Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 296,00 Kč (11,84 EUR)
skladem
NAŠE CENA 299,00 Kč (11,96 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 232,00 Kč (9,28 EUR)
INSPIRUJTE SE

Hledám kámen na zlepšení sexuality, potence nebo plodnosti

Hledám kámen na zlepšení sexuality, potence nebo plodnosti

 

Pro usnadnění hledání a měření, je dobré více upřesnit, co potřebujete posílit. V dnešní uspěchané době plné stresů a shonu, chemicky ošetřených potravin, nezdravé životosprávy a dalších negativních vlivů, je problém naše tělo udržet zdravé a v kondici ve všech směrech.

 

Například neplodnost mužů. Statistické výsledky hovoří o stálém snižování počtu živých spermií. Důvodů bude pravděpodobně více.

Ženy jsou částečně neplodné vlivem uzavřených vejcovodů. Jeden z důvodů může být, že tělo nemá dostatek stavebních prvků pro tvorbu plodu. Problém známý u veganů nebo vegetariánů v podobě nedostatku potřebných bílkovin.

Potence. Pokud problém není v psychice samotné, hledejme podporu ve zdravých potravinách tuto potřebu posilující. Přírodní afrodisiaka.

 

Obecně známých informací na naše problémy je dostatek. Hledejme však informaci, která je ušita na potřeby našeho těla.

 

Pro podporu našich potřeb můžeme využít i sílu kamenů k tomu určených, dále elixírů (energetická voda z vybraných kamenů) a magických misek. Proto hledáme a měříme potřebnou shodu, interakci, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků. Touto metodou se lze přiblížit ke správné volbě a potřebných vlivů. Nehledáme název příčiny a složité vazby různých systémů a orgánů. Hledáme kámen nebo kameny, které nám mohou pomoci tam, kde je opravdu potřeba. Energie kamenů působí dlouhodobě a pomaleji. Pomůžeme vám s výběrem vhodného kamene nebo magickou miskou. Záleží také na vás, co pro svůj záměr uděláte sami. Například důvěra v působení energie kamenů, vlastní rozhodnutí a potřebnou schopnost příjmu těchto energií.

 

Tato měření provádíme metodou vzdáleného přístupu pomocí zaslaných fotografií, ze kterých získáme potřebné informace. Použitá metoda je v dnešní době pro zákazníka mnohem jednodušší, rychlejší a levnější. Šetří se tak čas a peníze za dopravu. Stačí využít internet.

 

Jedná se o placenou službu, která podléhá řádnému zdanění. K získání těchto informací potřebujeme souhlas klienta (žadatele). Vyhledání potřebných informací je diagnostikováno ze zaslané fotografie žadatele.

 

Jak dále postupovat:

 

Pokud jste rozhodnuti využít tyto služby,

zašlete na e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

1. svůj dotaz: Sexualita, potence, plodnost (vyberte)

2. jednoduchou fotografii žadatele

3. odešlete

 

Tímto krokem nám poskytujete potřebný mentální souhlas k měření.

Pokusíme se Vám pomoci najít nejlepší řešení.

Děkujeme vám za projevenou důvěru.

 

Během platební transakce je zpracován Váš dotaz a po převedení částky na náš účet obdržíte požadovanou odpověď a daňový doklad „fakturu“ za poskytnutou službu.

 

Upozorňujeme, že veškerá měření, pokud se týkají zdraví a léčení, jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují lékařské vyšetření nebo jiné odborné léčení klasickou medicínou.

Děkujeme Vám za pochopení a projevenou důvěru.

 

*****************************************************************************************************

 

Cenu této služby naleznete v sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK.

 

Vyřizuje Luděk Červenka,

Dotazy - konzultace: Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

Budete následně vyzváni k předem zaplacení smluvní částky dle ceníku.

Zde najdete i jiné služby, které poskytujeme.

 

© Kolektiv Magické pohody

 

 

 

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.