Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Prosím o změření obytných prostorů na výskyt negativních anomálií, GPZ
Prosím o změření obytných prostorů na výskyt negativních anomálií, GPZ

Prosím o změření obytných prostorů na výskyt negativních anomálií, GPZ

 

Účelem těchto měření je zjištění stavu energetického potenciálu v místnostech, kde přebýváme, pracujeme nebo jen odpočíváme. Zjistíme tak, zda tyto místnosti mají, či nemají dostatečný potenciál pro zdravý pobyt. Protože v těchto prostorách trávíme více času, je dobré se jim věnovat a nepodceňovat tuto skutečnost. Dle našich studií a měření jsme rozdělili tyto prostory do čtyř základních skupin na:

 

Nebezpečné

Nízké (nezdravé)

Optimální (běžné)

Vyšší (zdravé, harmonizační)

 

Tyto koncentrace různých typů energií ovlivňuje více faktorů. Mezi ně patří obecně řečeno několik druhů GPZ, včetně dalších anomálií působících ze země, vliv podloží, vodních toků a jejich křížení, umístění stavby, vliv stavebních materiálů, vliv předchozích majitelů a jejich otisků, působení nevhodných předmětů v místnosti, zatížení elektrosmogem, negativní vlivy působící zvenčí, vliv cizích nežádoucích osob a psychozóny.

 

Každý z nás má svůj vlastní energetický potenciál, se kterým hospodaří v průběhu celého dne, každý den, po celý život. Jeho nadměrný úbytek, či nedostatek se projevuje zpravidla únavou, poklesem aktivní činnosti, oslabením. V případě, že tělo je dlouhodobě oslabené, je více náchylné na různé nemoci, či zdravotní problémy.

Dlouhodobý pobyt v zónách je pro nás nebezpečný. Mohou projevit vážné zdravotní problémy. Nikdo z nás rozhodně nestojí, aby ho tento problém potkal, například v podobě cukrovky, mozkové mrtvice, infarktu, Alzheimeru, Parkinsona atd.

 

Naše energetické příjmy a výdaje by měly být v lepším případě vyrovnané, tedy v rovnováze. Pro srovnání uvedu příklad s akumulátorem, který používáme například v automobilu. Pravidelně ho musíme zásobovat elektrickou energií, abychom jí posléze mohli čerpat. Pokud včas nedoplníme tuto energii, akumulátor nám ztrácí svůj výkon, až zcela přestane plnit svou funkci. Podobně je to tak s naším tělem.

 

V případě, že naměřené hodnoty prostor jsou nízké, existují možnosti, jak tuto energii upravit, aby nás posilovala a udržovala naše tělo jako akumulátor stále připravené plnit úkoly. Lze tímto způsobem dále upravit slabý potenciál vody z řádu (viz BTA), či studny, uskladněné potraviny, nápoje, či využít sílu osobního harmonizéru, například dnes užívaný harmonizátor EAST.

 

Na základě výsledků měření ze zaslaných fotografií e-mailem nebo měřením přímo na místě, se vypracuje optimální návrh celkového řešení, který je vypracován přesně na podmínky každé místnosti, bytu, či celého domu, případného odklonění GPZ, včetně návrhu na posílení potenciálu vody. Nejedná se tedy o univerzální řešení. Každý prostor má své určité energetické podmínky a je potřeba k tomuto prostoru přistupovat individuálně a cíleně. Tedy s větší přesností a účinností.

 

Pro očistu a transformaci prostorů se středním dosahem, trvalého účinku vyrábíme laděné orgonity s aktivním jádrem. Jedná se o přesný poměr kovů a minerálů. Tyto orgonity zpravidla pracují jako komplementární dvojice s přírodním zářičem, například ozdobnou miskou s vybranými minerály (magická miska). Každý kámen v této misce plní svou funkci. Tato dvojice odfiltruje negativní složku a navýší potenciál místnosti. Pokud máme zájem navýšit i slabý potenciál vody, kterou pijeme, vaříme z ní a koupeme se, protože i toto je způsob příjmu energie, přikládáme k potrubí zařízení pro energetickou úpravu vody zářiče, modely typu BTA, které slouží k rychlému navýšení potenciálu proudící vody v trubkách nebo stojaté vody ve studni. BTA lze jednoduše přiložit k filtračnímu okruhu bazénů nebo k cirkulaci teplé vody v topení. Vysoký zdravý energetický potenciál tak působí do svého okolí prostřednictvím potrubí a radiátorů. U některých modelů BTA je upřednostněna ochrana proti usazování minerálních látek ve vodě a vzniku patogenů jako jsou koliformní bakterie a jiné nežádoucí mikroorganismy, které my ke svému zdravému životu opravdu nepotřebujeme.

 

Pokud vás opravdu zajímá, v jakém prostředí žijete, či pracujete,

pak stačí zaslat jednoduché fotografie zájmových prostor na e-mail:

Do přílohy přidejte fotografie.

 

(Jedná se například o byt, dům, chata, pracoviště, skladové prostory apod.)

Tuto částku fakturuje samostatně jako službu.

Na základě žádosti o měření (e-mail), vám bude zaslána faktura za poskytnuté služby. Je třeba tuto částku zaplatit předem bankovním převodem. Následně, po převedení této částky, Vám bude zaslán e-mailem do tří dnů vypracovaný návrh řešení na energetickou úpravu zmiňovaných prostor. Děkujeme za pochopení.

 

Tato měření provádíme metodou vzdáleného přístupu pomocí zaslaných fotografií, ze kterých získáme potřebné informace. Použitá metoda je pro zákazníka mnohem jednodušší, rychlejší a levnější. Šetří se tak čas a peníze za dopravu. Stačí v dnešní době využít internet.

 

Jak dále postupovat:

 

Pokud jste rozhodnuti využít tyto služby,

zašlete na e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

1. svůj dotaz: Měření GPZ, anomálií

2. připojte jednoduché fotografie místností

3. odešlete

 

Tímto krokem nám poskytujete potřebný mentální souhlas k tomuto měření.

 

Během platební transakce je zpracován Váš dotaz a po převedení částky na náš účet obdržíte naměřené výsledky daňový doklad „fakturu“ za poskytnutou službu a návrh řešení.

 

INFORMACE K MĚŘENÍ PROSTORŮ

Jak na to.

 

Všechna provedená měření se běžně diagnostikují ze zaslaných fotografií nebo z jednoduchého půdorysného nákresu a to metodou vzdáleného přístupu.

Zašlete prosím tyto podklady nebo jednoduché fotografie místností, které potřebujete změřit. Uveďte, zda se jedná o panelový nebo rodinný dům, popřípadě patro.

Každý obrázek pojmenujte.

Například ložnice, dětský pokoj, hala, pracovna, pokoj hostů, obývací pokoj atd.

Uveďte zdroj vody jako vlastní studna, vodovodní řád apod.

Doporučuji poslat také jednu fotografii se sklenicí pitné vody třeba z kuchyně.

Je to z důvodů měření potenciálu vody, zda není také energeticky ovlivněna.

 

Fakturu za poskytnuté služby vám zašleme na váš e-mail

po provedeném měření, zároveň s výsledky a návrhem řešení.

Pro fakturační údaje prosím také uveďte adresu a telefon.

 

1. Faktura

2. Výsledky naměřených hodnot

3. Návrh řešení

 

AKCE 2016

Sleva + magický dárek při objednávce komponentů k odrušení.

 

Pokud se na základě tohoto měření rozhodnete pro realizaci nákupu odrušovacích komponentů do vašeho bytu, či domu, vytvoříme sestavu a kalkulaci, kterou vám zašleme ke konečnému schválení a zahájení výroby.

Při platbě předem a nákupem zboží nad 3000,- získáváte dopravu zdarma.

 

 

Pro získání vlastní slevy až 30 %

z celkové částky za objednané zboží (bez poštovného) pro kvalitní odrušení Vašich prostor, stačí kdekoliv v ČR kontaktovat další 3 zájemce o tuto službu měření prostorů. Tato sleva je platná do doby expedice a to do 14ti dnů, potřebného času na výrobu komponentů, fakturace a expedice zboží na vaši adresu, prostřednictvím PPL. Během této doby, 14ti dnů, můžete kontaktovat další zájemce, kteří se nám závazně přihlásí na měření a zaplatí předem poplatek 300 Kč, s touto službou spojený. Zájemci získaní přes Vás musí mít objednané měření a též i zaplacené do doby expedice Vaší objednávky, aby Vám mohla být ve fakturaci uplatněna sleva.

Získáte tak plnou slevu 30%. Za každého zákazníka přihlášeného na základě Vašeho doporučení, získáte slevu 10%. Slevy se sčítají 10 + 10 + 10 až do hodnoty 30%. Zákazník uvede vaše jméno a číslo měření (039/062016).

Sleva se vztahuje k první objednávce.

 

Každý zákazník, který dosáhne slevy 30%, obdrží od nás dárek ve formě magické misky s kameny pro posílení osobní životní energie a imunity.

 

Děkujeme Vám za projevenou důvěru pro měření místností a děkujeme za poplatek 300 Kč s touto službou spojený. Informace o zákaznících a naměřených hodnotách dalším osobám nesdělujeme.

 

V případě dotazů volejte: 604379000

e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

sekce diagnostiky

 

Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

 

*****************************************************************************************************

 

Cenu této služby naleznete v sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK.

 

Vyřizuje Luděk Červenka,

Dotazy - konzultace: Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

Budete následně vyzváni k předem zaplacení smluvní částky dle ceníku.

Zde najdete i jiné služby, které poskytujeme.

 

© Kolektiv Magické pohody

 

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz