Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. 01-10
  4. KAMENY,ORGONITY MAGICKÉ POHODY
KAMENY a ORGONITY MAGICKÉ POHODY

1234

Magická pohoda je známá jako internetový obchod s léčivými kameny. Je to v podstatě rodinný podnik se sídlem na venkově, ale působící daleko za hranice domácí lokality. Jeho základním posláním je prodej léčivých kamenů. Na tom by nebylo nic tak zajímavého. Tajemství Magické pohody spočívá v práci s těmito kameny a využíváním jejich neviditelného energetického potenciálu, který se jinde nazývá „jemnohmotné“ energie, více však přesnější název je informační energie. Kameny jsou u nás energeticky očištěné od negativních vlivů a upravené pro konkrétní účinky nebo širší spektrum působení na předmět, člověka nebo prostředí. A v tom je skryto toto tajemství a kouzlo přírody. Podívejme se dále do míst, kam se běžný klient těžko dostane a kde se připravují zajímavé věci, člověku a přírodě prospěšné.

Jedná se o externí pracoviště, které se zabývá současným studiem a zpracováním informací od starých mistrů. Zde se provádí důležitá měření a energetické experimenty, rovněž také ověřování textů, které jsou na internetu nebo kolují mezi lidmi. Zde se zrodil již několik let hojně užívaný náhrdelník Kardumen jehož prapůvod je v Brazílii u domorodců, který tento kámen využívali k ochraně před různou havětí za pomocí kouzelných rituálů. Energie náhrdelníku upravena na naše podmínky, velmi dobře působí proti kousnutí klíštětem a dále se testuje na ochranu proti vším při pobytu dětí ve škole nebo školce.

Mezi další zajímavosti rovněž patří Energetický zářič Elis, kterým lze upravovat energetickou hodnotu pitné vody, nápojů, potravin, regenerovat (čistit a dobíjet) kameny, energeticky působit tam, kde je zapotřebí, kde se energie nedostává, tedy lze ho využít i k podpoře domácího léčení. Není zářič jako zářič.

Ještě se krátce zastavíme u léčivých vod, lépe řečeno harmonizačních, vyráběných za pomocí kamenů a využitím silné energie zářiče. Lze tak v krátké době, řádově deseti minut vyrobit energetickou vodu k vnitřnímu užití nebo do koupelí. Práce samotného zářiče (Elis) spočívá v tom, že urychlí předání léčivé informace z kamene do vody a dále vodu energeticky zesílí tak, aby tato voda lépe a účinněji působila na tělo. Tento energetický koktejl plný léčivých informací z příslušných kamenů pak prochází naším tělem a lze následně hovořit o efektu:“Kudy teče, tudy léčí“. Pro tento způsob léčby, sestavujeme speciální sady kamenů, ze kterých si pak doma vodu připravujete sami. V dnešní době se jedná o 6 sad, mezi nejžádanější sady pak patří sada M5 s jaspisem a M2 s girasolem. Opět je zde důležitá otázka. Je moje tělo schopné přijmout tuto energii? Ano i ne. Pokud člověk důvěřuje těmto přírodním pomocníkům, tak jeho tělo je většinou schopno tyto energie přijmout. Je zde podobný princip jako u reiki. Pokud si nejste jisti, rádi Vám poradíme.

Dostali jsme se rovněž k informacím, jak se zbavit běžné bolesti hlavy aniž bychom sahali po analgetikech. Zde nám pomáhá kámen smaragd pouhým přiložením na čelo, uchycením například do šátku. Bolest u většiny případů po 20ti minutách ustoupí. Je dobré vědět, zda příčina bolesti není vážnějšího charakteru. Mentálně programovaný smaragd zde působí jako vysavač bolestí. Jednorázová investice něco přes 60Kč a máme náhražku běžných prášků proti bolestem do konce života a pro další generace. Podobný kámen bychom našli i proti bolestem zubů, jmenuje se sugilit a jeho účinky lze rovněž mentálně posílit a využívat proti bolestem, aspoň po dobu, než se dostavíme ke svému zubaři, který nám odstraní příčinu této bolesti a dále tento kámen použijeme po dobu hojení zubu, pokud jsou přítomny bolesti způsobené odborným zákrokem a hojením. Rozhodně tento způsob pomoci neohrožuje naše zdraví vedlejšími účinky a není návykový.

Hrad Mlhov (hovorově), zde sídlí internetový obchod Magická pohoda, kde se kompletují dovezené zásilky ze skladů a výrobních míst a míří k zákazníkovi. Můžeme říci, že se jedná o oficiální sídlo firmy a dále centrum diagnostiky.
Tento dům byl postaven za zvláštních podmínek a nyní tvoří silné energetické místo (nikoliv posvátné místo). Rozhodně zde ale nehledejte výstavu drahých kamenů nebo esoterických pomůcek ani zde neprobíhají šamanské rituály. Dům viděn senzibily (jasnovidci) energeticky září. Není upraven pro přijímání návštěv nebo prohlídek. Není zde ani nic zvláštního k vidění. Je pouze zařízen pro tuto práci s energiemi a pro různá měření na základě dotazů nebo potřeb klientů, tedy zákazníků Magické pohody. Některé služby zákazníkům jsou poskytovány zdarma, je to forma poděkování za dobrý obchod. Jiné služby, časově náročnější si zákazník připlatí.

Rozhodně v této službě stojí za zmínku alternativně pořízený rozbor pitné vody, energetické měření místností, tekutin a potravin, testování orgonitů, měření Radonu, cholesterolu, Hcy, cukru v krvi, měření GPZ a jiných prostorů s nízkým energetickým potenciálem. Mezi zajímavosti patří měření obsahu nežádoucích látek v potravinách a nápojích. Tyto výsledky jsou pro zákazníky pouze orientační, protože nejsme akreditovaná laboratoř, ale výsledky jsou velmi často shodné a tedy užitečné. Zákazníci Magické pohody mohou mít tyto služby zcela zdarma.

Kaple, pracovní název (nikoliv duchovní) je energeticky silné místo a výrobním prostředím pro orgonity nejen pro běžné užití, jak orgonit již známe, ale pro jejich další zajímavé a pro mnohé skryté, tajemné vlastnosti. Můžeme tak hovořit o orgonitech laděných na míru pro člověka nebo místo. Co si pod tímto pojmem představit? Základní vlastnosti orgonitů jsou již známé ve světě esoteriky a osob odborných či znalých, běžně užívané. Pro méně znalé nebo nové zájemce je orgonit dobrým lapačem negativní energie, elektrosmogu a posilujícím zdrojem životní energie. Můžeme přesněji definovat, že anomálii v prostoru doslova vyruší. Orgonit však lze tvarovat a ladit dále a jeho působení není jen o vzdálenosti a síle, ale o vibraci pro podporu léčby nemocí, posílení různých tělesných orgánů, úpravu vody, posílení energeticky slabých míst, ochraně před negativními vlivy nejen přírodních anomálií, potlačení vlivu radonu a dalších. Výsledky těchto experimentů jsou opravdu zajímavé a odborníky alternativních věd v tomto oboru ověřované. Jejich působení a blahodárné účinky je popisováno přímo našimi klienty a dosud jsme se nesetkali s negativní odezvou. Vývoj orgonitů jde dál a tak držme palce těmto vývojářům. Zakladatel orgonového výzkumu byl rakousko-americký psychoanalytik a psychiatr Wilhelm Reich. Dnes po více jak po 70ti letech, žijeme v jiné době, známe základní principy a máme k dispozici další možnosti.

Orgonity dnes a jejich skryté možnosti.
Vývoj orgonitu si prochází svou trnitou cestou, má své příznivce i odpůrce, ale dnešní výsledky již jasně hovoří o jeho současné potřebě a masovém nasazení. Důvodů je zde hned několik. Ekologie, elektrosmog, negativita, nedostatek energie, alergie, snížená imunita a vyšší nemocnost. Orgonit pracuje jako transformátor a to, že přeměňuje škodlivou energii (negativní, nízké vibrace) na pozitivní, tedy energii blahodárnou (léčivou, posilující) s vyšší vibrací širokého spektra. Dnes víme, že dobře složený orgonit tuto negativní energii v podstatě vyruší. V tomto prostředí plném blahodárné energie za pomoci komplementárních dvojic, například miska přesně sestavených kamenů, budeme rozhodně méně často nemocní. Projeví se to na našem energetickém potenciálu, únavě, psychice a osobní vyšší výkonnosti nejen pro práci, ale i radosti ze života a síle realizovat své myšlenky a cíle s dostatkem energie pro jejich dosažení.

Běžné orgonity dnes.
Tvoří převážně organická pryskyřice a kovový odpad, popřípadě vložené krystaly křišťálu pro jejich zesílení účinků. Lze však jít na mnohem vyšší mety a to přesnými poměry složení orgonitu, tedy obsahy různých kovů, minerálů, zářičů, studovat energetické vlastnosti tvarů, pracovat v energeticky čistém prostředí a využívat informace našich předků a duchovní vědy. Předat důležité a potřebné informace do orgonitu pro jeho pozdější aktivaci, vyšší výkon a zaměření. Takto vyrobený orgonit je předurčen pro svoji speciální činnost (lze říci poslání) a pracuje jak v takzvaném pasivním modu jako běžný orgonit. Rovněž tak je schopen přijímat informace a pracovat jako aktivní laděný orgonit. V čem je rozdíl?

Převedeme toto vysvětlení na čísla. Běžný orgonit, který někde koupíme a postavíme na stůl, pracuje a vyzařuje určitý transformační výkon. Tento výkon se přibližně pohybuje mezi 45 až 60ti procenty z možného maxima, bohužel někdy ještě méně. Nevíme však co umí lépe a co hůře, zde je důležitá ona náplni, tvar, čistota, kvalita a znalosti při jeho výrobě.

Orgonit vyrobený na míru a s možností aktivace mentální technikou, lze následně získat až 100% výkonu z možného maxima. Zde energie nabíhá po aktivaci postupně po dobu 30ti dní z pasivního modu do svého trvalého maxima. Jeho aktivní síla je pak využita až na možných 100%. Aktivaci orgonitu si provádí již zákazník sám. Pokud má zájem o tento způsob silnější energie, má pro tuto činnost potřebnou důvěru a je schopen myšlenkou v duchu poprosit orgonit o pomoc, pak stačí když orgonit podrží krátce v ruce a požádá ho tímto způsobem o pomoc. Orgonit je aktivován a pracuje naplno v místě, kde byl aktivován. Je to velká pitomost?

Z našeho pohledu není. Vzpomeňte si na knihy a informace o energiích stromů, duše kamenů, posvátné sochy a místa, symboliku a tvarové zářiče. I tam tyto energie fungují. Pořád má člověk možnosti více či méně si některé věci ověřit a využít právo na své svobodné rozhodnutí. Zaleží také na tom, kdo mu radí. Při práci v mentálních technikách platí jedna důležitá zásada. Pokud něco chceš, popros o to. Pokud budeš chtít také příště, nezapomeň včas poděkovat za to, co jsi již touto cestou dostal.

Pár informací, kam orgonit při výrobě naladit a získat tak zařízení, které pracuje více, silněji a cíleně. V současné době vyrábíme orgonity se širokým spektrem působení, které je možné si prohlédnout na stránkách Magické pohody. Orgonity laděné na přání nebo potřeby zákazníka nevystavujeme. Každý kus takto naladěného orgonitu je v podstatě originál. Z obsahu běžných a laděných orgonitů na zakázku s výrazným účinkem pro podporu vybíráme:

Posílení organismu, zvýšení imunity, potlačení alergií.
Podpora zdravotních problémů obecně.
Potlačení GPZ, psychozón, elektrosmogu.
Ochranu osob, domu, místa, očista prostoru.
Prodloužení nebo navýšení energetické hodnoty potravin.
Posílení energetické hodnoty pitné vody a nápojů.
Energetická úprava vodních toků, jezírek, rybníků, studny apod.
Posílení při duchovní činnosti.
Pro vytvoření podmínek bránění vzniku plísní, bakterií, virů.
Pro montáž do auta pro bezpečnost jízdy přes anomálie a jiná negativní místa.

Orgonit, aby pracoval ještě lépe, se zařazuje do tzv. skupin či párů. Pracuje jako komplementární dvojice například s miskou přesně vybraných kamenů nebo jiným zářičem přírodních nebo duchovních věd. Uveďme například zářiče Elis, EAST, BTA Výsledky jsou zajímavé. Po letité praxi, můžeme říci, že tato metoda pomohla vyřešit mnohé problémy a to i zdravotní. Nejsme však lékaři. Nezasahujme lékařům do tohoto důležitého poslání a jsme zde v roli pomocníka nebo prostředníka přírodních sil pro podporu a řešení různých problémů. Lékaři léčí a příroda pomáhá uzdravovat. Jsme jen součástí přírody. Jsme Magická pohoda.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím kontaktní e-mail:
info.magicka.pohoda@seznam.cz
Za kolektiv vyřizuje jednatel Magické Pohody, Luděk Červenka, tel: 604379000
Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.
Kolektiv Magické pohody.

6789

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz