Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. 11-20
  4. MAGICKÝ VLIV KAMENŮ
Magický vliv kamenů – fantazie nebo realita?

 

 

Energie kamenů může vyvolat požadovanou změnu.

Smyslem této dávné i současné magie, je zkvalitnit náš současný reálný život. Doplnit mezery, opravit chyby a nedostatky a to v různých rovinách, či úrovních. V dobách minulých se o mystických vlastnostech kamenů nepochybovalo. Jsou a budou to přírodní magické nástroje, které můžeme využít pro vyvolání změny, poskytnutím síly nebo léčivé informace, stejně tak jako rostliny, barvy, zvuky, kovy, vůně. Příroda nás obdařila těmito zdroji a možností využít tento potenciál. I v současné době to jsou pomocníci pro široké využití při různých problémech, disharmoniích, venkovních vlivů nebo zdravotních problémech.

Primární informační pole kamene nám poskytuje informaci o základním vlivu kamene na oblasti fyzického těla, duševní i duchovní. Pokud vybereme oblast působení, například kámen pro posílení štěstí nebo obráceně na potlačení smutku. Řešíme tímto způsobem vyrovnání sil protikladů. Energie kamenů nám tak mohou umožnit návrat do harmonického stavu, který je základem našeho zdraví, myšlení, konání. Pokud dovolíme vědomě příjem těchto vlivů, či sil a nejsou zde osudové karmické bloky nebo jiné překážky, můžeme čerpat tyto přírodní zdroje s pozitivním výsledkem. Tvary, barvy kamenů nebo přidaných kovů nám poskytují další energie nesoucí informační pole pro doplnění nebo posílení vlivu kamene.

Někteří znalci popisují vlivy kamenů jako klíče k uvolnění vlastního potenciálu v lidské bytosti. Důležité na tom však je, že výsledek je stejný a dochází tak k očekávané změně.

Tyto kameny jsou v podstatě levné a dostupné zdroje širokého využití. Dle našeho názoru je lze stále úspěšně použít v dnešní době. Energie kamenů může za splnění určitých podmínek vyvolat změnu. Jedná se nejen o vlastnosti připisované základním silám jednotlivým kamenům, jejich kombinacím a působením významného doplňkového barevného vlivu, který rozšiřuje vlastnosti kamene o další možnosti.

Výčet magického vlivu kamene zde ještě nekončí. Vybrané kameny lze energeticky upravit. Lze tedy dále rozšířit jejich vlastnosti nebo mnohonásobně zesílit jejich energetický vliv tam, kde je potřeba vyvolat změnu. Fantazie nebo realita?

V praxi, v dnešní době využíváme energie kamenů jak v přírodní formě, která jim byla dána na počátku (primární informační pole), tak v rozšířené formě, kterou vybrané kameny umožňují (využití magického záměru). Jejich energetické vyzařování je intenzivnější a vliv cílenější. Proces není rychlý, jak bychom si přáli, ale je účinný, levnější a zdravější.

Magie, je i tak přírodní proces, který lze za splnění určitých podmínek využít. Uplatněním magie na tyto kameny lze tyto síly dále uvolnit, řídit, zesilovat a směrovat. Přívěšek, amulet, talisman, magická miska, skupiny kamenů, kámen do ruky, orgonit a další. To vše lze nazvat přírodním energetickým zářičem, který nás může pozitivně ovlivnit tam, kde je to potřeba.

Níže je stručně uvedeno, co převážně hledají naši zákazníci:

Posílení vlastní identity

Posílení ve fyzické rovině

Doplnění životní energie

Potlačení zlozvyku

Ochrana

Odrušení

Magická potřeba

Léčení

Poruchy

Alergie

Dysfunkce

Podpora

Prevence chorob

Aktivace

Duchovní komunikace

Meditace

Spiritualita

Relaxace

Zklidnění

Uzemnění

Rovnováha

Moudrost

Aktivita

Láska

Štěstí

Sexualita

Potence

Plodnost

Problémy, potíže a těžkosti různého druhu od emocionálních až po zdravotní, má jistě každý z nás. Mnoho zdánlivě neřešitelných situací může překvapivě dospět ke zdárnému konci za použití jedné z nejstarších metod na světě a tou je působení kamenů. Nejlepší výsledky v působení kamenů jsou dosaženy základním měřením před nákupem těchto kamenných pomocníků, proto doporučujeme vždy radiostetické otestování našimi kolegy a poradit se předem s výběrem vhodného kamene nebo pomůcky. Při zdravotních problémech může energie kamene být dobrou podporou při medicínské nebo psychoterapeutické léčbě. Nezapomeňte se poradit se svým lékařem praktikujícího poznatky přírodního léčitelství.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz