Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. ČLÁNKY
 3. ELIS-EZEP
 4. TERAPIE AKTIVOVANOU VODOU
TERAPIE AKTIVOVANOU VODOU

 

PROJEKT ELIS EZEP 2013-14

Informačně energetický systém - IES.

Terapie prostřednictvím speciálních podložek využívajících informační energii.

Podložka je určena jako podpůrný prostředek při terapii nebo prevenci. Víme, že lze touto cestou pozitivně ovlivnit naše zdraví. Principem je posílení problematických oblastí a jejich následná harmonizace, tedy uvedení do zdravého stavu.

Touto cestou nabízíme k ověření zajímavý projekt, jak využít za splnění stanovených podmínek jedné z alternativních metod a to, jak pomoci vyřešit svůj osobní zdravotní problém. Po několikaletém vlastním výzkumu nabízíme tuto možnost široké veřejnosti, aby si každý sám mohl ověřit tento jednoduchý způsob terapie. Pomocí speciálních energetických podložek, lze aktivovat pitnou vodu příslušnou informací s energetickým potenciálem. Vzniká tak aktivovaná voda, která v těle předá buňkám příslušnou informaci a energii. Oslabená energetická pole v těle se posílí a pomáhají tak obnovit vlastní samoozdravný proces, probíhá revitalizace a následně uvádí tělo opět do původního zdravého harmonického stavu. Pokud nejsou další překážky, které tento proces blokují, tělo se dostane postupně opět do stavu normalizace a proces uzdravení je ukončen. Vlastní rozhodnutí, osobní přístup a důvěra v tento způsob terapie je podmínkou úspěšnosti. Tento projekt byl vyhlášen pro roky 2013-14 a jeho účelem je potvrdit účinnost této terapie v širokém podpůrném využití, snížit náklady na léčbu. Tuto terapii lze využít i při současné léčbě klasickou medicínou a to souběžně jako podpůrný prostředek léčby. Věda se k těmto věcem, či jevům nevyjadřuje. A pokud ano, tak spíše s odstupem. Důvodem je samozřejmě nemožnost měření a provedení odborných rozborů a doporučení. Důvodů však může být více. Rizika terapie bez odborných posudků, zájmy některých společností, nedůvěra k alternativní medicíně. Základním cílem IES je uzdravení. V dobách minulých, před Hypokratem, existovala pouze alternativní léčba a to ve formách dle vývoje, či vyspělosti společnosti a národů. Při spojení alternativní medicíny a současné lékařské vědy, by mohly být výsledky ještě lepší. Věřím, pokud nebude alternativní medicína z různých důvodů potlačena, mohla by zaujmout důstojné místo v naší společnosti. Hon na čarodějnice už tu byl. Jsme vyspělý národ. Určitě se najde dobré řešení, očistí se jména dobrých lidových léčitelů a tato věda bude sloužit lidem stejně dobře jako současná klasická medicína. IES využívá každý sám, bez asistence rádoby léčitelů. Je potřeba jen splňovat podmínky pro tuto léčbu.

ROZVAHA PŘED NÁKUPEM – KONZULTACE. Při rozhodování před zakoupením tohoto výrobku, zda je způsob této terapie vhodný pro Vaši osobu, doporučujeme využít ověření jiných nezávislých odborníků znalých diagnostiky a to z důvodů, aby byla vyloučena naše zaujatost k vlastnostem tohoto výrobku a proběhlo tak řádné nezávislé měření. Pokud se rozhodnete o naše ověření, tuto službu vám samozřejmě bezplatně poskytneme. V těchto případech nám zašlete osobní malé foto (portrét) uživatele, jeho jméno a název podložky, o kterou máte zájem. Důvodem tohoto opatření je předejít možnosti zklamání, kdy zákazník nepřijme tuto ozdravnou energii a to z různých důvodů. Někteří klienti nemohou systém ELIS EZEP využít pro vrozené vady, následky karmického zatížení nebo svým vnitřním odmítavým postojem, přesvědčením. Musí proto nejdříve absolvovat proces odstranění hlubokých příčin jejich problémů. V tomto případě je potřeba hledat jinou cestu, jinou formu terapie. Děkujeme za pochopení a přejeme všem uživatelům mnoho pozitivních poznatků a pevné zdraví.

PODMÍNKA časově zlevněného nákupu v PROJEKTU ELIS EZEP 2014 byla zpětná odezva klienta. Naplní se tak podstata tohoto projektu a to podání důkazů o pozitivních účincích této terapie. Dočasně zlevněné výrobky ELIS EZEP, byly na oplátku za Vámi poskytnuté informace o účincích a subjektivních pocitech. Děkujeme.

PODLOŽKA ELIS EZEP je určena pouze pro osobu, která konzultovala nákup s odborníkem na tuto diagnostiku s pozitivním výsledkem. Splňuje podmínky příjmu této informační energie. Získala výrobek legální cestou, zakoupením. Provede první vědomou aktivaci systému. Nastaví před každým použitím aktuální parametry pro svou osobu. Jedná se vždy o osobní přímou aktivaci a používání. V ostatních případech je toto zařízení nefunkční.

PODMÍNKY PŘÍJMU INFORMAČNÍ ENERGIE

Klient získal výrobek legální cestou, zakoupením. Je rozhodnut pro tento způsob terapie a důvěřuje mu. Zdravotní problém není následkem karmického zatížení. Zdravotní problém není vrozenou vadou. Klient má dostatečnou duchovní úroveň. Klient se bude sám aktivně podílet na výrobě aktivované vody, pokud mu to zdravotní stav umožňuje.

Klient je schopen přijmout tuto informační energii. Při nedodržení některé z podmínek, nelze očekávat pozitivní účinky a nedoporučujeme tento nákup.

ZÍSKÁNÍ TOHOTO VÝROBKU

Tento výrobek prodává obchod s léčivými kameny: „Magická pohoda“. Řádným zakoupením je splněna jedna z podmínek příjmu informační energie. Finanční částka je forma poděkování za vlastní výzkum, vynaloženou práci a pomoc.

AKTIVACE

Zakoupenou podložku zářiče je zapotřebí poprvé jednorázově aktivovat a to osobou, která toto zařízení bude používat. Jednorázová první aktivace zářiče se provádí setřením zářiče pravou rukou přes plochu s obrázkem od shora dolů, tedy ve směru k tělu. Podložku zářiče přidržujeme levou rukou v levém horním rohu. Podložka je aktivována. Nelze jí následně použít pro jinou osobu. Slouží výhradně této osobě. Důvěra a vlastní rozhodnutí pro tento způsob terapie ovlivňuje samotný informační přenos. Lze tak očekávat nejlepší potenciál a odpovídající pozitivní výsledky u klienta.

POSTUP PŘI PRÁCI

Aktivovanou podložku zářiče umístíme na stůl nebo desku, tak, aby pod ní nebyl cca do 100cm žádný biologický materiál (tekutiny, potraviny, zvířata, rostliny). Před každou výrobou aktivované tekutiny vždy opět setřeme podložku zářiče pravou rukou, stejným způsobem jako při první aktivaci. Systém podložky zářiče je v kontaktu s klientem.

Položíme na podložku sklenici nebo nádobu s vodou. Podložka zářiče pracuje dále zcela automaticky. Během této doby dochází k energetické úpravě vody (tekutiny). Automatické ukončení energetického působení nastane při dovršení požadované úrovně aktivované tekutiny na nejlepší možnou mez, v  čase cca 20 minut (1.5litru) nebo kratším, dle množství tekutiny. Po dvaceti minutách nádobu odebereme. Systém již nepůsobí. Sklenice 0.3 liru, čas působení 10 minut. Konzumace tekutin se provádí popíjením po doušcích. Nádobu na výrobu této vody používejte nejlépe. Pro denní preventivní potřebu nám stačí malá sklenička. Voda obsahuje léčivou informační energii upravenou podložkou zářiče. Lze tuto informaci samozřejmě ověřit nezávislým odborníkem na tuto diagnostiku.

UŽÍVÁNÍ

Aktivovaná voda se užívá popíjením. Doporučená minimální preventivní dávka 1x 0.5dl během dne, pokud není u jednotlivých modelů podložek stanoveno jinak nebo dle osobní diagnostiky. V praxi se jedná o libovolnou sklenku vody, například 0.2l. Při zdravotních problémech doporučujeme užívat 4x denně sklenku s aktivovanou vodou. Horní hranice není většinou stanovena. Dále dodržujeme běžný pitný režim. Aktivovaná voda nemá žádné vedlejší účinky. V uzavřené lahvi tato voda vydrží v chladu a temnu 7 dní bez energetické změny. I tak doporučujeme vyrobit si tuto vodu denně vždy čerstvou. Je to otázka několika minut. Pokud je potřeba vodu brát do zaměstnání, stačí ji přelít do prázdné plastové lahve nebo tuto vodu jednoduše pomocí podložky zářiče vyrobit přímo na pracovišti, pokud to pracovní podmínky umožňují. Takto upravenou vodu můžeme okamžitě pít, chladit v lednici, dále použít k přípravě studených i teplých jídel a nápojů, tedy i tepelně upravovat. Pokud jídla upravujeme vařením, pečením a chceme zachovat maximum energetického potenciálu, doporučujeme používat nejlépe smaltované, skleněné nebo keramické nádoby bez účasti kovových nástrojů. U nádobí z kvalitní nerezové oceli může docházet k malým energetickým ztrátám. Z aktivované vody některých modelů ELIS EZEP lze energetickým ředěním (nikoliv nalitím do hotové lázně), připravit léčivou koupel. Z neředěné aktivované vody lze připravit obklady nebo zábaly. V některých případech postačí pouhé potírání a následné zaschnutí. Princip této terapie je podobný jako u aktivované vody pomocí léčivých kamenů nebo bylin a to jak dle starého učení nebo současných nových informací. Aktivovanou vodu lze užívat dlouhodobě jako prevenci. Nejsou nám známy žádné vedlejší účinky.

OCHRANA PODLOŽKY ELIS EZEP

Podložka obsahuje ochranu před nelegální výrobou nebo zneužitím bez vědomí tvůrce. 10 let od aktivace následně podložka zářiče plní svou funkci, pro kterou byla vyrobena.

UPOZORNĚNÍ:

Dodržujte prosím naše doporučení a postupy při práci, jinak nelze očekávat požadované výsledky. Vyrobená podložka energetického zářiče je alternativní řešení, jak pomoci při vleklých nebo chronických zdravotních problémech nebo jiných specifických potřebách klienta. Odborné lékařské vyšetření by mělo být vždy jako první. Zadní strana zářiče (bez obrázku), může výrazně odebírat energii. V tomto směru cca 100cm by neměl být žádný biologický materiál (tekutiny, potraviny, rostliny, zvířata). Při odkládání zářiče, doporučujeme zadní stranu směřovat do sklepních, půdních nebo prázdných prostor, kde se předpokládá absence biologického materiálu. Nenechávejte v těsné blízkosti podložky zářiče žádný jiný podobný zářič nebo spotřebič vyzařující elektromagnetické nebo jiné rušivé pole. Mohou se účinky negativně ovlivnit. Bezpečná vzdálenost je více jak 80cm. Stůl nebo police je vhodné místo pro práci se zářičem. Nepoužívejte zářič k jiným účelům, než pro které byl navržen. Vysoká úspěšnost této terapie je závislá na důvěře, vlastním rozhodnutí v tento způsob terapie a osobním přístupu. Víme, že je tímto způsobem dána šance nastartovat proces postupného uzdravení. Podložku zářiče nepřekládejte, neohýbejte. U dražších podložek z plexiskla dbejte, aby se výrazně nepoškodil povrch. Zářič je přenosný, ale je určen vždy pro jednoho uživatele s dobrým úmyslem pracovat na svém zdraví. Obsah tohoto článku slouží pouze pro informativní účely a netvoří odborné rady.

SEZNAM PODŮRNÝCH ENERGETICKÝCH PODLOŽEK roku 2014:

Pro práci s léčivými kameny a šperky:

 • ELIS EZEP ARK                   rychlá regenerace léčivých kamenů, čištění a nabíjení
 • ELIS EZEP EVK                   výroba aktivované vody z léčivých kamenů v krátkém čase
 • ELIS EZEP CL                       silné energetické čištění léčivých kamenů

Pro harmonizaci, tedy uvedením určité oblasti do původního harmonického stavu:

 • ELIS EZEP LS4                     ŠTÍTNÁ ŽLÁTA
 • ELIS EZEP IPR                     PROSTATA
 • ELIS EZEP PS                      SLINIVKA
 • ELIS EZEP LOP                   OČI
 • ELIS EZEP NV                     PODPORA USÍNÁNÍ
 • ELIS EZEP LDP                    PLÍCE
 • ELIS EZEP LNS                    NERVOVÝ SYSTÉM
 • ELIS EZEP LJ                        JÁTRA, KREVNÍ OBĚH
 • ELIS EZEP LL                       LEDVINY
 • ELIS EZEP MI                      MIGRÉNA
 • ELIS EZEP BH                      BOLESTI HLAVY
 • ELIS EZEP LD                      DNA
 • ELIS EZEP P                         POSÍLENÍ PŘI ÚNAVĚ A VYČERPÁNÍ
 • ELIS EZEP I                          IMUNITNÍ SYSTÉM
 • ELIS EZEP TRIGON           REGENERACE, REVITALIZACE, DETOXIKACE
 • ELIS EZEP SONAK             PODPORA PŘI NEMOCÍCH Z NACHLAZENÍ
 • ELIS EZEP OH                     OSOBNÍ HARMONIZÁTOR – VYROVNANOST
 • ELIS EZEP PH                      ROVNOVÁHA KYSELIN A ZÁSAD
 • ELIS EZEP ARV                   REVITALIZACE VODY NA ZDRAVÉ OPTIMUM
 • ELIS EZEP XCP                   ČISTIČKA PARAZIZŮ – SKRYTÝCH I AKTIVNÍCH
 • ELIS EZEP ED3                    POSÍLENÍ BDĚLOSTI
 • ELIS EZEP APJ                    PYLOVÁ ALERGIE JARNÍ
 • ELIS EZEP APL                    PYLOVÁ ALERGIE LETNÍ
 • ELIS EZEP LPOŽ                 POHLAVNÍ ORGÁNY ŽENY
 • ELIS EZEP XCP                   DETOXIKACE, ODČERVENÍ, ODKOVENÍ, ODKYSELENÍ

Nezapomeňte, že každá forma terapie, dnes harmonizace, může mít své hranice možností. Upozorňujeme, že nejlepší metoda léčebné pomoci je spojení klasické a alternativní medicíny. Vždy předem doporučujeme návštěvu odborného lékaře. Tento alternativní, informačně energetický způsob harmonizace nedoporučujeme při akutních zdravotních problémech. V tomto případě se hraje o čas. Systém IES působí pomaleji. Pro získání důkazů od klientů v tento způsob terapie, nezkreslených či záměrně nepodvržených byl vyhlášen tento projekt. Tento ověřovací projekt byl 19.3.2015 ukončen. Děkujeme všem zúčastněným.

Pro k informace k podložkám, využijte prosím kontaktní e-mail:

info.magicka.pohoda@seznam.cz

Za kolektiv vyřizuje jednatel Magické Pohody, Luděk Červenka

Děkujeme všem uživatelům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

© Kolektiv Magické pohody 2015

*********************************

Vyřizuje Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody

*********************************

 

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz