Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA 190,00 Kč (7,60 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 190,00 Kč (7,60 EUR)
skladem

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 276,00 Kč (11,04 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 257,00 Kč (10,28 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 299,00 Kč (11,96 EUR)
INSPIRUJTE SE

Hledám kámen na harmonizaci (osoby a prostoru)

 

Hledám kámen na harmonizaci (osoby a prostoru)

Pokud to bude v našich silách, rádi vám pomůžeme.

 

I v tomto případě jsou k dispozici různé možnosti. Mezi opomíjené možnosti patří vysvěcení domu, či bytu. Vzniká tak důležitá ochrana domu před negativními vlivy a harmonie s jejími uživateli.

Mezi obecně známé párové kameny patří například Moqui Marbles. To co je dobré pro indiány z Utahu, pro znalce nebo lidi, kteří s těmito kameny umí pracovat, nemusí být dobré pro každého zájemce.

 

Každý prostor však má jiné energetické podmínky a tak volíme cestu měřením shody uživatele a prostoru v našich podmínkách a současnosti. Výběr se rozšíří o barvy, květiny a kameny a jejich účinků, o kterých se běžně nepíše. Protože skutečné potřeby prostorů a osob zde žijících jsou složité, vzájemně se ovlivňující a propojené, volíme také vybrané sady kamenů, pozitivně ovlivňující potřeby v různých rovinách a vzájemných vazeb. Takto tvořené sady kamenů nazýváme: „Magické misky“. Tato miska je vždy sestavena na základě měření a kameny působí nejen jako jednotlivě, ale jako skupina. Tato skupina vyzařuje energii, kterou bychom u jednotlivých kamenů nenašli. Získáváme tak další informačně energetický potenciál využitelný pro naše potřeby i prostoru současně. Zde se musí již každý rozhodnout sám.

 

 

 

Jak dále postupovat:

 

Pokud jste rozhodnuti využít tyto služby,

zašlete na e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

1. svůj dotaz: Harmonizace osob a prostoru

2. fotografie uživatelů

3. fotografie místností

 

Tímto krokem nám poskytujete potřebný mentální souhlas k měření.

Děkujeme vám za projevenou důvěru.

 

Během platební transakce je zpracován váš požadavek a po převedení částky na náš účet nebo v nejkratší možné době obdržíte požadovanou odpověď a fakturu za poskytnutou službu. V praxi je to cca 3 až 5 dnů.

 

Upozorňujeme, že veškerá měření jsou pouze informativní a nenahrazují lékařské vyšetření nebo odborné léčení. Děkujeme za pochopení a projevenou důvěru.

 

*****************************************************************************************************

 

Cenu této služby naleznete v sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK.

 

Vyřizuje Luděk Červenka,

Dotazy - konzultace: Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

Budete následně vyzváni k předem zaplacení smluvní částky dle ceníku.

Zde najdete i jiné služby, které poskytujeme.

 

© Kolektiv Magické pohody

 

 

 

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.