Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
MOQUI MARBLES

kameny plné energie. Jiným názvem "žijící kameny", "kameny zrození", "hromové kameny" nebo "šamanské kameny".

Moqui Marbles jsou ženské kameny (hladší a kulatější) a mužské kameny (mají hrubší povrch a jejich  tvar se podobá létajícímu talíři)

Duševní vyrovnanost, plodnost, štěstí, životní energii, omlazování orgánů.

V našem obchodě je naleznete ZDE

 

 

Moqui Marbles

Kameny pro léčení, harmonizaci, ochranu, meditaci, uklidnění a doplnění energie.

Jejich energii pocítí někteří z vás již za několik minut.

Dosud tyto kameny byly nalézány pouze v USA v Utahu. Pro zájemce-sběratele „bohužel“ velká část tohoto území již byla vyhlášena národní rezervací a tak těžba kamenů je zastavena a cena kamenů na trhu stoupá. Začátkem roku 2008 jsme získali informaci i o nalezišti v Čechách. Tedy brzy budeme mít možnost porovnávat tyto kameny a ověřit jejich léčivé nebo mystické vlastnosti a rozdíly mezi starým a novým nalezištěm. Věříme, že i jejich cenová dostupnost bude příznivější. Tyto kameny jsou také známé pod názvem "žijící kameny", "hromové kameny", "kameny zrození“ nebo "šamanské kameny". Mužské kameny mají pravotočivou energii a ženské mají levotočivou energii.

 

Léčivé vlastnosti:

Čistí a harmonizují energetické centra čaker a meridiánů, odstraňují blokády, urychlují léčení a potlačují bolest. Základem velkého úspěchu při vlastním samo uzdravovacím procesu je právě harmonizace čaker. Zlepšují kvalitu spánku, zlepšují krvetvorbu a prokrvení, posilují svaly, kůži, žíly a imunitní systém. Používají se rovněž při odvápňování kostí a obnovují organismus na buněčné úrovni. Zlepšují vlastní koncentraci.

Když tyto kameny dáte do místnosti na vhodné místo, po čase začnou chránit a harmonizovat celý prostor. V lidech podporují klid, veselost a vyrovnanost a chrání před psychickým útokem nebo negativními energiemi. Chrání před falešnými přáteli, před ohněm, povodněmi a bleskem. Obyvatele prostoru, které chrání, obdarovávají plodností (v doslovném i přeneseném významu), štěstím a životní radostí.

 

Tyto kameny spojují protiklady mužského a ženského v nás, vyrovnávají jinovou a jangovou energii, osvobodí naši přirozenost a dovolí její rozvíjet se. S jejich pomocí získáváme lepší porozumění pro to, kdo jsme a proč takoví jsme. Moqui snižují naši tendenci zuřivou prací odsouvat řešení problémů na vedlejší kolej a umožňují nám přesně formulovat svá přání a potřeby a pustit se do jejich realizace.

Věříme, že informací o těchto kamenech je mnohem více, ale dnes je na místě si před vlastním používáním, důležité informace ověřit z důvěryhodných zdrojů, knih, siderickým kyvadlem nebo pomocí vhodných subjektů.

 

Doporučené užívání kamenů Moqui Marbles:

Moqui Marbles kameny vložte do každé ruky po jednom. Vždy v ruce, kterou píšete držte kámen opačného pohlaví (např.pravák muž - ženský kámen v pravé ruce a mužský v levé, pravák žena - mužský kámen v pravé ruce a ženský v levé). Kameny držte pevně v rukou, uvolněte se a cca 10 minut s nimi relaxujte. Většinou po pár minutách ucítíte příjemné teplo v dlaních, které se pak šíří do celého těla. Toto teplo to je způsobeno tím, že kameny přes vás spolu začnou komunikovat. Můžete cítit i zajímavé vibrace a působení energie těchto kamenů. S Moqui Marbles zacházejte s upřímnou láskou a oni vám ji vrátí.

 

Mystické vlastnosti:

Tyto kameny se používali dříve indiáni pro šamanské rituály. Nemyslíme si že se jednalo vždy o černou magii. Je zapotřebí při svém duchovním a léčitelském vzdělávání využívat jejich vlastností co nejlépe a pátrat i v dostupných informacích z minulosti. Konat tak v souladu s potřebami země, vesmírných zákonů a alternativní medicíny. Nelze tento kámen používat ze zištných důvodů.

 

Udržování kamenů:

Zde je mnoho rozporů a proto nebudeme uvádět přesný popis jak který kámen udržovat dokut sami tyto informace nezískáme. Využijte důvěryhodných zdrojů a řiďte se vlastní intuicí. Váš kámen by měl mít vhodné a důstojné místo k odpočinku v místnosti, ve které přebýváte. Určitě ho nezavírejte do krabice, či zásuvky. Dopřejte mu světlo, vzduch a doteky vašich rukou. Je to Váš kámen, který by měl většinu času trávit ve Vaší přítomnosti.

Čištění kamene provádějte čistou vodou, lze použít i kartáček na zuby.

Informace o těchto žijících kamenech najdete na internetu, v knihách nebo v jiných úrovních vědění. Vy sami musíte ověřit které informace jsou pravdivé a které zkreslené nebo přikrášlené. Každopádně kameny jsou tu a byly objeveny proto, aby se používaly a zacházelo se s nimi dle vesmírných zákonů tak, aby nám předávaly to, k čemu byly stvořeny. Určitě zjistíte, že toho není málo. Pokud se rozhodnete opatřit si tyto kameny. Žádejte vždycky pár, tedy mužský a ženský kámen současně. Tyto kameny by neměly rozhodně chybět ve vaší osobní sbírce. Nejsou určeny do rukou návštěv a cizích lidí. Budou vám pomáhat, žít s vámi a doprovázet vás na vaší cestě tímto životem.

Hodně štěstí vám přeje kolektiv Magické pohody

 

 

 

O čem se psalo v iDNES.cz

Kuličky z Českolipska zkoumají vědci NASA

30. listopadu 2007

Českolipsko se podílí na zkoumání Marsu. Vyskytují se tu totiž unikátní kameny, vypadající jako kuličky či borůvky. Geologové je objevili už před 150 lety, nová místa našli studenti s místním geologem před pěti roky. Podle kuliček nyní vědci NASA zkoumají obdobné kameny na Marsu.

Kameny z Českolipska pomohou vědcům při zkoumání Marsu. (Ilustrační foto povrchu Marsu)

Unikátní kulovité kameny se zvláštní geologickou strukturou našli geologové na Českolipsku před 150 lety. Kameny i lokality, kde je našli, popsali ve svých knihách.

Po kamenných kuličkách se ale v Česku na konci 20. století slehla zem. Kromě pár starých exemplářů v muzeích se žádné nové železitokřemičité kuličky neobjevily.

Nová místa objevili studenti

Zlom nastal před pěti lety. A opět v tom hrálo roli Českolipsko. Studenti vedení místním geologem objevili nové lokality s těmito zvláštními kameny. Vědci teď podle kamenů z Českolipska zkoumají planetu Mars.

"Myslel jsem si, že lokality kuliček jsou pro vědu už dávno ztracené," přiznal Jiří Adamovič z Geologického ústavu Akademie věd, kde nyní ve spolupráci s americkým Národním úřadem pro letectví a kosmonautiku NASA probíhá výzkum unikátních kamenů z Českolipska.

"Starší odborná literatura popisuje kuličky velmi často. Jenže kohokoliv jsem se zeptal, tak mi tvrdil, že ty lokality už dávno zanikly. Dostávaly se ke mně zprávy o tom, že někdo je znovu hledal a nic nenašel. Pak ale nastal zlom,“ vypráví český vědec.

O svém výzkumu přijel ve středu přednášet do České Lípy na vědeckou konferenci, která se uskutečnila právě kvůli kuličkám podobným kamenům z Marsu. Konference proběhla na Střední odborné škole v Lužické ulici v České Lípě. Právě z této školy pocházejí studenti, kteří zvláštní kameny spolu se svým učitelem a geologem Pavlem Rücklem objevili. Po lokalitách se zvláštními kameny pátrají dál.

Někde se kuličky daly nabírat lopatou

"Dodnes jsme už zmapovali sedmdesát lokalit na Českolipsku. Na většině z nich jsme kuličky znovu objevili, o některých víme jen ze staré literatury. Dál je ale budeme sledovat, jednou se tu mohou znovu objevit," říká Pavel Rückl.

Na některých lokalitách objevili jen jeden nebo několik málo těchto vzácných kamenů. "Jinde jich bylo tolik, že by se daly nabírat lopatou. Mezi nejlepší lokality patří naleziště u Slunečné, Kamenického Šenova nebo Obroku u Dubé. První kuličky jsme našli v oblasti Horní Libchavy a Manušic u České Lípy," řekl geolog.

Železito-křemičité konkréce, jak se kameny odborně nazývají, jsou zatím známy jen ze dvou míst na světě: z národního parku Escalante v Utahu a z Českolipska. A podobné kameny objevily v roce 2004 také sondy Opportunity a Spirit na planetě Mars.

Od té doby začal v Utahu i v Česku výzkum pozemských kamenů, jehož cílem je získat co nejvíce informací o podobných kamenech na Marsu.

 

"Jak na Marsu, tak na Zemi vznikaly tyto kulovité útvary v pórovité hornině, a to pohybem vod bohatých na železo. To se i na Marsu dnes všeobecně přijímá a dokazuje to, že na Marsu před stovkami milionů let musela být voda v kapalném stavu," uvedl Jiří Adamovič z Akademie věd.

Čeští vědci spolupracují s NASA

Kvůli nálezům z Českolipska spolupracují čeští vědci s NASA. Českolipské kuličky už americkým vědcům poslali, společně s nimi vystoupili na několika mezinárodních konferencích. Teď společně připravují článek o magnetických vlastnostech kuliček.

Jejich výzkum v Česku není jednoduchý. Na podrobné analýzy by čeští vědci potřebovali miliony korun. "O našich výzkumech jsme dosud příliš nepublikovali na mezinárodní scéně. A to proto, že analytika je dnes drahá záležitost a my jsme odkázáni na to, kdo nám poskytne analýzy zdarma," objasnil Adamovič.

 

Vzácné kameny prý omladí vaše orgány

Obdobu unikátních kamenů, díky kterým se Českolipsko podílí na výzkumu planety Mars, můžete mít doma, nebo je nosit v kapse. Zatímco geologové na Českolipsku lokality se vzácnými kameny spíše tají a jejich polohu udávají jen obecně, kameny z amerického Utahu se běžně prodávají i na internetu.

Nabízejí je tady i české internetové obchody s minerály. Zájemcům je přitom vychvalují jako mýtické indiánské kameny, které působí na štěstí, životní energii i plodnost.

Prodávají se pod názvem Moqui Marbles, Kuličky Moqui, Šamanské kameny nebo Hromové či Bouřkové kuličky.

"Příznivě působí na omlazování orgánů a snižují lakotu a agresivitu," informuje jeden z obchodů. "Indiáni tyto kuličky používali nejen ke hrám, ale také při různých rituálech a šamanských obřadech."

Co se stane, když "kuličku z Marsu" budete držet v ruce?

"Lidé s vyšším krevním tlakem pocítí mírné brnění v rukách a lidé s nízkým tlakem teplo," popisuje Moqui Marbles další z internetových obchodů.

Ceny kamínku z Utahu, který má svou obdobu na Marsu i Českolipsku, se pohybuje od 120 do 1700 korun za jednu kuličku.

Nenahrazuje odbornou lékařskou péči, ale může významně pomoci. Je to na vašem svobodném rozhodnutí.

Hodně štěstí přeje kolektiv Magické pohody

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz