Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Kameny od A-Z
  3. KAMENY D,F,G
  4. Fluorit Rainbow ( Duhový )
Fluorit Rainbow – Duhový Fluorit


studie 2011
(kámen nejen pro maximální soustředění a koncentraci)

Duhový Fluorit pochází z Argentiny, jeho základní barva je zlatožlutá s živými zelenými a fialovými pruhy. Je to jedna z nejatraktivnějších fluoritových odrůd. Výrazně syté barvy u tohoto kamene jsou velmi ceněné, zejména pro výrobu šperků a tedy drahé. Z energetického hlediska si vystačíme s dostupnými kameny i s méně výraznými odstíny za rozumnou cenu.

Duhový fluorit patří mezi kameny: dvojí polarity
Čakra: dle intenzity příslušných barev
Znamení zvěrokruhu: Ryby
Planeta: Země
Element: vzduch

Tento kámen je: duchovní, ochranný, léčivý, harmonizující
Působí ve všech rovinách
Aktivuje se: krátkým slunečním svitem


Testovaný přívěsek se špicí, viz obrázek.
Každá z barev duhového fluoritu má své místo a vliv na určitou čakru. Tento kámen lze v podstatě položit na kteroukoliv čakru. Duhový fluorit je prospěšný při projasnění vlastní duše a působí jako 'duchovní vysavač'. Projasňuje aurické pole. Svým energetickým vlivem brání myšlenkovým záměnám (například lze snížit počet špatných odpovědí při práci s kyvadlem atd.) nebo disharmoniím. Pomáhá při vytváření pozitivní nálady v každodenním životě, a může být použit v meditaci, aby se zabránilo rozptylování, či jinak řečeno těkání myšlenek, a dosáhla se tak maximální koncentrace tam, kde je jí potřeba. Duhový fluorit aktivuje latentní duševní schopnosti, a je dobré ho mít u sebe při různých zkouškách jak ve škole, tak v životě. Pomáhá člověku soustředit se na úkol. Správné soustředění se tak časem stane dobrým vytvořeným návykem vytrvalostí s ohledem na své úsilí v životě, řešení, rozhodování. Jedná se o vynikající kámen pro zklidnění od rušivých dětí, nebo zklidnění vlastních disharmonických myšlenek. Duhový fluorit vyrovnává náš citový a duševní život a uvolňuje napětí. Po obtížném dni nebo při prvních příznacích možného ochoření přináší tělu úlevu a mír v duši. Duhový fluorit pracuje dobře ve skupině s Vltavínem, Ametystem, Adulárem (Měsíční kámen) a dále se všemi druhy fluoritů.


Posilující energetický vliv testovaného přívěsku na čakry:

1.čakra  70%
2.čakra  80%
3.čakra  85%
4.čakra  80%
5.čakra  90%
6.čakra 100%
7.čakra 100%

Význam některých barev fluoritu orientačně:
Žlutá: tlumí stres a řeší různé žaludeční problémy.
Zelená: regenerace plic, léčí astma a alergie. Většina alergií je způsobena psychickými zábranami, které jsou nejčastější příčinou.
Fialová: podpora duchovní vývoje, bezradnosti, zmatku, rovnováhy.
Oranžová: aktivuje funkci jater a sleziny, mírní ledvinová onemocnění včetně močového měchýře.
Modrá: upravuje naše smyslové vnímání. Pomáhá při onemocnění dýchacích cest, při virózách a chřipkách obecně. Jasný rozum ve stáří.
Červená: aktivuje psychicky oslabenou potenci. Energeticky pomáhá orgánům spojených s první čakrou.

Zajímavé informace o energetických účincích vrcholů krystalů lze vyčíst například v knize: „Ódicko magnetické listy“. Nelze však doporučit experimentování bez hlubších znalostí práce s krystaly. Náš testovaný přívěsek pracuje v podstatě jako energetický generátor. Práce s vrcholy krystalů je hra se silnou energií.

Fluoritová voda – kámen poprosíme o předání energie do vody a vložíme ho do skleněné nádoby s čistou vodou, nejlépe na12 - 24 hodin. Čím je kvalita vody vyšší, tím je rychlejší předání energie do vody. Je to z důvodů, že první fáze při výrobě vody je její energetické čištění a pak následné předání energie. Zakryjeme nádobu s vodou proti vniknutí prachu. Po ukončení výroby takto upravené vody, vyjmeme kámen, poděkujeme a vodu spotřebujeme do 24 hodin. Vnitřně užívaná voda čistí celý organismus a zbavuje ho látek, které ho zatěžují. Preventivně zabraňuje tvorbě zhoubných nádorů. Kloktáním fluoritové vody bráníme vzniku zubního kazu. Tato voda pomáhá i při cévních chorobách, regeneruje pleť a sliznici, podporuje růst kostí, funkci žláz a trávení. Pomáhá při komplikovaném těhotenství. Každá takto upravená voda z kamenů, rostlin či pomocí reiki vám dodává kromě léčivých substancí, velmi důležitou životní energii. Kdo jí má dostatek, nebývá zpravidla tak často nemocen.

Kámen očistíme ve vodě a odložíme k jeho regeneraci. Dobíjíme dle potřeby na denním světle nebo když jde Měsíc do úplňku. Důkladné energetické čištění kamene, pokud ho nechceme zakopat do země se provádí v soli kamenné, 24 až 48 hodin. Ideální čistička kamenů je solná svíce nebo solná lampa. Dutina v této soli pracuje jako energetická pračka. Zabalte kámen do bílého ubrousku a vložte do dutiny solné lampy.

Vybráno ze studií kolektivu Magické pohody.
Nenahrazuje odbornou lékařskou péči, ale může významně pomoci. Je to na vašem svobodném rozhodnutí.
MAGICKÁ POHODA kolektiv pracovníků

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 9:00-18:00)
23.12.–27.12.2019 zavřeno
30.12.–03.01.2020 zavřeno
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2020 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.