Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. 11-20
  4. ČISTIČKA ELEKTROSMOGU WIFI
ČISTIČKA ELEKTROSMOGU VČETNĚ WIFI a více.

 

Budeme hovořit o neutralizaci, potlačení, vyrušení škodlivého elektromagnetického záření. Málokdo asi tuší, že kabely a elektrické spotřebiče vyzařují elektromagnetické záření, které našemu organismu neprospívá a stále ho zatěžuje. S nástupem mikrovln v podobě známých mikrovlnek a dnes mobilních telefonů a sítí WIFI je náš imunitní systém zatěžován a hodnoty naší životní energie jsou jako na houpačce. Každý z nás to nepřímo pociťuje v různých podobách, jako je únava, ospalost, nedostatek energie, nervozita, častější nemoci v raném věku, ty těžší v pozdním věku. Hodně se na tom podepsal i náš životní styl, zejména životospráva a kvalita potravin, ale stále je možnost něco změnit a zlepšit.

V našem případě jde o potlačení negativního vlivu elektrosmogu na náš organismus celkově. Dle našich studií a měření jsme dospěli k několika řešením. Negativní vliv elektrosmogu lze potlačit až o 90%. Škodlivou energii lze vyrušit nebo potlačit zase energií. Různá měření potvrdila tuto hypotéku. V době rozmachu orgonitů jsme vyvíjeli orgonity zaměřené na tento problém. Dnes se vyrábí mnoho krásných orgonitů, ale při měření jejich malé účinnosti se jedná spíše o módní šperk. Velká škoda. Výrobců kvalitních výkonných orgonitů je opravdu málo.

V současné době máme velké úspěchy v účinnosti pomocí energetických dvojic, které pracují jako komplementární dvojice a vzájemně se ovlivňují a doplňují. Jedná se o přesné sestavy kamenů kombinované s trubičkových zářičem BTA MS. Oba moduly jsou malé a dají se schovat v bytě či místnosti. Naměřené škodlivé hodnoty poklesnou na minimu. Měření prostorové zdravé energie v místnostech nám ukáže vyšší hodnoty, které by měly být vyšší jak naše životní energie, abychom v těchto místností mohli čerpat potřebnou energii pro další aktivity či energetické výdaje spojené s prací, sportem, zábavou nebo pro podporu léčby při náhodném onemocnění. Každý den máme energetické výdaje a příjmy. Je to podobné jako u baterie. Nedobiješ jí, nemáš. Jsme-li trvale v nízkých hodnotách, naše tělo nám to rychle dá vědět. V horších podobách například sníženou imunitou nebo až nemocí.

Dnes využíváme poslední testované účinné řešení a to kombinace vybraných kamenů a trubičkový zářič BTA MS. Elektrosmog byl potlačen, lépe řečeno neutralizován a prostorová energie v místnosti vystoupala na zdravé hodnoty. Pro zájemce o tuto službu, pošlete e-mailem fotografie zájmových místností. Prostory měříme metodou vzdáleného přístupu. Tato informace je získána a vyhodnocena ze zaslané fotografie. Není třeba nikam cestovat. Šetříme tak čas a peníze za cestování. Navíc zákazník získá informaci, zda se v těchto prostorách nevyskytují anomálie v podobě GPZ, psychozón či jiných problémových míst, dále získá informaci jaká je jeho životní energie večer a ráno. Stačí zaslat fotografii postele, kde spí nebo kde naposled spal. Toto měření stojí 300 Kč a je účtováno a fakturováno jako služba. Získáte tak zajímavé informace o svém bytě či domě a to za to určitě stojí. Přejeme všem zákazníků pohodu a relax v těchto místnostech.

Pro osobní poradenství, či informace, využijte prosím náš:

ROZCESTNÍK PŘI NÁKUPU ZDE

Děkujeme všem zákazníkům za zpětnou odezvu a zajímavé postřehy.

*********************************

Vyřizuje jednatel Luděk Červenka, Dotazy - konzultace:

Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

V sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK: najdete služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody 2017

*********************************

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz