Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Kameny od A-Z
  3. KAMENY D,F,G
  4. Fluorit Rainbow ( Duhový )
Fluorit Rainbow – Duhový Fluorit


studie 2011
(kámen nejen pro maximální soustředění a koncentraci)

Duhový Fluorit pochází z Argentiny, jeho základní barva je zlatožlutá s živými zelenými a fialovými pruhy. Je to jedna z nejatraktivnějších fluoritových odrůd. Výrazně syté barvy u tohoto kamene jsou velmi ceněné, zejména pro výrobu šperků a tedy drahé. Z energetického hlediska si vystačíme s dostupnými kameny i s méně výraznými odstíny za rozumnou cenu.

Duhový fluorit patří mezi kameny: dvojí polarity
Čakra: dle intenzity příslušných barev
Znamení zvěrokruhu: Ryby
Planeta: Země
Element: vzduch

Tento kámen je: duchovní, ochranný, léčivý, harmonizující
Působí ve všech rovinách
Aktivuje se: krátkým slunečním svitem


Testovaný přívěsek se špicí, viz obrázek.
Každá z barev duhového fluoritu má své místo a vliv na určitou čakru. Tento kámen lze v podstatě položit na kteroukoliv čakru. Duhový fluorit je prospěšný při projasnění vlastní duše a působí jako 'duchovní vysavač'. Projasňuje aurické pole. Svým energetickým vlivem brání myšlenkovým záměnám (například lze snížit počet špatných odpovědí při práci s kyvadlem atd.) nebo disharmoniím. Pomáhá při vytváření pozitivní nálady v každodenním životě, a může být použit v meditaci, aby se zabránilo rozptylování, či jinak řečeno těkání myšlenek, a dosáhla se tak maximální koncentrace tam, kde je jí potřeba. Duhový fluorit aktivuje latentní duševní schopnosti, a je dobré ho mít u sebe při různých zkouškách jak ve škole, tak v životě. Pomáhá člověku soustředit se na úkol. Správné soustředění se tak časem stane dobrým vytvořeným návykem vytrvalostí s ohledem na své úsilí v životě, řešení, rozhodování. Jedná se o vynikající kámen pro zklidnění od rušivých dětí, nebo zklidnění vlastních disharmonických myšlenek. Duhový fluorit vyrovnává náš citový a duševní život a uvolňuje napětí. Po obtížném dni nebo při prvních příznacích možného ochoření přináší tělu úlevu a mír v duši. Duhový fluorit pracuje dobře ve skupině s Vltavínem, Ametystem, Adulárem (Měsíční kámen) a dále se všemi druhy fluoritů.


Posilující energetický vliv testovaného přívěsku na čakry:

1.čakra  70%
2.čakra  80%
3.čakra  85%
4.čakra  80%
5.čakra  90%
6.čakra 100%
7.čakra 100%

Význam některých barev fluoritu orientačně:
Žlutá: tlumí stres a řeší různé žaludeční problémy.
Zelená: regenerace plic, léčí astma a alergie. Většina alergií je způsobena psychickými zábranami, které jsou nejčastější příčinou.
Fialová: podpora duchovní vývoje, bezradnosti, zmatku, rovnováhy.
Oranžová: aktivuje funkci jater a sleziny, mírní ledvinová onemocnění včetně močového měchýře.
Modrá: upravuje naše smyslové vnímání. Pomáhá při onemocnění dýchacích cest, při virózách a chřipkách obecně. Jasný rozum ve stáří.
Červená: aktivuje psychicky oslabenou potenci. Energeticky pomáhá orgánům spojených s první čakrou.

Zajímavé informace o energetických účincích vrcholů krystalů lze vyčíst například v knize: „Ódicko magnetické listy“. Nelze však doporučit experimentování bez hlubších znalostí práce s krystaly. Náš testovaný přívěsek pracuje v podstatě jako energetický generátor. Práce s vrcholy krystalů je hra se silnou energií.

Fluoritová voda – kámen poprosíme o předání energie do vody a vložíme ho do skleněné nádoby s čistou vodou, nejlépe na12 - 24 hodin. Čím je kvalita vody vyšší, tím je rychlejší předání energie do vody. Je to z důvodů, že první fáze při výrobě vody je její energetické čištění a pak následné předání energie. Zakryjeme nádobu s vodou proti vniknutí prachu. Po ukončení výroby takto upravené vody, vyjmeme kámen, poděkujeme a vodu spotřebujeme do 24 hodin. Vnitřně užívaná voda čistí celý organismus a zbavuje ho látek, které ho zatěžují. Preventivně zabraňuje tvorbě zhoubných nádorů. Kloktáním fluoritové vody bráníme vzniku zubního kazu. Tato voda pomáhá i při cévních chorobách, regeneruje pleť a sliznici, podporuje růst kostí, funkci žláz a trávení. Pomáhá při komplikovaném těhotenství. Každá takto upravená voda z kamenů, rostlin či pomocí reiki vám dodává kromě léčivých substancí, velmi důležitou životní energii. Kdo jí má dostatek, nebývá zpravidla tak často nemocen.

Kámen očistíme ve vodě a odložíme k jeho regeneraci. Dobíjíme dle potřeby na denním světle nebo když jde Měsíc do úplňku. Důkladné energetické čištění kamene, pokud ho nechceme zakopat do země se provádí v soli kamenné, 24 až 48 hodin. Ideální čistička kamenů je solná svíce nebo solná lampa. Dutina v této soli pracuje jako energetická pračka. Zabalte kámen do bílého ubrousku a vložte do dutiny solné lampy.

Vybráno ze studií kolektivu Magické pohody.
Nenahrazuje odbornou lékařskou péči, ale může významně pomoci. Je to na vašem svobodném rozhodnutí.
MAGICKÁ POHODA kolektiv pracovníků

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz