Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3MAGNETITNOVÁ STUDIE NA NAŠEM WEBU: MAGNETIT... arr3MĚŘENÍ PROSTORŮ    MĚŘENÍ PROSTORŮ + GPZ  -  ZDRAVÉ – NEZDRAVÉ BYDLENÍ   Účelem těchto měření je zjištění stavu... arr3INFORMACEVětšinu našeho zboží KUPUJETE TO CO VIDÍTE Nekupujete tak zajíce v pytli, ale obdržíte vyobrazený... arr3Hledám kámen dle znamení zvěrokruhu Kameny zvěrokruhu nás pozitivně ovlivňují, podobně jako je to u planet a hvězd, které byly v době... arr3MAGICKÁ POHODANáš rodinný podnik se zabývá nejen prodejem těchto kamenů, ale i dlouhodobým vlastním studiem, které...

ZBOŽÍ V AKCI

NAŠE CENA 190,00 Kč (7,60 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 130,00 Kč (5,20 EUR)
INSPIRUJTE SE

KONTAKTY

MAGICKÁ POHODA - Alena Červenková
Hybešova 162/11
Kralupy nad Vltavou, 27801
tel: +420 737 597 555
napište nám
Kontakt pro dotazy na Orgonity energie-604 379 000

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NAŠE CENA 272,00 Kč (10,88 EUR)
skladem
NAŠE CENA 257,00 Kč (10,28 EUR)
INSPIRUJTE SE
NAŠE CENA 299,00 Kč (11,96 EUR)
INSPIRUJTE SE

Prosím o změření mých čaker, harmonizaci, srovnání éterických těl

 

Prosím o změření mých čaker, harmonizaci, srovnání éterických těl.

 

Význam funkce čaker a jejich energetického působení na fyzické orgány je popsán v knihách i na internetu velmi podrobně.

Samotné měření provádíme ze zaslané fotografie. Lze tak zjistit aktuální stav funkce těchto energetických bodů. Ideální stav čaker je energetická průchodnost 0, tedy optimální, harmonická. Pokud je příslušná čakra přivřená, jsou hodnoty -%, například -30%, čakra je přivřená a nezásobuje orgány v těle potřebnou energií. Pokud naměříme například +65%, znamená to, že čakra je příliš otevřená a rovněž tento údaj hovoří chybě. Ideální stav všech sedmi hlavních čaker je 0, to znamená harmonický stav.

Při těchto měření lze rozdíly mezi čakrami dočasně srovnat do harmonického stavu, ale pokud v těle dále pokračují příčiny energetické disharmonie, je dobré tyto příčiny řešit. Příčiny mohou být v rovině fyzické, například porucha některého z tělních orgánů nebo duševní, například vlivem psychiky apod.

Pokud máte zájem i o harmonizaci a srovnání éterických těl. Uveďte tyto požadavky v objednávce e-mailu.

Jedná se o placenou službu, která podléhá řádnému zdanění. K získání těchto informací potřebujeme souhlas klienta (žadatele). Vyhledání potřebných informací je diagnostikováno ze zaslané fotografie žadatele.

 

Jak dále postupovat:

Pokud jste rozhodnuti využít tyto služby,

zašlete na e-mail: info.magicka.pohoda@seznam.cz

 

1. svůj dotaz: Měření čaker

2. jednoduchou vlastní fotografii

3. odešlete

 

Tímto krokem nám poskytujete potřebný mentální souhlas k měření.

Pokusíme se Vám pomoci najít nejlepší řešení.

Děkujeme vám za projevenou důvěru.

 

Během platební transakce je zpracován Váš dotaz a po převedení částky na náš účet obdržíte výsledky měření a daňový doklad „fakturu“ za poskytnutou službu.

Upozorňujeme, že veškerá měření, pokud se týkají zdraví a léčení, jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují lékařské vyšetření nebo jiné odborné léčení klasickou medicínou. Děkujeme Vám za pochopení a projevenou důvěru.

 

*******************************

Cenu této služby naleznete v sekci: O NAŠÍ FIRMĚ ve složce CENÍK.

Vyřizuje Luděk Červenka,

Dotazy - konzultace: Tel: 604379000 / Email: info.magicka.pohoda@seznam.cz

Budete následně vyzváni k předem zaplacení smluvní částky dle ceníku.

Zde najdete i jiné služby, které poskytujeme.

© Kolektiv Magické pohody

*******************************

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.