Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. ČLÁNKY
  3. 01-10
  4. ENERGETICKÉ PŮSOBENÍ KAMENE
ENERGETICKÉ PŮSOBENÍ KAMENE


Energetické působení kamene a jeho používání zařazujeme do našich článků postupně, jak nám čas dovolí. Tyto informace se často z různých zdrojů svým popisem působení a používání rozcházejí. Dokonce mohou být některé vlastnosti nepřesné. V některých případech důležité informace o vlastnostech těchto kamenů scházejí. Obecné (jednoduché) informace jsou bezpečné, však lidem hledajícím chybí to hlavní a to je návod na jejich správné používání, ošetřování a správné využití jejich energetického potenciálu. To že určitý kámen má tyto vlastnosti, je krásné, ale aby to fungovalo tak jak se píše, je věc druhá. A zde je třeba více informací pro ty, kteří mají zájem a věří, že kameny mají určitou energii a působí v různých rovinách nebo na konkrétní tělesné orgány. Energie kamenů není tak silná, aby ji cítil každý, nebo běžné měřicí přístroje. Energie kamenů působí pomalu a dlouhodobě a při správné diagnostice problému působí tam kde má. Tedy řeší příčinu a uvádí tělo do harmonie. Zdravotní nebo jiný problém je vyřešen.
Je to podobné jako ve fytoterapii. Však známé je i lepší využití. Třeba přesnější návody na výrobu čajů a tím získat nejen dokonalé léčivé vlastnosti rostlin, ale i přijímat z nich tak potřebnou energii pro člověka.
Doporučujeme vážným zájemcům studovat tyto informace z „odborných“ knih a ověřených zdrojů.

Energetické působení kamenů je u nás, na „MAGICKÉ POHODĚ“ součástí dlouhodobé studie s využitím dostupné literatury, experimentální psychologie, prací v alfa hladinách, s využitím mentálních technik a konzultací s odborníky v tomto oboru. Tyto informace jsou postupně zpřístupňovány na webové prodejně a po ukončení studií je poskytneme knižnímu vydavatelství.

Děkujeme za pochopení.
MAGICKÁ POHODA kolektiv pracovníků

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz