Jako poděkování za VÁŠ NÁKUP na webu MAGICKÉ POHODY obdržíte v balíčku energetický zářič a dále pak ZÍSKÁVÁTE OD NÁS v emailu výraznou SLEVU na měření prostoru 1 místnost
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Hledám kámen pro celkové energetické posílení
Hledám kámen pro celkové energetické posílení

HLEDÁM KÁMEN NA ENERGETICKÉ POSÍLENÍ

 

 

Pokud se jedná o vlastní životní energii, tedy osobní energetický potenciál, s kterým hospodaříme po celý den a celkové energetické příjmy jsou nižší jak celkové výdaje, hledáme cestu jak tento rozdíl uvést do rovnováhy. Naše tělo během 24 hodin přijímá mnoho různých energií. Uveďme alespoň několik příkladů. Čerstvé potraviny, pobyt v přírodě, vliv barev, vliv zvuků, odpočinek, dobrá nálada, příjemné prostředí apod. Výdaje: pobyt v prostorech s nízkým potenciálem, například GPZ a jiné anomálie, konzervované potraviny a nápoje, negativní myšlení, závist, hádky, fyzická a duševní zátěž, starosti, elektrosmog, nedostatek odpočinku apod.

 

V těchto případek hledáme cestu snížení známých negativních vlivů a navýšení těch pozitivních. Jako pomocný zdroj pro doplnění energie lze použít i energii kamenů. V prvé řadě hledáme kameny projektivní, které nejvíce odpovídají potřebám našeho těla. Pokud věříme na tyto přírodní zdroje a jsme schopni tyto energie přijmout, hledáme osobní posilující kámen nebo skupinu kamenů pro posílení prostoru, ve kterých pracujeme nebo odpočíváme. Dále doporučujeme nechat si změřit tyto prostory na výskyt GPZ a dalších anomálií s nízkým energetickým polem. Tyto nevhodné prostory nás trvale oslabují. Je dobré vyloučit nebo potvrdit toto podezření.

 

V případě, že máme energetické oslabení některého orgánu v těle z důvodů poškození, nemoci atd., doplňujeme tuto energii přímo tam, kde je jí potřeba. Hledáme tedy vhodné kameny pro tento účel.

 

Zde nám může pomoci vlastní diagnostika (měření). Toto měření provádíme metodou vzdáleného přístupu pomocí zaslaných fotografií, ze kterých získáme potřebné informace. Tato metoda je pro zákazníka mnohem jednodušší a levnější. Šetří se čas a peníze za dopravu. Stačí v dnešní době využít internet.

 

Jedná se o placenou službu, která podléhá řádnému zdanění. K získání těchto informací je potřeba dostatek času, vhodné podmínky a souhlas klienta (žadatele). Vyhledání potřebných vlastností vhodného kamene nebo jiné informace je diagnostikováno ze zaslané fotografie žadatele. Lze tak dosáhnout vysoké shody informační energie kamene s osobou žadatele a dále se ověří, zda je žadatel schopen tyto informace přijmout. Jeho odmítavý přístup nebo obecně nedůvěra může tyto pozitivní energie kamene blokovat.

 

Jak dále postupovat:

 

Pokud jste rozhodnuti využít tyto služby,

zašlete na e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

1. svůj dotaz (popište zdravotní problém)

2. jednoduchou fotografii uživatele

3. jednoduchou fotografii žadatele, pokud není žadatel uživatelem

 

Tímto krokem nám poskytujete potřebný mentální souhlas k měření.

Pokusíme se Vám pomoci najít nejlepší řešení. Děkujeme vám za projevenou důvěru.

 

Pokud tuto informaci žádáte pro jinou osobu, například jako dárek apod., je zapotřebí jejího mentálního souhlasu k měření a její fotografii. U nezletilých dětí ve své péči dává souhlas jeden z rodičů, zákonný zástupce. Totéž platí pro nesvéprávné.

 

Během platební transakce je zpracován Váš dotaz a po převedení částky na náš účet nebo v nejkratší možné době obdržíte požadovanou odpověď a fakturu za poskytnutou službu.

 

Upozorňujeme, že veškerá měření jsou pouze informativní a nenahrazují lékařské vyšetření nebo jiné odborné léčení klasickou medicínou.

Děkujeme za pochopení.

 

*****************************************************************************************************

 

Cenu této služby naleznete v sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK.

 

Vyřizuje Luděk Červenka,

Dotazy - konzultace: Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

Budete následně vyzváni k předem zaplacení smluvní částky dle ceníku.

Zde najdete i jiné služby, které poskytujeme.

 

© Kolektiv Magické pohody

 

 

 

pravni_kvalita 

 

MAGICKÁ POHODA
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou
27801
Kontakt pro dotazy na stav Vaší objednávky,
prodej zboží, informace obchodního charakteru:
magicka.pohodazavinacseznam.cz
737 597 555
(PO-PÁ = 17:00-21:00)
23.12. – 01.01. ZAVŘENO

*  Prodávající prohlašuje, že je registrován u Puncovního úřadu ČR pod registračním číslem 14736.
Poradna:
info.magicka.pohodazavinacseznam.cz
tel: 604 379 000
Po-Ne 9:00 - 22:00 hod
Měření GPZ, informace energetického charakteru,
vlastnosti kamenů, magické misky, zářiče, odrušovače, orgonity. 
© 2009 - 2022 www.magicka-pohoda.cz – všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz