem:

Harmonizátor se nedoporučuje osobám, které nemají pro tyto metody dostatek důvěry a svým záporným postojem mohou blokovat příjem těchto informačních energií. Nelze tak následně očekávat pozitivní změny. Před realizací nákupu je dobré se poradit s odborníky na tuto problematiku. 

Obsah aktivní kapaliny v lahvičce není určen pro vnitřní užití. Životnost zářiče je 5 let od první aktivace uživatelem. Efektivní působení harmonizátoru je do pěti metrů. 

Harmonizátor EAST je určen pouze pro jednu osobu, která provedla aktivaci zářiče. Není vhodné, aby se jiné osoby dotýkaly této lahvičky. 

Pro osobní konzultaci, využijte prosím nejlépe kontaktní e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz nebo tel: 604379000

Děkujeme za zpětnou odezvu.

Kolektiv Magické pohody

2015

***

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.