Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. ELIS-EZEP
  4. SADA ELIS-EZEP ARK-EVK-CL
SADA ELIS-EZEP ARK-EVK-CL

elis_ezep_evkelis_ezep_clelis_ezep_arksada_zaricu

Elis Ezep CL

20 minut

Hluboké bezpečné energetické čištění

Elis Ezep ARK

20 minut

Regenerace kamenů, šperků, kovů

Elis Ezep EVK

20 minut

Výroba aktivované vody z kamenů

 

MAGIE ZÁŘIČŮ ELIS EZEP - základní sada pro práci s kameny

Tato sada zářičů je určena pro rychlou a kvalitní práci s kameny, šperky a kovy. Zářiče byly navrženy dle starého učení a současných nových poznatků v této oblasti. Cílem této sady je kámen, či šperk nejprve dokonale zbavit možných nežádoucích negativních otisků převzatých například z těžby, zpracování nebo prodeje. Následně je tento kámen, šperk či kov regenerován. Získá tak zpět původní informačně energetický potenciál. Tento kámen či předmět následně vyzařuje čistou přírodní energii bez dalších přidaných vlivů a je možné s ním dále pracovat nebo ho nosit a čerpat tak jeho sílu a magický vliv.

Elis Ezep CL
Tento zářič byl navržen pro velmi účinné, hluboké čištění léčivých kamenů a šperků s důrazem na vysokou bezpečnost při tomto procesu. Obsahuje základy starého učení a nových poznatků současnosti. Energetické silné čištění léčivých kamenů převážně určených pro výrobu aktivované vody, dále pro kameny při využívání předání potřebné energie do prostoru, ve kterém se nachází. Toto platí i pro šperky a kameny určené k přímému nošení a používání. Doporučujeme při zakoupení kamene nebo jeho získáním, například darem, tento kámen, či šperk vždy energeticky očistit. Účinnost čištění prostřednictvím Elis Ezep CL je blízká principu zakopání kamene do země na dobu určitou nebo působením vnitřní dutiny solného svícnu. Výhodou tohoto procesu čištění prostřednictvím ELIS EZEP CL je vysoká bezpečnost. Odpadá zde riziko totálního vybití kamene, energetického poškození, například při dlouhodobém působení čištěním v soli.

Čištění: kameny opláchneme pod tekoucí vodou, lehce osušíme a položíme na předem aktivovanou podložku zářiče.
Celý proces trvá přibližně 20 minut. Po této době je již podložka neaktivní. Nežádoucí informace jsou tímto způsobem bezpečně vymazány. Jedná se například o informace a jejich otisky získané vlivem těžby, opracování, skladování, přepravy, prodeje, experimentů, zvědavých návštěv nebo černé magie. Kámen či šperk bude mít opět původní zdravé informace a dostatečný energetický potenciál pro následné dobití a regeneraci a to následně dle starého učení nebo dle nových poznatků, například prostřednictvím zářiče Elis Ezep ARK. Odpadá vám tak zdlouhavé čištění v zemi (například zakopáním na 14 dnů) nebo nebezpečným čištěním v soli s rizikem energetického poškození překročením doby čištění.

Elis Ezep ARK
Tento zářič byl navržen pro rychlou a kvalitní regeneraci léčivých kamenů a šperků. To znamená proces čištění a následného nabíjení. Zářič obsahuje základy starého učení a nových poznatků současnosti. Vodou omyté a osušené léčivé kameny položíme na předem aktivovanou podložku zářiče. Celý proces trvá přibližně 20 minut. V této době probíhá proces energetického čištění a následného nabití kamenů na nejlepší intenzitu, kterou kameny potřebují. Tímto je kámen energeticky ošetřen a je možné ho znovu použít nebo uložit na důstojné místo vhodné pro tento kámen či šperk.

Elis Ezep EVK
Tento zářič byl navržen pro rychlou a kvalitní výrobu aktivované energetické vody z léčivých kamenů a šperků. Obsahuje základy starého učení a nových poznatků současnosti. Je velkým pomocníkem pro ty, co využívají harmonizační potenciál kamenů a vyrábí z nich aktivovanou vodu s pozitivními účinky na naše tělo, respektive celou bytost. Tento současný způsob výroby umožňuje zkrácení času potřebného pro přenos informace a energie kamene do nádoby s vodou. Celý proces trvá přibližně 20 minut. Vlastnosti takto aktivované vody jsou v porovnání se starým učením stejné nebo lepší. Energetický potenciál bývá silnější a odpadá zde zdlouhavý, dříve užívaný proces výroby aktivované vody z kamenů a to potřebnou dlouhou dobou působení, v praxi po dobu 12 až 24 hodin. Kameny lze pak dále následně rychleji a důkladně regenerovat podložkou zářiče Elis Ezep ARK. Není potřeba zakupovat více stejných sad kamenů pro dlouhodobou výrobu konkrétní aktivované vody. V praxi to vypadalo tak, že jedna sada byla v nádobě s vodou a probíhala výroba aktivované vody. Mezitím druhá sada regenerovala (slunce, měsíc, drůza apod.), aby byla schopna předat další informační potenciál. Podložky se zářiči typu EVK, ARK, CL tvoří výjimku jak pracovat s osobními zářiči. Nejsou určeny pouze pro jednu osobu, ale může s nimi pracovat celá rodina.

Výroba aktivované vody:
Čisté kameny vložíme do připravené nádoby, nejlépe skleněné, doplníme vodou a nádobu postavíme na předem aktivovanou podložku Elis Ezep EVK. Po 20ti minutách je proces ukončen a aktivovanou vodu přelijeme, například do čisté PET lahve nebo skleněné lahve a průběžně popíjíme dle receptur. Voda je připravena k užívání. Tato voda by neměla být v přímém kontaktu s kovem, mohlo by dojít k nežádoucímu energetickému úbytku. Kameny opatrně odebereme, opláchneme pod vodou, osušíme a necháme regenerovat 20 minut na předem aktivované podložce Elis Ezep ARK. Kameny jsou takto opět připravené k dalšímu použití. Úspěšnost těchto alternativních metod je závislá na důvěře a osobním přístupu.
Tímto způsobem lze vyrábět rychle a kvalitně aktivovanou vodu z většiny kamenů, které jsou vhodné pro tuto metodu přímého vkládání do vody. Z naší nabídky můžeme doporučit, například sady kamenů M1 až M6. Lze samozřejmě vyrábět energetickou vodu i z jednotlivých kamenů. Doporučujeme, než začnete s vlastními experimenty, předem se seznámit s vlastnostmi kamenů, například v odborné literatuře.
Aktivace zářiče se provádí lehkým setřením pravou rukou přes plochu s obrázkem, ve směru od shora dolů, tedy ve směru k tělu, s přidržováním podložky levou rukou v levém horním rohu. Podložka je tak aktivována. Aktivaci zářiče provádíme vždy před každým použitím.

Dodržujte prosím doporučené postupy při práci, jinak nelze očekávat požadované výsledky. Zadní strana zářiče (bez obrázku), může výrazně odebírat energii. V tomto směru cca 100cm by neměl být žádný biologický materiál (tekutiny, potraviny, rostliny, zvířata). Při odkládání zářiče, doporučujeme zadní stranu směřovat do sklepních, půdních nebo prázdných prostor, kde se předpokládá absence biologického materiálu. Nenechávejte v těsné blízkosti zářiče žádný jiný podobný zářič nebo spotřebič vyzařující jiné energetické pole. Mohou se účinky vzájemně negativně ovlivnit. Bezpečná vzdálenost je doporučována 80cm. Stůl nebo police je vhodné místo pro práci se zářičem. Nepoužívejte zářič k jiným účelům, než pro které byl navržen. Podložku zářiče nepřekládejte, neohýbejte. Životnost zářiče je 10 let od jeho první aktivace. Přejeme hodně pozitivní harmonizační energie všem uživatelům.

 

Pro osobní konzultace, informace, využijte prosím
kontaktní e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz
nebo tel: 604379000
Děkujeme za zpětnou odezvu.
Kolektiv Magické pohody
2015

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz